Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowocześnie z różAnką :D

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie z różAnką :D

_Martini_ 16:46, 29 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
anna_t napisał(a)

Martyna pashmina ok 1,2m ma

Super, to mnie pociesza bardzo. Moje mikrusy pięknie kwitną, ale niskie są, a muszą wygladać zza danici. Na razie danica jest na równi z nimi i już mi się w głowie układało gdzie Pashminę przesadzić. Ok, na razie zostaje.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 16:46, 29 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Oj, dubelek.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
anna_t 17:25, 29 lip 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Margerytka40 napisał(a)


Powiem Ci,że dopiero obsadziłam to moje rondo a już wiem ,że mi nie pasuje. Kusi mnie ten minimalizm a jednocześnie boję się nudy. Nawet zbytnio na tę rabatę nie patrzę bo to nie tak a muszę sobie poukładać w mózgownicy dopiero jak. Chciałabym umieć podjąć decyzję tak jak Ty.

Asia ty masz bardzo duzy ogród, nudy nie będzie napewno
prawda jest tez taka że jak będziesz robila inne rabaty to może będziesz zabierala rosliny z tego ronda i z czasem będzie bardziej minimalistycznie.
ja zaczęłam dwa lata temu i w sumie tez wszystko sadziłam na rabacie kolo tarasu. a teraz gdy rosliny bujly to busz się taki zrobił że i wnerwiał i trzeba było wysadzać bo ciasno. i tak siłą rzeczy po pierwsze mam rośliny na nowe miejsca a tutaj zrobilo się bardziej minimalistycznie - tak jak lubię

tak naprawdę za rok zobaczysz dopiero co stworzyłaś
będzie dobrze!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 17:26, 29 lip 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
_Martini_ napisał(a)

Super, to mnie pociesza bardzo. Moje mikrusy pięknie kwitną, ale niskie są, a muszą wygladać zza danici. Na razie danica jest na równi z nimi i już mi się w głowie układało gdzie Pashminę przesadzić. Ok, na razie zostaje.

tylko trzeba mocno danicy ciąć bo one 1,5m mogą mieć
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 17:26, 29 lip 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458

ja mam teraz zagwostkę czy jeżówki odmianowe mogę jeszcze przesadzić?

____________________
Ania Nowocześnie z różanką
_Martini_ 17:38, 29 lip 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
anna_t napisał(a)

tylko trzeba mocno danicy ciąć bo one 1,5m mogą mieć

Odkładam to w czasie, bo ładne ksztaltne są i nie chcę ich zmasakrować. No i rabata w kamieniu Diewczyny mnie już zachęcały i pewnie siłą rzeczy będę musiała się za to zabrać.
Z jeżówką uważaj, bo upały zapowiadają.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
anna_t 17:49, 29 lip 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
wiem musze poczekac tylko że 24 lawendy czekają od miesiaca w doniczkach i boje się ze mi sie nie ukorzenią do zimy jak tak zwlekac będę...
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
MirellaB 17:50, 29 lip 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Podobnie jak Ty zastanawiam się czy jeżówki teraz przesadzić.

Miesiąc temu przesadzałam zaczynające kwitnąć i wszystko z nimi ok.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Margerytka40 18:10, 29 lip 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
anna_t napisał(a)

ja mam teraz zagwostkę czy jeżówki odmianowe mogę jeszcze przesadzić?


Ja ze dwa tygodnie temu przesadzałam i ok. Tyle tylko,że wtedy chłodniej było a teraz upały zapowiadają.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monka 16:17, 30 lip 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Ania ale u Ciebie zmiany ! widzę że rzeczywiście ograniczasz rośliny, pamiętasz ile było kombinowania w poprzednim wątku decyzje zmieniane nie pomnę ile , a teraz rach ciach , wykopane, wkopane i z głowy ja też we wrześniu sadzę graby hi hi
____________________
Monika ogród i co dalej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies