Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Adela 23:54, 29 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Witaj Asiu
Bywam u Bogdzi, więc nie omieszkałam zajrzeć do Ciebie. Narazie zostawiam ślad, bo przegląd Twojego wątku zostawiam na godziny nocne
Zaciekawił mnie Twój pierwszy post i tytuł wątku, ponieważ ja ,podobnie jak i Ty - od kiedy regularnie zaczęłam odwiedzać O. to postanowiłam odremontować swój ogród. Wcale nie stary, bo pierwsze drzewka sadzone były 5 lat temu.
Będę tu zaglądać i podglądać. Wszędzie można się czegoś nauczyć
Pozdrawiam
____________________
Ela - Moja ostoja
Margerytka40 08:47, 30 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
m_gocha napisał(a)
Zapraszam serdecznie Przynajmniej raz bardzo skromna ilość postów w moim wątku okazała się plusem . Jak widać u mnie tyle postów za pół roku ile u niektórych w ciągu kilku godzin


Spójrz na to inaczej: że nie ilość się liczy a jakość
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 12:22, 30 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Wiecie co mi dziś przyszło do głowy ? Że ja od wiosny lekko mieć nie będę bo jak się okazało że my 3 praktycznie z jednej wsi a ja to pośrodku mieszkam między Bogdzią a Agatką , to one mnie mają jak na widelcu . Nic się nie ukryje !
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
rozark 12:25, 30 lis 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
taa jakieś zagłębie ogrodowe
____________________
pozdrowionka
Margerytka40 12:37, 30 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajnie mieć takie znajomości . Jest z kim pogadać i wiesz że cię rozumieją . Ja kiedyś miałam koleżankę ogrodową w postaci takiej p.Basi , kobitka starsza ode mnie ze 30 lat i wszyscy się dziwili o czym ja z nią mogę gadać a my jak się spotkałyśmy to po prostu odjazd . Teraz już nie przyjeżdża na działkę . Lubiłam te nasze pogaduchy o kwiatkach i nie tylko . Zawsze jak od niej wracałam to nie mogłam pomieścić sadzoneczek w koszyku na rowerze
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 19:18, 30 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)
Wiecie co mi dziś przyszło do głowy ? Że ja od wiosny lekko mieć nie będę bo jak się okazało że my 3 praktycznie z jednej wsi a ja to pośrodku mieszkam między Bogdzią a Agatką , to one mnie mają jak na widelcu . Nic się nie ukryje !


Dzis Ci zapłotową kontrolę zrobiłam bo zatrzymali mnie na przejeździe wiec miałam czas by to zrobic. Fakt częste kontrole masz murowane.Piszesz o starszej pani z którą o ogrodach rozmawiałas, Ja tez jestem taka starsza , moze nawet starsza od tamtej , za to Agata młoda dziewczyna choc jakims dziwnym trafem córke ma na studiach.Nie bedzie Ci źle z nami mimo róznicy wieku jakos dobrze sie rozumiemy całą wielką grupą i jednego rodzynka przystojnego mamy od czasu do czasu.Pozdrówka zostawiam (równiez dla M i tesciowej)
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ren133 10:36, 01 gru 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Witaj Asiu
W końcu udało mi się do Ciebie dotrzeć ... Bogdzia dała mi cynk o nowej dziewczynie z łódzkiego Ja jestem ze Zd-Woli. Czytam, ze szykuje się planowanie i jesteś w trakcie przygotowywania dokładnego planu.
Zaznaczam więc wątek i cierpliwie czekam na dalszy bieg wydarzeń
Pozdrawiam
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
pestka56 10:52, 01 gru 2016


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Ogrodnicy bardziej i mniej zawodowi, to fajny klan.

Idę kończyć wybór zdjęć, bo nigdy nie założę wątku. Wyłazi ze mnie jakaś perfekcjonistka ;(
____________________
Kasia
Kawa 11:53, 01 gru 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
witaj
ale ślicznie powiązane trawy jeszcze takich nie widziałam pięknie to wygląda!!!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Bogdzia 19:05, 01 gru 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Tymi warkoczami traw to wszystkich zaskoczyłas , śliczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies