Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

Lena 08:13, 29 cze 2014


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Anulka zachwycona jestem jak zwsze twoimi "kącikami" wypoczynkowymi....taras z oplatającą go roślinnością wygląda zjawiskowo
Czekam zatem na donicę
Pozdrawiam niedzielnie
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
anula_wn 09:46, 29 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Filip, Madzenka dziękuję za sugestię ! wygoogluję sobie, poczytam i zobaczymy...
muszę pamiętać, że tam dość ciasno jest no i ....ciemno. TO jedyne miejsce , gzdie słonko nie dociera ani na chwilkę

Julcia , marzyło mi się tam strzeliste , wąskie drzewo. Zaraz za płotem sąsiad ma 2 ogromne choinki - ale planuje je wyciąć ! z jednej strony dobrze, bedę mieć więcej światła, ale z drugiej....brzydki widok
nie wiem tylko czy miłorząb pasuje do mojego ogrodu... staram się nie mieć za duzo gatunków, sama nie wiem (?)

Izulek...
widziałaś ??? no i powiedz jak Cię nie kochać !? skarpeta cudna (a ja chciaam obwódkę z bukszpanu, heh) , donica cuuudna ! zostajesz niniejszym moim nadwornym doradcą ogrodowym

i wybacz, że nie modziałam nic, ale po pracy w ogrodzie pojechałam zrobić sobie pazury, a jak wróciłam lało. Więc dokończyłam donicę jak tylko przestało i padłam

a po nocy już kończyłam ciacho (szkoda, ze Cię nie ma)



Fotki strzeliłam niedawno, ale znów zaczęło lać - więc kilka tylko.

A kawusię zawsze gdzie tylko zechcesz ! przjeżdzaj choćby już o ile nie będzie padać....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 09:46, 29 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Lena napisał(a)
Anulka zachwycona jestem jak zwsze twoimi "kącikami" wypoczynkowymi....taras z oplatającą go roślinnością wygląda zjawiskowo
Czekam zatem na donicę
Pozdrawiam niedzielnie


Lenko, jak mi miło u Ciebie troszkę podobne klimaty i to samo światło w ogrodzie kochamy pozdrawiam !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 09:55, 29 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
o poranku....

melduję wykulkowanie 9 kulek bukszpanowych i kosteczki przy garażu
15 kulek czeka + te na kiju + ooogromna kula jaśminu + kosteczka na różanej

melduję, że kula śwetlna zwana księżycem jest wśród kulek tu , gdzie była planowana
polatałam sobie z nią po tarasie i ogrodzie, ale widać pierwszy pomysł najlepszy!


proszę Państwa oto eleganckie, uczesane buksiki !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 10:03, 29 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
a to długo zapowiadana donica !
obsadziłam ją, choć jeszcze jedna warstwa oleju ją czeka, ale żal mi było roślin, ledwo zipały!



jeszcze tylko ramka z deseczek i lustrko. I kolejny kroczek do przodu
____________________
anula mój mały raj na ziemi
ana_art 10:12, 29 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
bardzo ładnie wyszła ta donica, jak dojdzie lustro będzie katalogowo


a i najważniejsze że do przodu, szkoda tylko że pogoda jesienna...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
anula_wn 10:18, 29 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
kilka widoczków

____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 10:21, 29 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Ana
pogoda faktycznie zadziwiająca! ja mam nadzieję na upalny sierpień (wtedy śmigam na wakacje) więc póki co się nie martwię... i staram się brać to co życie daje z uśmiechem, coby się nie załamać

a w ogrodzie do przodu, pomalutku ale zawsze! daleko mi do Twojego rozmachu!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
ana_art 10:27, 29 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
anula_wn napisał(a)
Ana
pogoda faktycznie zadziwiająca! ja mam nadzieję na upalny sierpień (wtedy śmigam na wakacje) więc póki co się nie martwię... i staram się brać to co życie daje z uśmiechem, coby się nie załamać

a w ogrodzie do przodu, pomalutku ale zawsze! daleko mi do Twojego rozmachu!
rozmachu.. dawno tak się nie uśmiałam

również liczę na pogodę w sierpniu, z tegoż samego powodu co Ty!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Konstancja30 10:33, 29 cze 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Anulka ależ piękny poranek ... uwielbiam sobie tu bywać nawet jeżeli tylko on-line ...

dziś zafundowałam sobie spacerek za obiektywem i nadal podtrzymuję, że kciałabym być tym ciemnym futrm , które sobie tak leniwie poleguje w okolicznościach rabat ...

bardzo pracowicie sobie połaziłam ... i wiesz Anuś zachwyca mnie wszystko ... układ zieleni i organizacja przestrzeni ... ten tarasik wkomponowany w trawki i cisa pod ścianą garażu z lustrem to majstersztyk ... pływające linie rabat i powiewające trawy ...

a i ciacho ... mniam (ja też zgrzeszyłam jeszcze przed śniadankiem bo wczoraj była Ka1sia i przywiozła drożdżówkę ale ciiii może moje fałdki się nie dowiedzą )) ) ...

wrócę jeszcze bo inspiracyjnie się wgapiam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies