Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Chciałabym i boję się

Pokaż wątki Pokaż posty

Chciałabym i boję się

Filemon24 10:08, 30 sie 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
mamtu napisał(a)
Cześć Aniu. Tak, dobrze pamiętasz, był już tu kiedyś wątek, w którym chciałam planować przedogródek. To było świeżo po trafieniu na O. Wtedy koncepcja była nieco inna i mam wrażenie, że chciałam zacząć wszystko nie od tej strony co trzeba. W każdym razie tamten wątek Danusia zamknęła, żeby nie było bałaganu.
Wszystkie kopy chętnie przyjmę.

Z tymi hortensjami to ja chyba ewidentnie mam jakiś problem. Wszystkim się podobają, a mi coś nie bardzo. Ale może na wiosnę dojrzeję.


podejrzewam, że nie widziałaś na żywo pięknych egzemplarzy hortensji i dlatego
____________________
hindsight 08:10, 31 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Wpadłam zobaczyć, czy jest już plan widzę, że jeszcze trochę muszę poczekać, ale są sprawy ważne i ważniejsze, więc bez stresu trawa się wzmocni do jesieni, że ho ho. Nie bój żaby
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
ivo 08:16, 31 sie 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Też zaglądam i kibicuję ! Będzie tutaj piękny ogród czuję to
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
mamtu 16:41, 31 sie 2016


Dołączył: 22 lut 2016
Posty: 226
Filemon24 napisał(a)
podejrzewam, że nie widziałaś na żywo pięknych egzemplarzy hortensji i dlatego
Masz całkowitą rację. Nie dość, że na żywo nie widziałam żadnej, która by mi się spodobała, to jeszcze (nie wiem dlaczego w sumie) kojarzą mi się z cmentarzem. Jakieś zboczenie chyba.


hindsight napisał(a)
Wpadłam zobaczyć, czy jest już plan widzę, że jeszcze trochę muszę poczekać, ale są sprawy ważne i ważniejsze, więc bez stresu trawa się wzmocni do jesieni, że ho ho. Nie bój żaby

Dzięki, że wpadłaś. Planu nie ma na razie, ale jak tylko się ogarnę, to obiecuję nadrobić zaległości.
Mąż właśnie śmiga z kosiarką (drugie koszenie), obyś miała rację z tą trawą.

ivo napisał(a)
Też zaglądam i kibicuję ! Będzie tutaj piękny ogród czuję to
Witaj, zaglądaj jak najczęściej. Im więcej dobrych ludzi tu trafi, tym więcej mądrych głów do pomocy.



Pozdrawiam!
____________________
Zajrzyj, poradź, podpowiedz, skrytykuj. :)
milka666 19:33, 31 sie 2016


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 139
Wpadłam się przywitać.
____________________
Milena nowe życie
Makao_J 20:15, 31 sie 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Moja mama jak widziała że posadziłam u siebie hosty to cały czas mi truła że cmentarne rośliny sadzę. Jednak gdy hostowisko się rozrosło to zmieniła zdanie i jej się już podoba ta roślina w ogrodzie.

O hortkach cmentarnych to nie słyszałam. Bardziej chryzantemy.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Filemon24 07:40, 01 wrz 2016


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
hortensji na cmentarzach się raczej nie widuje, mi sie kiedyś jeżówki nie podobały ale to na samym początku jak widziałam je tylko w internecie, wydawały mi sie jakieś takie suche heheh nie wiem jakieś miałam dziwne skojarzenie a teraz to jedne z moihc ulubionych roślin i mam ich mnóstwo
____________________
Mixtoorka 12:29, 02 wrz 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Toszka napisał(a)
Mam to samo...wymieszane uczucia, zwłaszcza jak łapią ten róż


A ja czekam kiedy złapią ten róż ;D

Piękny trawnik, zieleń jak na wiosnę . Musisz przespać się z tematem. Ja spałam długo zanim zaakceptowałam to co chcę

Aha i weź sobie do serca - jak coś Ci nie będzie odpowiadało to sobie zmienisz. Luksus małego areału- można wszystko wymienić w akcie desperacji Coś trzeba przecież robić w przyszłości

Fajny pożyczony żywopłot Smaragdowy.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
malkul 18:05, 15 paź 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
podglądam
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
MirellaB 19:45, 15 paź 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Puk, puk, zaglądam. Co tu taka cisza?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies