Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty we włosach

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty we włosach

mirkaka 11:11, 22 maj 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
Moje też jeszcze w hibernacji, no i całe szczęście bo teraz czas Rh i azali a potem róż i piwonii
Gosia pięknie U mnie tawuły i pęcherznica jeszcze nie kwitną.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
ElzbietaFranka 00:02, 23 maj 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
U was sucho, ja tam o deszcz nie prosze. U nas piekna pogoda w dalszy ciagu cieplutko.
Ten zarnowiec zólty piekny, ile rosnie taki duzy zarnowiec.

Dzisiaj widzialam olbrzymiego tamaryszka zapach omdlewajacy.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kasiek 12:15, 23 maj 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Goniu, no nie przypomne sobie nazwy, zapytaj Andy, ona wie napewno
____________________
Bawarka
Anda 16:50, 23 maj 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33493
Gosiu piękna ta pnąca róża Czy ona kwitnie raz czy powtarza? Bo może to jest Alchymist, chociaż bardziej wygląda na Westerland

Co do zasilania róż, to moje zasilam kompostem z wiórkami rogowymi już w marcu, przy rozgarnianiu kopczyków plus garść nawozu organicznego dedykowanego do róż. Jeśli masz, to możesz im dać też wtedy przerobiony obornik koński zamiast nawozu i wiórków. Potem daje im już tylko w czerwcu jeszcze raz nawóz dedykowany dla róż. Trochę je pryskam wyciągiem ze skrzypu, staram się robić to tak co dwa tygodnie, a w sierpniu, jak mi się przypomni, dostają jeszcze nawóz potasowy na wzmocnienie przed zimą.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:51, 23 maj 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33493
Kasiek napisał(a)
Goniu, no nie przypomne sobie nazwy, zapytaj Andy, ona wie napewno


Kasiu, nie wiem wszystkiego Ale cieszę się, że tak we mnie wierzysz
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mirkaka 19:24, 23 maj 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
Anda napisał(a)
Gosiu piękna ta pnąca róża Czy ona kwitnie raz czy powtarza? Bo może to jest Alchymist, chociaż bardziej wygląda na Westerland

To w/g mnie nie jest ani Alchymist ani Westerland. Alchymista ma Kińdzia a ja mam Westerland - ona ma trochę inny kolor i kształt kwiatu .
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Basilikum 20:59, 23 maj 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
same krzaczory a jakie piekne

i roza i tawula i pecherznica
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
gosika67 22:58, 23 maj 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Ewka jesteś wielka to jest Westerland , sprawdziłam, wszystko się zgadza, kwitnienie drugie słabsze, zawiązuje owoce, na pewno to jest ta róża. Dziękuję Ci bardzo.
Dla Ciebie specjalnie fotka z dnia dzisiejszego,pąków ma mnóstwo.





____________________
Gonia Kwiaty we włosach
gosika67 23:02, 23 maj 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Dziewczyny jutro Wam odpiszę i Was odwiedzę,choroba jeszcze mi nie przeszła, męczy mnie ten kaszel.
Dla wszystkich odwiedzających mnie żarnowiec na dobranoc.






____________________
Gonia Kwiaty we włosach
mirkaka 06:25, 24 maj 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
gosika67 napisał(a)
Ewka jesteś wielka to jest Westerland , sprawdziłam, wszystko się zgadza, kwitnienie drugie słabsze, zawiązuje owoce, na pewno to jest ta róża. Dziękuję Ci bardzo.
Dla Ciebie specjalnie fotka z dnia dzisiejszego,pąków ma mnóstwo.







To nie jest Westerland, tak uważam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies