Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Gosiek33 17:03, 29 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Uroczy widok
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
MiluniaB 20:45, 29 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3390
Kasia_CS napisał(a)
I co nieco panienek, o których zapomniałam przy poprzedniej sesji albo nie miałam do nich serca




Kasiu ta różę bym przygarnęła na moją różankę. Hmmmmm muszę przemyśleć temat. Czy ona w realu ma bardzo podobny kolor do Novalis? Nie wiem czy masz Novalis dla porównania
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Kasia_CS 21:43, 29 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
TAR napisał(a)
dołącze do nieróżanych, lubie ogladac u innych ale u siebie niekoniecznie bym je chciala, moze w kolejnym ogrodzie na probe jedna lub dwie bezkolcowe. ale Twoje sa śliczne i mozna popodziwiac. maly ogrodeczek a tyle w nim piekności

u mnie najlepiej rosna te jeżówki ogrodowe różowe, ktore w niesamowity sposób sie skundliły z innym markowymi i w tej chwili mam jeden wielki misz masz.
jest kilka pancernych "markowych" jak Delicius Candy, Butterfly Kisses, Green Twister, Mellon Yellow, Rainbow i biala, ktorej nazwy nie pamietam. U mnie toto wszystko sie miesza i wychodzi tęcza (chociaż to aktualnie słowo kontrowersyjne jakby ) mam tez inne odmianowe sadzone w ub. sezonie zobaczymy co pokażą. Jeżówki dobrze sie u mnie czuja, czasem mam ochote z kosiarka wejsc w rabaty tyle sie tego nasiało.



Ja od zawsze uwielbiałam róże - jak miałam dostać jakieś kwiaty w bukiecie, to najchętniej Z wiekiem pokochałam też peonie, a bukiet eustomy uradowałby moje serce niesamowicie Szkoda, że nie można jej do ogrodu przemycić, byłby czad

Zwykłym jeżówek mogę mieć na pęczki od mamy, bo ma u siebie w ogrodzie ich miliony - kiedyś wstawiałam zdjęcie takiej jej rabaty ronda, zaraz poszukam Ja mimo wszystko wolę odmianowe, tych zwykłym pozbyłam się u siebie, bo jakoś mi nie pasowały... Ale ten rok mi pokazał, jak słabo z nimi potrafi być. Widzisz, a może ja miałm nie Delicous candy a vintage wine... już zapomniałam

znalazłam foty



____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:48, 29 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)
Ale fajne lenistwo! Super

Czasem warto się podelektować chwilą... baaardzo rzadko mi się zdarza tak po prostu usiąść w ogrodzie i zatrzymać - na szczęście upał, a w związku z tym i odrobina rozsądku zachęciły mnie do chwili przerwy

Johanka77 napisał(a)


Leżakuj do woli! Miłego

Po zjedzeniu truskawek tak mnie morzył sen, że pół godziny głowa mi się kiwała nad książką - tak walczyłam

tulucy napisał(a)
I ja dziś leżakuję po pracy, ale w domu, chłodniej.

każdemu należy się wytchnienie!

Anda napisał(a)
Zasłużyłaś to leż

Ano dzielnie zapracowałam przy ścinaniu zeschłych kwiatów

Martka napisał(a)
Kasiu, róże znów takie, że wypieków można dostać oglądając, odpoczynek na tarasie koniecznie w dużych ilościach!


niebawem nie będzie pewnie tego wytchnienia - ciekawe kiedy arbuz postanowi się wykluć W toerii jeszcze jakieś 3 tygodnie zostały

Gosiek33 napisał(a)
Uroczy widok

:*
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
TAR 21:58, 29 cze 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7792
Kasia_CS napisał(a)




te dwie foty to magia

lenistwa wczesniej nie zauwazylam, jaaaaakieee noooogi modelowe do pozazdroszczenia i to w tym stanie. a widzisz, bys wpadla to i truskawek bys pojadla, takich niepryskanych
____________________
Ogrod nad bajorkiem
ajka 22:15, 29 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4145
Ale fajne to rondo jeżówkowe. Ja kupiłam jeżówki tydzień temu i wciąż czekam.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Kasya 22:19, 29 cze 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42604
Fajny duzy ogrod mamy
Wysoko poprzeczkę ci postawiła
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasia_CS 22:19, 29 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
MiluniaB napisał(a)

Kasiu ta różę bym przygarnęła na moją różankę. Hmmmmm muszę przemyśleć temat. Czy ona w realu ma bardzo podobny kolor do Novalis? Nie wiem czy masz Novalis dla porównania


Kochana, ja to się w ogóle zastanawiam, czy ta róża jest jakoś do zdobycia - ja ją kupiłam na targach ZIeleń to życie w Wawie 2 lata temu i w sumie ciężko mi cokolwiek w necie znaleźć na jej temat.

Jeśli Novalis nie ma zbyt trupiego odcienia (dawno nie oglądałam jej na żywo, a zdjęcia nie zawsze oddają kolory), to wydaje mi się, że powinny się zgrać.

Tylko, że Tardajos to maleńka różyczka, moja niewiele nad ziemią ma te gałązeczki swoje Zrobię jutro jej całościowe zdjęcie, żebyś oceniła faktycznie gabaryty. Przy okazji wstawię Ci moje zeszłoroczne zestawienie(w tym roku niestety za późno na takie foty, bo róże mi kwitną bardzo nierówno)




____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:26, 29 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
I jeszcze coś niecoś z dziś

Najpierw pytanko co to za chwaścik? Nawet niebrzydki


Czekałam na naparstnicę a tu zonk. Obok zaczyna krwawnica

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:27, 29 cze 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448




____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies