Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Joann 08:32, 13 sie 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Kawa w takich okolicznościach przyrody musi smakować wyśmienicie Pięknie! Co za widok na te graby!
____________________
Joanna Ogród długi
eVka 08:48, 13 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piknie, już tak nie kuś tymi donicami nowymi, których nigdzie nie ma i nie wiadomo gdzie je kupić
____________________
Dorii 10:53, 13 sie 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Johanka77 napisał(a)

Pięknie
Gdzie by tu wpasować szpaler Grabów, hmmm.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
MiluniaB 10:57, 13 sie 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387

Super te donice, bardzo mis ie podobają i by u mnie pasowały - pytanie tylko gdzie je postawić?

Ogród Twój zachwyca. Trawy szaleją, kwitnące też - tylko podziwiać - idę jeszcze raz obejrzeć
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Dorii 10:57, 13 sie 2021


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
effka napisał(a)
Piknie, już tak nie kuś tymi donicami nowymi, których nigdzie nie ma i nie wiadomo gdzie je kupić

Na razie jestem uziemiona ale jak tylko będę w okolicy józka to zapoluję na nie dla ciebie
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
MiluniaB 11:02, 13 sie 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387

Można się zakochać w tym ogrodzie. Kurcze jednak duża przestrzeń to jest to. I teraz mam znowu dylemat większy ogród czy mniejszy?
Fajnie to wszystko zaaranżowałaś - każdy zakątek jest mega i rośliny takie masywne.
Odpoczywasz chociaż trochę w ogrodzie czy ciągle coś robisz?

Trzeci raz nie oglądam, bo znowu coś zauważę do cytowania
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
eVka 11:02, 13 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dorii napisał(a)

Na razie jestem uziemiona ale jak tylko będę w okolicy józka to zapoluję na nie dla ciebie

Dorii, matko, bym Cię ozłociła!!! Ja będę dzisiaj w Jysk we Wrocławiu, może jakimś cudem będą dostępne ale wątpię.
____________________
MiluniaB 11:05, 13 sie 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Johanka77 napisał(a)
Wieczorowa brzozowa z balami sianka w tle


Jednak obejrzałam trzeci raz. Wiesz co nigdy bym nie zestawiła białych jeżówek z brzozami - raczej bym poszła w jeżówki o wyraźnym ostrym kolorze dla kontrastu. Dziękuję Ci za te zdjęcia, bo mam teraz zupełnie inny pogląd na brzozy z białym - pięknie A hacone szalone super się wpasowały w to miejsce
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
wiklasia 13:53, 13 sie 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
To ja się bezlitośnie i paskudnie pochwałę, że wpadłam dzisiaj do mojego jyska. Łażę między regałami, wypatruję, tracę nadzieję, ale na koniec myślę sobie- zapytam pani w kasie. Opisuje jej co i jak, a ona mówi, ze chyba jakiś jeden egzemplarz ma. Idę za nią, dziewczę rozcina jakiś karton i pyta czy to te? Juuupi! To były te! I jeszcze rabat zaproponowała; potem wpadam do drugiego sklepu, w którym jakiś czas temu widziałam skrzyp zimowy. Uradowana wpadam. A tam owszem, skrzyp zimowy jest, ale w cenie 79 za doniczkę. Poprzednio był za 29. No nic poczekam. Może ustrzele gdzieś indziej w przyzwoitej cenie.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
eVka 14:03, 13 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
wiklasia napisał(a)
To ja się bezlitośnie i paskudnie pochwałę, że wpadłam dzisiaj do mojego jyska. Łażę między regałami, wypatruję, tracę nadzieję, ale na koniec myślę sobie- zapytam pani w kasie. Opisuje jej co i jak, a ona mówi, ze chyba jakiś jeden egzemplarz ma. Idę za nią, dziewczę rozcina jakiś karton i pyta czy to te? Juuupi! To były te! I jeszcze rabat zaproponowała; potem wpadam do drugiego sklepu, w którym jakiś czas temu widziałam skrzyp zimowy. Uradowana wpadam. A tam owszem, skrzyp zimowy jest, ale w cenie 79 za doniczkę. Poprzednio był za 29. No nic poczekam. Może ustrzele gdzieś indziej w przyzwoitej cenie.

Oż Ty szczęściaro!!! A ja nie miałam po drodze Jyska i nie wpadłam ale chyba tam zadzwonię spytać o te donice
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies