Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

dana1s 18:17, 30 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Dzisiaj dzień spędziliśmy odwiedzając naszych bliskich. Stare cmentarze wzbudzają we mnie nostalgię, są to ogrody pamięci z ogromną ilością zabytków. Są piękne!







____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 18:20, 30 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278






I furtka jest już dla nas uchylona...



A my jutro idziemy na pogrzeb, zmarło się teściowi mojego brata. Bardzo nam pomógł przy budowie był bardzo serdecznym i mądrym człowiekiem, ale choroba dała mu we znaki i teraz już nie cierpi.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
anabuko1 18:50, 30 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
dana1s napisał(a)



Dla Ciebie dzisiejszy słoneczny widoczek


Danusiu witaj
Ten widoczek jest bardzo, bardzo malowniczy.:0
Gotowy materiał na obraz
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
dana1s 18:56, 30 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anabuko1 napisał(a)

Danusiu witaj
Ten widoczek jest bardzo, bardzo malowniczy.:0
Gotowy materiał na obraz


Aniu serdecznie dziękuję!
Tegoroczne pejzaże jesienne są bardzo malownicze i nie można oderwać oczu od kolorowych obrazów

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
anabuko1 19:00, 30 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
dana1s napisał(a)


Aniu serdecznie dziękuję!
Tegoroczne pejzaże jesienne są bardzo malownicze i nie można oderwać oczu od kolorowych obrazów


Uhmm, piękne następne jesienne pejzarze.
Fajnie ,że jeszcze mamy takie ciepełko. I ładnie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
dana1s 19:11, 30 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
anabuko1 napisał(a)

Uhmm, piękne następne jesienne pejzarze.
Fajnie ,że jeszcze mamy takie ciepełko. I ładnie


Pięknie jest,a dzisiaj mieliśmy 22 stopnie. Dawno tak nie było, ciekawe tylko czy po tej pięknej jesieni nie nadejdzie naprawdę sroga zima...
Kupiłam już sporo agro i będę owijała wszystko co wrażliwsze tylko trzeba uchwycić moment, bo teraz to chyba by się ugotowały w takich ubrankach

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
ElzbietaFranka 20:14, 30 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
Stare piekne cmentarze.
Powazki stare to dopiero cmentarz ale bardzo zaniedbany. Chodzac tam w zadumie czytam daty na duzych grobowcach nie kazdy mogl sobie pozwolic na taki widac, ze to byli ludzie bogaci. Obecnie sa w ruinie.

Jade w czwartek w swoje strony. A pozniej do Wisly Golebiewski troche odpoczac.

Popatrz sciagnelam ciebie myslami. Mysle sobie musze powiadomic Danke aby zobaczyla moje zegary patrze a ty jestes u mnie.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 20:29, 30 paź 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
dana1s napisał(a)


Teraz taka pogoda, że trzeba sie rozgrzewać herbatką A jak juz ze swojskim sokiem to sama radość
Ja już nie mam mętliku, liczę kolejno co mi potrzebne i zamawiam sobie części składowe mojego domu
Ja muszę mieć kominek, bez tego nie wyobrażam sobie domu. Reszta to elektryczna podłogówka. Dzisiaj ostatecznie przeanalizowaliśmy ten temat z M i padło na elektryczność.






Dobrze przemysl to ogrzewanie elektryczne. Czy tam jest gaz? Gaz jest o wiele tanszy nawet z butli. Panele na dachu dobra rzecz. Kolnierz wodny w kominku do ogrzewania centralnego.
Moj eM przez rok siedzial przed komputerem i porownywal co lepsze.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
dana1s 20:37, 30 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
ElzbietaFranka napisał(a)
Stare piekne cmentarze.
Powazki stare to dopiero cmentarz ale bardzo zaniedbany. Chodzac tam w zadumie czytam daty na duzych grobowcach nie kazdy mogl sobie pozwolic na taki widac, ze to byli ludzie bogaci. Obecnie sa w ruinie.

Jade w czwartek w swoje strony. A pozniej do Wisly Golebiewski troche odpoczac.

Popatrz sciagnelam ciebie myslami. Mysle sobie musze powiadomic Danke aby zobaczyla moje zegary patrze a ty jestes u mnie.



Eluś bardzo lubię stare pomniki, niestety niszczeją nie tylko na Powązkach ...
Szkoda, że nie ma środków na ich restaurowanie, podobnie upadają stare miasta w naszym regionie...gdyby ktoś się wziął za Bytom, to mógłby się równać z Krakowem a tak mamy obdrapane rozsypujące się arcydzieła
Nie byłam nigdy na Powązkach, szkoda...
O wypoczynek, ja w tym roku już się nigdzie nie wybieram, chociaż miałam takie plany.
O widzisz tak głośno biły te Twoje cuda, że usłyszałam

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 20:47, 30 paź 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
ElzbietaFranka napisał(a)






Dobrze przemysl to ogrzewanie elektryczne. Czy tam jest gaz? Gaz jest o wiele tanszy nawet z butli. Panele na dachu dobra rzecz. Kolnierz wodny w kominku do ogrzewania centralnego.
Moj eM przez rok siedzial przed komputerem i porownywal co lepsze.


Elu mam gaz w drodze, ale ja też siedzę i czytam i to mi się zwyczajnie nie opłaca.
Może gdyby to był duży dom, to by było warto ale na taki metraż już nie...
Płaszcz wodny też odpada miałam w poprzednim domu i już nie chcę, bez jakiegoś generatora prądu nie da rady.
Panele chcę i chcę produkować swój prąd i w tym wypadku ogrzewanie elektryczne ma sens

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies