Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

Wieloszka 18:43, 10 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)





Ożesz w morde jeża.....czemu u nas taka pustynia jeśli chodzi o zaopatrzenie....
Wspaniała szkółka - ja będąc parę dni temu w "mojej" zauważyłam aż dwie sztuki trawek....

Przyłączę się do Ożesz w mordę jeża.... Gdzie jest taka szkólka, Anka jakde do Warszawy!!!!

Przyłączam się do koleżanek!!! U nas bieda z trawami straszna! Zero wyboru A jak już coś się pojawi to sztuk kilka na krzyż i w kosmicznej cenie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Marta 12:06, 11 cze 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Nowa rabata ślicznie wyszła, a berberys fajnie odbił Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Ana 13:06, 11 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Anula, ogród nabiera rumieńców, teraz to pokazujesz już takie smaczki, że ślinka leci...

Brzózkę wkomponowałaś po mistrzowsku, jakby tam byla od zawsze


A zauroczona Twoim miejscem na ognisko podjudziłam M i będę miala...palenisko Przenośne co prawda, ale też ok, będę stawiać na patio
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
anula_wn 09:41, 12 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Bogdziu, mam nadzieję, że ta brzózka będzie ozdobą i radością moją i da cień przy ławeczce w upalne dni, a jej szum ukoi moje nerwy....

Konstancjo - ja lubię zielenie i troszkę boję się koloru (boję się, że przesadzę i zrobię "wsiowy ogródek", a to już by mi nie odpowiadało...., a na angielskie rabaty mam za mało wiedzy, doświadczenia, znajomości roślin...). Cieszę się, że Ci się u mnie podoba

waska - zapraszam nieustannie ! oglądaj i zaglądaj

asiu (siaaaska) - ławeczka była już kupiona w tym kolorze zresztą obie i obie w DLH, ale jedna rok, a druga dwa lata temu i obie mają inny kolor !! tej jednej kolor mi w ogóle nie odpowiada, za czerwony , za mocny... poczekam aż sie zestarzeje, choć to nie teak i musze olejować. Olejujemy mebelki lakierobejcą bezbarwną, aby je zabezpieczyć. Meble na tarasie też . Niczego wcześniej nie postarzałam.

Marzenka - przyłączaj się przyłączaj do 'ożesz w morde jeża' i przyjeżdżaj na zakupy i zabierz ze sobą Wieloszkę !
a leniuchowanie na leżaczkach z Danusią lub na ławeczce rozmowy o ogrodach i nie tylko - istna przyjemność

danka1971d - mam taką nadzieję, że to dobre miejsce ! ale inne sprawa Danusiu, że nie było innego....nie miałam gdzie jej wcisnąć

Marta , dziękuję i pozdrawiam !

Ana , zobaczymy jak się ta brzoza rozrośnie....co to będzie
a miejsce na ognisko uwielbiam ! siedzenie w jego ciepełku (nie tylko jesienią) i zajadanie kiełbasek....bezcenne ! zobaczysz będziesz zadowolona, a Twój M po jakimś czasie sam (!) zaproponuje ognisko, a nie tylko palenisko przenośne......do piwka - idealne !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Neska 13:43, 13 cze 2012


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Anula Pięknie. Nie miałam przez pewien czas dostępu do internetu zaglądam a tu takie zmiany.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Gardenarium 07:51, 14 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Za chwilkę rozkopiemy ogród Anuli, będzie jak na Księżycu, ale ogród ograny przez Maję, to i można rozkopać

Anula złapie się za głowę dziś, ale jak rowy zasypiemy to kłopot podlewania jej odpadnie i trawka będzie rosła znakomicie




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lena 08:33, 14 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Oj to się będzie działo
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Evchen 08:41, 14 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Ależ te rewolucje ogrodowe nabrały tempa Będzie co oglądać! Lubię takie metamorfozy
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
GabiK 09:03, 14 cze 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Evchen, u Anuli nie metamorfoza, tylko nawadnianie. Zmian w nasadzeniach raczej nie będzie.

Anula, już się nie mogłaś doczekać.Skorzystałaś z przerwy u mnie. Plusy małego ogrodu - ekipa wpada w jeden dzień i masz z głowy.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Evchen 09:59, 14 cze 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
No "raczej".. Ale pewnie w międzyczasie się okaże, że można jeszcze coś dosadzić Wcale by mnie to nie zdziwiło Ja też jadę "tylko" po ziemię do ogrodniczego, a wracam z ziemią i kilkoma doniczkami
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies