Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

jazzy 20:15, 01 paź 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
AniMa napisał(a)

Dobre.... Ja tez bardziej kosmitów ogarniam, niż wywody obecnych księży Poważnie-siedziałam na tym różańcu i próbowałam Ogrodowisko odpalić, ale jakiś słaby zasięg

Hahahaha
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
AniMa 20:15, 01 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
kasia_w napisał(a)
U nas było zupełnie inaczej.pełny luz żadnych nabożeństw na zaliczenie zero naklejek czy podpisów .dzieciak miusialy jedynie zaliczyć bardzo skrotowy katechizm i wypadało żeby przyszły przynajmniej na co druga próbę bezpośrednio przed komunią w maju.Sama komunia byla bardzo sympatyczna i krótka bez nadecia. Jako rodzice ufundowalismy krzyż na wieżę (..akurat spadł czy coś...) w każdym razie ksiądz wpadł na super pomysł żeby do tej kuli co jest pod krzyżem włożyć zdjęcia i podpisy naszych dzieciaków. Także miały radoche bo są na wieży; )

Kasiu to u mojej mamy jest podobnie-skromie i bez żadnej super fety(tu już rodzice się popisują), ale teraz "należymy" do Bazyliki....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 20:16, 01 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Dobra, idę do Was , patrzeć na ogrodowe przyjemności. Miłego wieczoru
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 20:17, 01 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
jazzy napisał(a)

Hahahaha

Poważnie
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
aga_pe 20:29, 01 paź 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
AniMa napisał(a)

Poważnie


Też se oplułam telefon
Ja przerabiałam temat w maju.....ale Młody drepta co niedzielę do tej pory...nie ma zmiłuj się. Chyba za starszą latorośl nadrabia
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
AniMa 21:27, 01 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
aga_pe napisał(a)


Też se oplułam telefon
Ja przerabiałam temat w maju.....ale Młody drepta co niedzielę do tej pory...nie ma zmiłuj się. Chyba za starszą latorośl nadrabia

Aga nie wywołuje wilksa z lasu, ale młodsza- Patrycja też ma takie ciągoty.... Tylko, że sama nie podrepta....trza ją zawieść....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
aga_pe 21:34, 01 paź 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
AniMa napisał(a)

Aga nie wywołuje wilksa z lasu, ale młodsza- Patrycja też ma takie ciągoty.... Tylko, że sama nie podrepta....trza ją zawieść....


Ja też wożę....dlatego napisałam - nie ma zmiłuj się
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
AniMa 21:40, 01 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Proszę.... nie mów tak....do maja prawie codziennie?????
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
aga_pe 21:45, 01 paź 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
U nie nie było tak źle. Różańce, roraty itp. miały być tylko po kilka razy, a i tak ksiądz nie sprawdzał później podpisów
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Marzenaka 23:14, 01 paź 2016


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
AniMa napisał(a)

A ksiądz u Was taki straszny???? Ja po prostu nie lubię czasu marnotrawić... za dużo tego dla tych maluchów, zwłaszcza w takich czasach....
Ale to inna dyskusja.....

Ksiądz akurat nowy więc nic o nim nie wiemy. O komunii na razie cisza. Pza karteczką przyniesioną wczoraj, że rodzice dzieci komunijnych mają być na jakimś wykładzie pani profesor nas temat zagrożeń w Internecie czy jakoś tak... Oczywiście zagrożenia dla dzieci, komórki, tablety i td....
____________________
Ogród Marzeny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies