Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

yolka 19:09, 29 lis 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzi przyjaciele są moimi przyjaciółmi więc jestem Po powitaniu kolej na spacer po Twoim ogrodzie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 19:10, 29 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)
Pewnie nie wiecie ale ja całe moje dzieciństwo i wczesną młodość mieszkałam w Rogowie . Dużo tu piszecie o tym miejscu . Arboretum i alpinarium znam na wylot bo w czasach podstawówki mieliśmy tam często prace społeczne . Własnymi rękami sadziłam tam drzewka i pieliłam . Jestem tam co roku a często kilka razy w roku . Uwielbiam wiosnę za azalie a jesień za klony . Kocham to miejsce .


To teraz bedziemy jeździc razem. Pierwszy raz myśle ze wczesna wiosna np na magnolie.
Bombki koronkowe śliczne.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margerytka40 19:33, 29 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Dziewzyny bardzo dziękuję za odwiedzinki ale czy Wy wszystkie musicie mieć takie opasłe tomy w swoich wątkach?! Toż to nie do ogarnięcia! Zaczęłam dziś podczytywać ale na razie to tylko wszystko mi się miesza i już nic nie wiem z tego . W wielu ogrodach już przelotem kiedyś byłam bez pozostawiania śladu co prawda ale onieśmielają mnie one . Tak macie pięknie! Obiecuję bywać u Was na bieżąco i czerpać ile tylko się da .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 19:38, 29 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)
Dziewzyny bardzo dziękuję za odwiedzinki ale czy Wy wszystkie musicie mieć takie opasłe tomy w swoich wątkach?! Toż to nie do ogarnięcia! Zaczęłam dziś podczytywać ale na razie to tylko wszystko mi się miesza i już nic nie wiem z tego . W wielu ogrodach już przelotem kiedyś byłam bez pozostawiania śladu co prawda ale onieśmielają mnie one . Tak macie pięknie! Obiecuję bywać u Was na bieżąco i czerpać ile tylko się da .


Mnie juz minał piąty rok na Ogrodowisku to musi byc dużo napisane
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
m_gocha 19:44, 29 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Wpadłam do Ciebie z wątku Bogdzi. To się nazywa siła i znaczenie Bogdzi na Ogrodowisku Co do Twojego ogrodu - Zazdraszczam tak wielkiego areału Widzę fajne zakątki i roślinki. Zaznaczam wątek, będę czytać od początku i zaglądać. Macham cieplutko
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
anna_t 20:16, 29 lis 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
cześć Asiu i mnie Twój adwokat Bożenka tu zaprosił witam się juz po przejrzeniu wątku, masz pole do popisu! jest tu pare osób lubiących planowanie i chętnych do pomocy to wrzucaj plan i będziemy zimowe wieczory u Ciebie spędzać
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Margerytka40 20:21, 29 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
m_gocha napisał(a)
Wpadłam do Ciebie z wątku Bogdzi. To się nazywa siła i znaczenie Bogdzi na Ogrodowisku Co do Twojego ogrodu - Zazdraszczam tak wielkiego areału Widzę fajne zakątki i roślinki. Zaznaczam wątek, będę czytać od początku i zaglądać. Macham cieplutko


Witam Dobrze że Ty chociaż jakąś normalną ilość stron w wątku posiadasz . Jest szansa że coś jednak ogarnę od początku do końca
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
ryska 20:23, 29 lis 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Cześć i ja od Bogdzi przychodzę świetna reklama ale i u Ciebie dużo pięknych roślin. Będę zaglądać i wspierać duchowo
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Margerytka40 20:29, 29 lis 2016


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anna_t napisał(a)
cześć Asiu i mnie Twój adwokat Bożenka tu zaprosił witam się juz po przejrzeniu wątku, masz pole do popisu! jest tu pare osób lubiących planowanie i chętnych do pomocy to wrzucaj plan i będziemy zimowe wieczory u Ciebie spędzać


Aniu plan jak najbardziej ale to po świętach bo teraz to całe zamieszanie już się zaczyna i ja też już trochę wpadłam w ten przedświąteczny wir . Nie chcę teraz nikomu głowy zawracać . Po świętach błogie lenistwo to i czasu więcej więc obiecuję że nie pozwolę Wam się nudzić .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 20:32, 29 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Oj, to będzie się tu działo przy takim areale
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies