Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 12:37, 29 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ojej , ilu dziś gości u mnie . Bogdzia działa-widziałam . Witam wszystkich najpiękniej jak potrafię i dziękuję za wizytę . Mam nadzieję , że zostaniecie na dłużej . Obiecuję że zawitam też do Was jak tylko czas mi pozwoli



To kwiateczki na powitanie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margarete 14:48, 29 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I ja prosto od Bożenki-Bogdzi przybiegłam tu do ciebie
No ładny ogród jak widzę i dojrzałe rośliny, i tyyyle miejsca w porównaniu z moim - ale sie będzie działo :_)
Fajnie że dołączasz do naszej łódzkiej i podłódzkiej grupy
W sezonie jest wiele okazji do spotkań, wspólnych wyjazdów na wystawy, targi, do ogrodów pokazowych w Polsce i za granicą, a także do takich zwyczajnych odwiedzin wzajemnych w naszych ogrodach. Wszystkie nasze łódzkie dziewczyny sa wesołe, fajne, przyjazne i pomocne nie tylko w rozwiązywaniu ogrodowych problemów - uwierz mi

Twój ogród przeleciałam tylko tak po łebkach - "obrazkowym pismem" i widze już że jest duzy, dorodne rosliny, masz hortensje, lubisz cebulowe, teraz dosadzasz trawy...duzo zapału i mozliwości
No i masz cudne zwierzaki - jedn nawet podoby do mojej suki - moja to taki w 3/4 doberman
Pozdrawiam i zaznaczam wątek żeby tu częściej zaglądać
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margerytka40 14:48, 29 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Jak ja się cieszę , że znalazłam się na O. Teraz jeszcze okazało się że tak blisko mam bratnie dusze . Już nie mogę się doczekać kiedy Was spotkam i będziemy mogły pogadać . To takie fajne jak inni rozumieją nasze pasje i są zakręceni w tym samym kierunku . Mam nadzieję ,że rozpali to moją pasję ogrodową na nowo bo przyznaję się - trochę ostatnio z tym u mnie krucho . Ale nic to , trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty choćby miało to trwać latami .
Mam tyle planów i nadzieję ,że pomału uda mi się doprowadzić moje otoczenie do porządku . W pierwszej kolejności są moje nieszczęsne komórki i wjazd . Drażni mnie to na maksa i bez upiększenia tego wszystkiego nawet najpiękniejszy ogród straci urok .

Zaraz po świętach postaram się wrzucić ogólny plan naszej działki , nad którym nadal pracuję . Mam też trochę fotek , których jeszcze nie pokazywałam z różnych części ogrodu . Mam nadzieję że trochę mi pomożecie w planowaniu . Bardzo na to liczę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:07, 29 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Margarete napisał(a)
I ja prosto od Bożenki-Bogdzi przybiegłam tu do ciebie
No ładny ogród jak widzę i dojrzałe rośliny, i tyyyle miejsca w porównaniu z moim - ale sie będzie działo :_)
Fajnie że dołączasz do naszej łódzkiej i podłódzkiej grupy
W sezonie jest wiele okazji do spotkań, wspólnych wyjazdów na wystawy, targi, do ogrodów pokazowych w Polsce i za granicą, a także do takich zwyczajnych odwiedzin wzajemnych w naszych ogrodach. Wszystkie nasze łódzkie dziewczyny sa wesołe, fajne, przyjazne i pomocne nie tylko w rozwiązywaniu ogrodowych problemów - uwierz mi

Twój ogród przeleciałam tylko tak po łebkach - "obrazkowym pismem" i widze już że jest duzy, dorodne rosliny, masz hortensje, lubisz cebulowe, teraz dosadzasz trawy...duzo zapału i mozliwości
No i masz cudne zwierzaki - jedn nawet podoby do mojej suki - moja to taki w 3/4 doberman
Pozdrawiam i zaznaczam wątek żeby tu częściej zaglądać


Witam serdeczne . Dobrze zauważyłaś moj ogród jest duży a tak po prawdzie nie całość mojej działki jest zagospodarowana bo z drugiej strony domu mamy jeszcze kawałek gdzie jest łąka . Całość działki to ponad 3500m . Nawet mi się nie marzy żeby ogarnąć całość .

Jak już pisałam bardzo się cieszę ,że do Was dołączę mam nadzieję . W końcu będzie z kim pogadać i nikt nie będzie kręcił kółek na czole
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:22, 29 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pewnie nie wiecie ale ja całe moje dzieciństwo i wczesną młodość mieszkałam w Rogowie . Dużo tu piszecie o tym miejscu . Arboretum i alpinarium znam na wylot bo w czasach podstawówki mieliśmy tam często prace społeczne . Własnymi rękami sadziłam tam drzewka i pieliłam . Jestem tam co roku a często kilka razy w roku . Uwielbiam wiosnę za azalie a jesień za klony . Kocham to miejsce .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
GorAna 15:30, 29 lis 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Asiu, ale się u Ciebie dzieje!!!
Pozdrawiam

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Margerytka40 15:34, 29 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
GorAna napisał(a)
Asiu, ale się u Ciebie dzieje!!!
Pozdrawiam



No , to wszystko za sprawą Bogdzi !
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
GorAna 15:41, 29 lis 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Z tego wszystkiego, to zapomniałam napisać, że piękne szydełkowe bombki robisz
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Margarete 16:59, 29 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Margerytka40 napisał(a)
Pewnie nie wiecie ale ja całe moje dzieciństwo i wczesną młodość mieszkałam w Rogowie . Dużo tu piszecie o tym miejscu . Arboretum i alpinarium znam na wylot bo w czasach podstawówki mieliśmy tam często prace społeczne . Własnymi rękami sadziłam tam drzewka i pieliłam . Jestem tam co roku a często kilka razy w roku . Uwielbiam wiosnę za azalie a jesień za klony . Kocham to miejsce .

Szczęściara...
Ja lubie tam jeżdzic własnie wiosna na rh i azalie - choć teraz juz od kilku lat wole do Bogdzi bo wiecej i piekniejsze, a jesienia na klony - w tym roku byłysmy w takim deszczu w pażdzierniku, ale warto było nacieszyc oczy
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
sylwik69 18:31, 29 lis 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Witam Cię wow zdolniacha z Ciebie,piękne bombki i artystycznie powiązane trawy.Wierzę że stworzysz piękny ogród,brzozowy zakątek super,moje marzenie...
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies