Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

jolanka 23:03, 16 lut 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Az trudno mi nadrobić tyle stron po dluższej nieobecności na O. Ale warto bo pieknie tu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gardenarium 23:04, 16 lut 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ucieszyłam się z kompostu w takiej ilości. Będziesz ściółkować?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
pestka56 23:59, 16 lut 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Dzięki za te piękne zdjęcia bo u mnie wciąż zimno i zeskorupiały śnieg najwięcej tam, gdzie chciałabym, żeby go już nie było. Ale dość jutro idę mimo tego śniegu trochę podziałać ogrodniczo.
Kompostu też mam trochę, tylko on ciągle zmarznięty po wierzchu.
____________________
Kasia
dana1s 06:24, 17 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Monia81 napisał(a)
Witam się serdecznie, przeszłam cały wątek, aż brakuje tchu , no i napatrzeć się nie mogę, cudny ogród stworzyłaś, niesamowita ilość roślin, a stawik.. zdjęcia niesamowite, pomarzyć można


Witaj Moniu w moim ogrodzie
Bardzo dziękuję za te serdeczności, takie słowa bardzo wzmacniają mojego podłamanego odtatnio ducha.
Zapraszam !

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:27, 17 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
jolanka napisał(a)
Az trudno mi nadrobić tyle stron po dluższej nieobecności na O. Ale warto bo pieknie tu


Dzień dobry
Bardzo się cieszę , że do mnie zajrzałaś. Miło mi bardzo


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:31, 17 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Gardenarium napisał(a)
Ucieszyłam się z kompostu w takiej ilości. Będziesz ściółkować?


Witaj Danusiu
Kompostu naprodukowałam ogromne ilości.
Jest bardzo wartościowy, bo zaprawiony i gnojówką z pokrzyw i z kurzaka. Podsypany mocznikiem na jesieni. Mam nadzieję , że rośliny się ucieszą.
Będziemy przesiewać i ściółkować. Bardzo mi się podobają tak ściółkowane rabaty i ten zapach

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 06:44, 17 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pestka56 napisał(a)
Dzięki za te piękne zdjęcia bo u mnie wciąż zimno i zeskorupiały śnieg najwięcej tam, gdzie chciałabym, żeby go już nie było. Ale dość jutro idę mimo tego śniegu trochę podziałać ogrodniczo.
Kompostu też mam trochę, tylko on ciągle zmarznięty po wierzchu.


Proszę bardzo
U mnie też jeszcze trochę śniegu zalega, ale nie mogłam się opanować
Dzisiaj też idę i ile nie będzie padało. Z drugiej strony deszcz by się ostatecznie rozprawił ze śniegowymi skorupkami i trochę oczyściłby powietrze.
U nas powstała ogromna hałda ogrodowego złota, bo nie dość że czyściliśmy staw, to jeszcze trafiła tam cała darń z placu pod dom.
Będzie tego dobra ciężarówka
Jeszcze jest zmrożony, ale niech no się tylko roztopi...



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
renatamama3 07:55, 17 lut 2017


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Witam .
Wracaj do zdrówka ,lepiej teraz pochorować niż jak będzie Mega wiosennie .Mnie się wczoraj udało ,powalczyć z sekatorem i obcięłam tawuły ,posprzątałam trochu po psiaku ,podsypałam lawendę popiołem z kominka i na zegarku stuknęło prawie 1,5 godziny .
Piękna ta prymulka żółtawa .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Gosiek33 08:18, 17 lut 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
dana1s napisał(a)




Co robisz tej prymulce, że tak pięknie kwitnie? W jakim miejscu rośnie ?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
dana1s 08:27, 17 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
renatamama3 napisał(a)
Witam .
Wracaj do zdrówka ,lepiej teraz pochorować niż jak będzie Mega wiosennie .Mnie się wczoraj udało ,powalczyć z sekatorem i obcięłam tawuły ,posprzątałam trochu po psiaku ,podsypałam lawendę popiołem z kominka i na zegarku stuknęło prawie 1,5 godziny .
Piękna ta prymulka żółtawa .


Cześć Reniu
Ja już prawie zdrowa jestem, a wypady do ogrodu traktuję jak hartowanie po chorobie
Też się namachałam nożycami, aż mnie ręce bolą...zakwasy?
Też ją bardzo lubię , dostałam kiedyś na święta taką marketową. Wsadziłam i szaleje

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies