Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

MirellaB 23:22, 27 cze 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Gipsówka wielka, ale fajnie wygląda
Liatra w stipie piękna
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Makao_J 23:39, 27 cze 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ja pozwolisz siewkom zakwitnąć to się przekonamy który taką samowolkę popełnił
Ciekawam bardzo
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
inka74 07:15, 28 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Bardzo mi się twoje firletki podobają. I busz tarasowy

Aniu - pytanie głupie - jeżówki posadziłaś za hortkami? Odmiany hortek, które wymieniłaś duże rosną tak do 150-200 cm spokojnie. A i wyższe jak nie są mocno cięte. Jeżówki kiedyś a właściwie już za rok-dwa zginą za nimi...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
08:54, 28 cze 2017
anna_t napisał(a)

jezu Ania jaki ja mam kocioł w tych hortensjach...rok temu dostałam patyki od Bozgi chyba 10 odmian. wsadziłam za tuje zapomniałam i bystrzacha nazwy zapisałam mazakiem na taśmie papierowej :/
totalnie nie wiem co to za hortki spodziewam się limek, vanilek bo one podobno najłatwiej się ukorzeniają ale są jeszcze 2 odmiany bo przezimowały mi 4 grupy patyków tylko. w sumie tam jest ponad 20szt + 6szt na nóżce będzie


Fajnie, że ci się ukorzeniły, zobaczysz jak zaczną kwitnąć co to za odmiany
margaretka3 09:25, 28 cze 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Aniu, te siewki to mogą być fiołki. A po pierwszym spojrzeniu pomyślałam też o mikołajku. Na pewno nie są to te białe dzwonki.
A co rosło obok?

Rabata tarasowa bajkowa. Też się gapię
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
anna_t 13:02, 28 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
iwka napisał(a)


haha no widzisz, teraz wiesz o co w moich nasadzeniach chodzi


ważne żeby mniej roboty było i ładnie przy okazji
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 13:04, 28 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Margerytka40 napisał(a)
Ja bym jednak stawiała na tego fiołka co u Marzenki. Mam dzwonki skupione ale u mnie inaczej wyglądają.

Z patyczkami hortek zrobiłam podobnie. Oznaczyłam na papierowych naklejkach i teraz dooopa. Nie mam bladego pojęcia jakie mi się ukorzeniły. Muszę poczekać jak zakwitną z identyfikacją.

wiesz ja się specjalnie tym nie przejmuje, wazne że same bukietówki zeby wiedziec jak ciąć a reszta to z czasem wyjdzie. az takiego parcia na znajomośc odmian generalnie to ja nie mam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 13:07, 28 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Kasya napisał(a)


albo fiolki, podobne sa siewki, dzwonki maja wydluzone listki i bez łodyzki prawie

okaze się za rok pielić nie będę, zwykłych chwastówm mam tyle ze mi wystarczy. powoli dochodzę do wniosku ze nasiona chwastów miałam w kompoście którym ściółkowałam różankę bo jest ich mnóstwo a przecież busz juz spory to chyba az tyle by z wiatrem się ich nie przedostało...
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 13:08, 28 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
AnnaCh napisał(a)
Ależ Ty masz widoki z tarasu

dzięki różanka przy tarasie to jest genialny pomysł
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 13:21, 28 cze 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
MirellaB napisał(a)
Gipsówka wielka, ale fajnie wygląda
Liatra w stipie piękna

gipsówka brzydko pachnie ale na szczęście nie wyczuwalnie z daleka ale tło robi cudowne. liatry na jej tle też fajne


____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies