Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród KasiWB - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród KasiWB - część II

Mirka 19:38, 11 lip 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Kasiu witam się w twoim nowym wątku ☺Fajnie się ogląda zdjęcia porównawcze teraz.Pozdrawiam serdecznie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
KasiaWB 20:10, 11 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Mirka napisał(a)
Kasiu witam się w twoim nowym wątku ☺Fajnie się ogląda zdjęcia porównawcze teraz.Pozdrawiam serdecznie


Witaj Mirka
za kolejnych parę lat będzie jeszcze ciekawiej
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Pawlus 22:09, 11 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
No, w końcu będę na bieżąco Zrobiliście kawał dobrej roboty, ogród jak zaczarowany.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Aneta1309 22:33, 11 lip 2016


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Padało w Lublinie? A ja musiałam cały wieczór podlewać u mnie tylko pogrzmialo i fakt chmura w Waszą stronę sobie poszła.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Makao_J 23:33, 11 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
KasiaWB napisał(a)


to dobrze jakby była taka zlewa jak u mnie, to by te nasionka spłynęły
Lecę oglądać relację

edit - poleciałam i zobaczyłam i pozwoliłam sobie przytargać kosz w celach inspiracyjnych zdjęcie aut. JoannA;
może taki kolorek posadzę przy The Pilgrim? hmmm



Kurcze - jak fajnie wygląda to połączenie fioletowych i żółtych róż. A mogłam mieć taką żółtą ale stwierdziłam że do fioletów będzie pasowało jak świni siodło - teraz żałuję.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
dajana 13:27, 12 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
I ja przybiegłam na nowy wątek Wszyscy lubimy zdjęcia porównawcze z różnych okresów .W takich momentach zawsze wpadam w za dumę ,nostalgię .Nie mogę czasami uwierzyć w to co widzę bo pamiętam początki w których wszystkie mamy cień zwątpienia ,czy aby nam się uda odmienić to miejsce . Wszystkim się udaje, mnie tez się uda mam taką nadzieję .Stworzyłaś piękne miejsce do życia .Biały koszyczek z różami taki romantyczny zamieniłam bym tylko te żółte róże na porcelanowy róż . Jakoś żółtych kwiatów nie lubię, ale trawy owszem. Na szczęście każdemu podoba się cos innego co pozwala tworzyć różne ogrody ,kolory. Jesteś na etapie dopieszczania i możesz napisać śmiało MAM OGRÓD! To musi być cudowne uczucie Kiedyś i ja je poznam Dobrego dnia Kasiu
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Roszponka 13:38, 12 lip 2016

Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 155
Kasiu, witam się i ja, trochę późno ale lepiej późno niż wcale. Piękny masz ogród, fajnie pokazałaś jakie zmiany zaszły w ciągu tworzenia ogrodu.
Piękne to zestawienie róż żółtych z fioletowymi.
____________________
Pozdrawiam Renata - Ogród Renaty
KasiaWB 16:44, 12 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Pawlus napisał(a)
No, w końcu będę na bieżąco Zrobiliście kawał dobrej roboty, ogród jak zaczarowany.


) witaj Pawlus, dziękuję, zapraszam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 16:45, 12 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Aneta1309 napisał(a)
Padało w Lublinie? A ja musiałam cały wieczór podlewać u mnie tylko pogrzmialo i fakt chmura w Waszą stronę sobie poszła.


Padało to mało powiedziane podobno dzisiaj powtórka z rozrywki
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
KasiaWB 16:48, 12 lip 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Makao_J napisał(a)

Kurcze - jak fajnie wygląda to połączenie fioletowych i żółtych róż. A mogłam mieć taką żółtą ale stwierdziłam że do fioletów będzie pasowało jak świni siodło - teraz żałuję.


Już doczytałam, że ta fioletowa róża to Minerva
Może nada się do towarzystwa róży The Pilgrim? będzie dobrze?
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies