Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z ogródka na wsi

Pokaż wątki Pokaż posty

Z ogródka na wsi

Imienniczka 17:50, 01 cze 2017


Dołączył: 08 lut 2015
Posty: 832
Radziu2013 napisał(a)



No ja się ostatnio w nich zakochuję - w ogrodzie głównym na razie muszę z nimi przystopować bo w założeniu więcej ich tam nie chcę ale już jest pomysł na taki wielki ogródek różany


Mam dokładnie tak samo
____________________
Mirka Morze woni i kolorów... Wizytówka - Morze woni i kolorów...
Radziu2013 21:30, 02 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Moja ukochana róża- pięknie pachnie, fajne kwiaty i na dodatek kwitnie całe lato


Tą też lubię choć jeszcze mała- nie wiem czy ostatnio miała jakigoś stresa czy co ale wszystkie pąki zaczęły przekrzywiać się w jedną stronę a teraz się prostują



Pięknie pachnie- już przestałem żałować że kupiłem czerwoną
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 21:33, 02 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Ostatnio babcia pryskała na mlecz- chyba ta róża dostała po d...e bo pędy zaczynają czernieć a liście usychają- no trudno jak nie ta to inna


Ta róża w pełni kwitnienia ( jeszcze jakieś dwa tygodnie)jest wręcz oblepiona kwiatami i czuć ją z ulicy

Zdjęcie właśnie robione z ulicy

____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 21:35, 02 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Długo wyczekiwana róża pnąca- kolorek mi się podoba a i zapach ma taki bardzo "elegancki"



Ta róża mi się nie podoba- tzn. nie tyle jej kwiaty co jej pokrój
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 21:41, 02 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Kiedyś widziałem w necie takie lampiony ze słoików i sam spróbowałem zrobić- jeszcze muszę przykleić dookoła sznurek jutowy. Serce dlatego że gwiazdka jakoś mi nie pasiła a kwiatek nie dlatego że nie mogłem narysować żadnego ładnego- czyli poszedłem trochę na łatwiznę. Jestem tylko ciekaw jak świecą w nocy bo nie miałem jeszcze okazji ich zapalić. A tak w ogóle to chyba 5 takich zrobiłem.


Pomalowałem starą drabinę na kolor clemasikowy- podoba się mi A chcę z niej zrobic taki "kwietnik bo chciałem zamocować na trzech szczebelkach jakieś kosze/donice z białymi zwisającymi


A w ogóle przez to że tam stoi to powstanie nowa część rabaty

O tu towarzyszą jeszcze jej te lampiony i białe krzesło - to one trochę zainspirowały do nowej części rabaty
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Kasiek 21:43, 02 cze 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Przyszlam na pokaz roz do fajnego, madrego, mlodego czlowieka Radku, az milo Cie poczytac, fajnie ze jestes na Ogrodowisku
Ja jestem zwolenniczka rozowych roz, lubie te porcelanowe, lubie delikatne i mocniejsze w kolorze. Ale poogladac i poczytac moge o wszystkich rozach

p.s moje hosty tez juz kwitna
____________________
Bawarka
Radziu2013 21:45, 02 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112


Pomalowałem jeszcze w tym samym kolorze co drabinę taki kwietniczek znaleziony na strychy- brzydki był bo "drewno" było już nie takie


A i przyniosłem ze strychu jeszcze taki karnisz- wsadziłem między liście hosty- tego lampionu też jestem ciekaw jak świeci- jak coś to się zabierze
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 21:47, 02 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Ooo maźnąłem sobie jeszcze tę drabinę- zniszczona była ale szkoda mi było żeby tak sobie nie używana stała
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Radziu2013 21:51, 02 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Kasiek napisał(a)
Przyszlam na pokaz roz do fajnego, madrego, mlodego czlowieka Radku, az milo Cie poczytac, fajnie ze jestes na Ogrodowisku
Ja jestem zwolenniczka rozowych roz, lubie te porcelanowe, lubie delikatne i mocniejsze w kolorze. Ale poogladac i poczytac moge o wszystkich rozach

p.s moje hosty tez juz kwitna


Dzięki za komplementy

Ja lubię róże chociaż nie podobają mi się te jakieś pasiaste czy nakrapiane ( wolę takie jak ty - jasno różowe, białe itd. czerwone trafiły tak jakoś spontanicznie ale zostają.
Taką porcelanową mam tylko jedną, a nieeee jeszcze jedną białą ale ta podoba mi się chyba bardziej.

Hosty na razie widzę że wypuszczają pędy do kwitnienia, ale do kwiatów to u mnie jeszcze daleko
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
hanka_andrus 21:52, 02 cze 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Twoje różyczki piękne! A ta ostatnia co Tobie się nie podoba, to mnie bardzo!
Moje róże zapączkowane, a po sztormie jedna do skrócenia o 2 pędy. Czekam, może kilka kwiatów jeszcze się otworzy, bo tuż, tuż przed rozkwitem.

Pomysły na kącik/rabatę z drabiną świetny! I przy tych drzwiach z lampionikami super będzie wyglądać!
Czekam na końcowy efekt! No i trzynan kciuki za świadectwo!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies