Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ...uDany ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

...uDany ogród

zawitka 09:21, 11 lut 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070
Dana witaj ----- ogród stworzyliście piękny , latem i zimą .bardzo ciekawe rośliny w nim masz .A zdjęcia robisz czarujące będę wracać Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Basilikum 09:24, 11 lut 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ja widzialm ksieszyc o 24, o 1 zaspalam a o 2 byly juz chmurzyska i nic nie bylo widac. Fotek nie mam, bo i tak moim aparatem by nic nie wyszlo.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
dana1s 09:29, 11 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
zawitka napisał(a)
Dana witaj ----- ogród stworzyliście piękny , latem i zimą .bardzo ciekawe rośliny w nim masz .A zdjęcia robisz czarujące będę wracać Pozdrawiam


Witam w moich skromnych progach
Cieszę się , że podoba Ci się to co tworzę. Chciałabym żeby mój kawałek świata był przytulny i romantyczny. Mam nadzieję, że podążam w dobrym kierunku
Dziękuję za serdeczności i zapraszam ponownie!

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 09:35, 11 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
ja widzialm ksieszyc o 24, o 1 zaspalam a o 2 byly juz chmurzyska i nic nie bylo widac. Fotek nie mam, bo i tak moim aparatem by nic nie wyszlo.


U mnie niebo było zachmurzone
Niestety nic nie uwieczniłam. Trudno głowy sobie nie urwę
Dzisiaj od rana niebo zachmurzone, znów posępny dzień się zaczyna, a mnie się chce słońca

Ostatnim razem taki widok sfotografowałam, zdjęcie nędzne, ale coś widać

To był tzw. Krwisty księżyc





I reszta zaćmienia


A tu super księżyc



____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pawel_snopek 10:28, 11 lut 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Przyszedłem pochwalić właścicielką magicznego ogrodu Przejrzałem cały wątek od początku do końca dopiero teraz prędzej tylko zaglądałem z doskoku . Zrobiły na mnie wrażenie spore kolekcje roślinne Masz wielkiego plusa za kaliny, uwielbiam je. Pozdrawiam i oczywiście dodaje wątek do listy ulubionych ogrodów.
____________________
Paweł - Ogród pod górą
dana1s 14:23, 11 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pawel_snopek napisał(a)
Przyszedłem pochwalić właścicielką magicznego ogrodu Przejrzałem cały wątek od początku do końca dopiero teraz prędzej tylko zaglądałem z doskoku . Zrobiły na mnie wrażenie spore kolekcje roślinne Masz wielkiego plusa za kaliny, uwielbiam je. Pozdrawiam i oczywiście dodaje wątek do listy ulubionych ogrodów.


Witam serdecznie w moim ogrodzie
Bardzo dziękuję za miłe słowa i ten "magiczny" przydomek
Kaliny to moja wielka miłość i zamierzam ich mieć całe mnóstwo. Już trochę zgromadziłam, ale dojdą nowe.
Zawsze będzie mi miło Cię gościć, zapraszam!

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
pawel_snopek 14:36, 11 lut 2017


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Mam jeszcze jedno pytanie jaka kalina według Ciebie jest najbardziej dekoracyjna??
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Basilikum 15:07, 11 lut 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
super te ksiezycowe fotki
rozmyslam nad kupnem nowego aparatu ale najpierw potrzebuje duzo kamienia na sciezke w ogrodzie i pare nwych drzewek
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
dana1s 21:25, 11 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
pawel_snopek napisał(a)
Mam jeszcze jedno pytanie jaka kalina według Ciebie jest najbardziej dekoracyjna??


Ja uwielbiam wszystkie, ale najatrakcyjniejsze kwiaty ma Pregense.
Są ogromne i dość długo się utrzymują. Bardzo ją lubię



No a z "talerzowych" Onondaga, jest nieprawdopodobna


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
dana1s 21:32, 11 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basilikum napisał(a)
super te ksiezycowe fotki
rozmyslam nad kupnem nowego aparatu ale najpierw potrzebuje duzo kamienia na sciezke w ogrodzie i pare nwych drzewek


Dziękuję, niektóre mają spore szumy, ale coś tam uwieczniłam
Też mnie korci nowy sprzęt, ale pierwsze dom
Potem pomyślę

Piękna jest też kalina koreańska Eskimo
Białe śniegowe kule i bardzo obficie kwitnie




Lubię też Japońską Tomentosum kwiaty piękne, a jesienią fioletowe liście.


____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies