Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Bogdzia 18:37, 28 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Asiu weszłam do Ciebie przypadkiem a tu sie okazało że jesteśmy z jednej wsi. Znam Twojego M , Twoja teściową a równiez Ty raz byłas w moim ogrodzie razem z p Krysią.Powiem Ci że jeszcze bardzo blisko jest druga dziewczyna z Ogrodowiska czyli Agata z ,,Zielone Wrota" i nieco dalej ale tez blisko druga Agata z Pszenicznej w Wódce.My sie w sezonie dosc często spotykamy i myśle ze i Ty do nas dołączysz. Pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anabell 20:17, 28 lis 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Asiu Bogdzia jeszcze jeden dowód 'jaki świat jest mały' fajnie jest spotkać wirtualne znajomości

Warkocze snopków do skopiowania a bombki bomba.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
asiak 20:46, 28 lis 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Ale cudowne dobierane warkocze na trawkach
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Margerytka40 08:50, 29 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dziękuję wszystkim za pochwały . Próbuję dotrzymać Wam kroku ,jak patrzę jakie cuda się tu wyrabia to samemu też się chce . Wiecie jak to jest: jak się wpadło między wrony......

Jolu bombeczki będę utwardzać ale dopiero jak zrobię ich większą ilość . Mam zamiar ługą i wikolem w proporcji 1:3 . Gdzieś w necie wyczytałam o takim sposobie . Zobaczymy co wyjdzie .

Bogdziu

No po prostu zamurowało mnie jak przeczytałam Twój wpis . Nie wiem co mam powiedzieć Kto by pomyślał że sama Królowa Rododendronów na O .to moja sąsiadka . Ciągle jestem w szoku . Wiele razy podglądałam Twój ogród i nawet nie pomyślałam . I mówisz że nawet byłam fizycznie u Ciebie ?! Musiało to być bardzo dawno , pewnie zaraz jak przyprowadziłam się na J. Przepraszam , że nie pamiętam ale pewnie to miejsce też inaczej wtedy wyglądało . Przypatruję się zdjęciom ale nic nie kojarzę . Strasznie się cieszę z tej całej sytuacji
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 09:18, 29 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Masz wiadomosc na pw.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AnnaCh 10:43, 29 lis 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Cześć przybiegłam od Bogdzi Witam się na razie, przeczytam wątek w wolnej chwili
Pozdrawiam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Bogdzia 10:49, 29 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AnnaCh napisał(a)
Cześć przybiegłam od Bogdzi Witam się na razie, przeczytam wątek w wolnej chwili
Pozdrawiam


Dzięki Aniu że juz jestes.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AgataP 10:56, 29 lis 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
No i ja też się witam Zauroczył mnie warkocz na miskancie. Świetny
____________________
Z Pszenicznej...
rozark 12:15, 29 lis 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Bogdzia akcję zrobiła że ho, ho to i ja się witam

dlaczego liście chcesz przykryć folią na kompostowniku? Jeśli będzie za mało powietrza to to będzie zachodził proces gnicia a nie rozkładu.Mocznikiem możesz posypać - przyspieszy proces rozkładu, ja przekładam warstwą komostu i mam ten sam efekt
____________________
pozdrowionka
Anda 12:20, 29 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33499
Jestem co prawda z bardzo daleka, ale również przybiegłam Zaznaczam wątek do przeczytania
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies