Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiecie w starym sadzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiecie w starym sadzie

agusiek 17:41, 27 gru 2016


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 39
Serdecznie Witam wszystkich miłośników ogrodów ,pasjonatów .Miło mi znaleźć się w takim gronie.
Oglądam tutaj piękne ogrody. Mieszkam w domu otoczomym 25 letnim sadem owocowym i część podwórka wygospodarowałam na rośliny ozdobne,iglaki i ogród warzywny. To na początek kilka fotek .
____________________
Agnieszka Kwiecie w starym sadzie
agusiek 17:48, 28 gru 2016


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 39
Mieszkaliśmy w mieście ,sprawy rodzinne potoczyły się tak ,że sprzedaliśmy dom ,podzieliliśmy się z rodziną pieniędzmi ze sprzedaży i każdy poszedł w swoją stronę. W spadku od moich rodziców dostaliśmy sad a że na budowę domu to było za mały areał to odkupiliśmy od brata drugą część sadu.I tak zamieszkaliśmy w sadzie jabłoniowym . Działka ma 36m szer i 300 m długości ,gdzieś po środku stoi dom ,garaż i zabudowania gospodarcze jak to na wsi ,są potrzebne.
Mieszkamy tu 9 lat . Na początku miałam "fazę "na iglaki ,potem stwierdziłam że jest tu trochę smutno i zaczęłam dosadzać krzewy ,teraz byliny i róże ,ale czuję że coś mi nie wychodzi. Dobrze,że znalazłam Was
i znajdę tu inspiracje do mojego ogrodu...
____________________
Agnieszka Kwiecie w starym sadzie
agusiek 18:04, 28 gru 2016


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 39

rondo z bukszpanu z różami Venrosa ,bukszpan jeszcze malutki mało go widać...
____________________
Agnieszka Kwiecie w starym sadzie
agusiek 18:06, 28 gru 2016


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 39
Takie tam,przed domem....
____________________
Agnieszka Kwiecie w starym sadzie
agusiek 18:11, 28 gru 2016


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 39
tutaj znów rondo z różami
____________________
Agnieszka Kwiecie w starym sadzie
agusiek 19:00, 28 gru 2016


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 39
rabata bylinowa
____________________
Agnieszka Kwiecie w starym sadzie
vita 19:13, 28 gru 2016


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3986
Witaj Dużo masz przestrzeni, widzę na rabacie bylinowej ogromną kępę jeżówek, sama namnażałaś? No i jestem ciekawa wyglądu sadu w maju, masz jakieś fotki?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
agusiek 19:20, 28 gru 2016


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 39
Jeżówki to moje ulubione bo pierwsze kwiaty ,które sama wyhodowałam z nasionka kilkanaście lat temu. No praktycznie od tego się zaczęło.Jak znajdę zdjęcia z kwitnącego sadu to zamieszczę bo gdzieś miałam.
____________________
Agnieszka Kwiecie w starym sadzie
Krzysiek_97 19:29, 28 gru 2016


Dołączył: 27 gru 2016
Posty: 130
Piekny ogród Na tym zdjęciu na którym jest przód domu są piękne trzmieliny na pniu nie wsadzasz ich do gruntu nie szkoda żeby sie cisły w doniczkach A co tam są jeszcze za ciekawe rosliny
agusiek 19:39, 28 gru 2016


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 39
Krzysiek_97 napisał(a)
Piekny ogród Na tym zdjęciu na którym jest przód domu są piękne trzmieliny na pniu nie wsadzasz ich do gruntu nie szkoda żeby sie cisły w doniczkach A co tam są jeszcze za ciekawe rosliny

Mam jeszcze 5 róż w doniczkach ,araukarię ,bez krzaczasty, hortensje i nie mam pomysłu gdzie je posadzić pomimo ,że jest trochę miejsca.Ciągle coś przesadzam,a trzmieliny boję że jak posadzę w gruncie to mi zmarzną .Już tak kiedyś miałam.
____________________
Agnieszka Kwiecie w starym sadzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies