Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 09:08, 17 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Roocika napisał(a)


Te dęby byłyby takie neutralne- bo niekwitnące Palibiny nie zakwitną Ci razem z różami?

Mnie się ta opcja dębowa widzi

Pięknie masz Asiu w ogrodzie


No właśnie myślę, że nawet jakby kwitnienie lilaków i róż się w którymś momencie zbiegło wcale nie było by źle. Kolorystycznie mi to wszystko by pasowało
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:33, 17 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ciemierniki







____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:36, 17 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zamówiłam te lilaki, będą takie 150, 140cm. Wiem, jestem w gorącej wodzie kąpana
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Wiolka5_7 10:53, 17 lis 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Margerytka40 napisał(a)
Zamówiłam te lilaki, będą takie 150, 140cm. Wiem, jestem w gorącej wodzie kąpana


Śliczne ciemierniki
Ty tak jak ja w gorącej wodzie...
Fajnie, że udało Ci się zakupić palibinki , będzie pięknie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
nicol21 11:24, 17 lis 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
Czyli decyzja zapadła! Tereaz kolejne etapy hihi
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Margerytka40 11:27, 17 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiolka5_7 napisał(a)


Śliczne ciemierniki
Ty tak jak ja w gorącej wodzie...
Fajnie, że udało Ci się zakupić palibinki , będzie pięknie


Chciałam już mieć to w tym sezonie załatwione
Myślę, że będzie dobrze nawet z tymi nieco niższymi. Dojdzie jeszcze wysokość korony jak urosną. Może nawet lepiej niż z takimi bardzo wysokimi
Ciemierniki w tym roku zaskakują
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 11:30, 17 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
nicol21 napisał(a)
Czyli decyzja zapadła! Tereaz kolejne etapy hihi


Jak mi coś zaświta i przeczuwam, że będzie dobrze to lubię tak raz, dwa i po sprawie
Kolejne już będą bardziej skomplikowane. To dojście do altany muszę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
ryska 12:42, 17 lis 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Palibiny na pniu są piękne od wiosny do jesieni. Mam 9 sztuk, tyle, że szczepione niżej niż te zamówione przez Ciebie.
Ciemierniki jakie wyrywne moje w pąkach dopiero.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Margerytka40 14:21, 17 lis 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
ryska napisał(a)
Palibiny na pniu są piękne od wiosny do jesieni. Mam 9 sztuk, tyle, że szczepione niżej niż te zamówione przez Ciebie.
Ciemierniki jakie wyrywne moje w pąkach dopiero.
Pozdrawiam


Sporo ich masz. Ale to tylko znak, że faktycznie warto je mieć. Moje przyjdą do końca tygodnia.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
inka74 15:58, 17 lis 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Podglądam planowane zmiany. Palbiny są fajne. Lubię je. Na wiosnę po kwitnieniu przytnij to się ładnie korony zagęszczą. One mijają się kwitnieniem z różami z tego co pamiętam, kwitną wcześniej tak ze 2-3 tygodnie.
Pomiędzy oknami korciłoby mnie dać coś troszkę wyższego i ażurowego ale nie dużego, wielopniowego, jak świdośliwa czy magnolia, tak wyprowadzona jak u Wioli. Ale to chyba już po ptokach bo zamówiłaś... strasznie szybka jesteś z tymi zmianami
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies