Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały raj na ziemi :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały raj na ziemi :)

anula_wn 10:33, 29 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Juzia 10:37, 29 cze 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38863
Kawkę u Ciebie piję
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
anula_wn 10:41, 29 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Ana, u Ciebie ja się nie moge nadziwić raz pracowitości (nie raz pytałam JAK Ty to ogarniasz?) dwa temu co powstaje, ba ! powstało wszystko mnie zachwyca, wszystko jest zadbane i takie piękne, że można Twój ogród dać do katalogu ale to wiesz ! kiedyś przyjadę (się wpraszam) i ozbaczę sobie na żywo, a co !

Izuś, bądź jak ten kot! Ty przynajmniej ptaszków nie łapiesz.... bo ta łajza uśmierciła (chyba on) małego rudzika
siedź, podziwiaj, doradzaj pij kawę i jedz ciacho u mnie (one, te fałdki nie mają nic przeciwko temu moje siem ucieszyły nawet !)

Kasię ściskaj koniecznie, jak przyjadę poproszę aby znalazła chwilkę, a teraz usiądź i sobie odpocznij po pracowitym poranku
buziaczek!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 10:42, 29 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Juzia, zapraszam
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 10:49, 29 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
na brzozowej.....
tu bardzo nieformalnie i tu daję wszystko z naciskiem na kwitnące, bo tu najwięcej słońca ! coś tam już kwitnie, coś ptrzekwitło, generalnie to przechodzenie roślin, pękanie tej rabaty cieszy mnie nieziemsko, choć jej uroku oddać nie umiem


____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 10:52, 29 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
i tyle u mnie
lać przestało, słonko wygląda, jest ciepło - jest dobrze!
dzisiaj idę w gości, więc obiadu gotować nie muszę. Zaczynam leniwy dzień, jak przeschnie leżaczek biorę książkę, kawusię i chwilkę nacieszę się moim ogrodem

MIŁEGO DNIA!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
makkasia 12:51, 29 cze 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Konstancja30 napisał(a)
Anulka już u siebie napisałam bo musiałam ... i tu powtórzę zawsze jak do Ciebie wchodzę nabieram przekonania, ze ogrodowe shabby chic istnieje ... wypieszczochane rabaty mamią swą lekkością i pozorną niedbałością ... zachwycają elegancją i prostotą ... a drzewa i jakaś nadprzyrodzona siła tak operuje światłem, ze człowiek w zachwycie robi ten półinteligentny rozdziawiony wyraz twarzy i zastyga ...

podpisuję się, Izuniu dziękuję, że opisałaś to co ja czuje patrząc na Anuli ogród.
Anula siersciuchy kocham ale też nienawidzę za ptaki!!!!

Podelektuję sie jeszcze rajem
Jest niedziela mam czas
miłego dnia
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
bociek 19:08, 30 cze 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Anulka, pospacerowalam po Twoim spokojnym ogrodzie. Podziwiam kanciki, zyleta
Donica wyszla superowo, teraz tylko lustro

Moje futro upolowalo sroke... Nie mam pytan, boje sie, czy mi z lasu sarny nie przyniesie

Buziam Promyczku
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Juzia 19:46, 30 cze 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38863
bociek napisał(a)


Moje futro upolowalo sroke... Nie mam pytan, boje sie, czy mi z lasu sarny nie przyniesie



Hahahaha
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
anula_wn 19:48, 30 cze 2014


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
makkasia napisał(a)


ach delektuj się ile potzrebujesz

u nas leje, leje, leje....
w sumie odbrze, bo sucho było, ale chyba już wystarczy ! słonka potrzeba , toż to lipiec!!!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies