Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

agam 22:53, 16 maj 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
nieszka napisał(a)
Gęsta i fajna ta Twoja hortensja. A za nią jakaś trawka ruszyła. Czyli tak one powinny wyglądać o tej porze roku.. To znaczy że moje już napewno się nie obudzą


Hortensję przyciełam na początku wiosny. Mam nadzieję że zakwitnie.
Trawki dopiero się budzą. Poczekaj jeszcze trochę, może w końcu ruszą.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Diana 10:20, 04 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
agam napisał(a)

........................

Po lewej stronie strumyka jest brzoza szczepiona, pod nią kosaćce, pod płotem dwie tuje smaragd, bliżej oczka klon czerwony, berberys "Maria". Te wszystkie roślinki będę musiała chyba przesadzić.



Po prawej tamaryszek i sama nie wiem co jeszcze





Strumyk przepiękny Cudeńko naprawdę
Ja też mam te problemy - czym obsadzić boki i tył kaskady.Aga będę podglądała u ciebie, a jak ja coś wymyślę u siebie dam ci znać
Diana 10:22, 04 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Aga jaki masz soczysty trawniczek Cudo
agam 10:31, 04 cze 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Diana fajnie że zajrzałaś, będziemy się podglądać na wzajem , a i dzięki za "trawniczek". Mamy z nim kłopoty ostatnio, zwłaszcza z frontu. Źdźbła zrobiły się bardzo cienkie i rzadkie. Nie wiem o co chodzi. Może ziemia nie była dobrze wymieszana. Swoją mamy piaszczystą bardzo, nawieżliśmy trochę lepszej i gliny. Robiąc rabatki zauważyłam że w niektórych miejscach położona jest warstwami. Piasek pod spodem a na wierzchu warstwa gliny. Chyba nie ma jak się rozrastać. Nie wiem co z tym robić. Myślałam o aeracji i rozluźnieniu piaskiem. Danusia pisała o tym.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Basia_1987 14:19, 07 cze 2012


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
Agnieszko,piękny ogród i piekne oczko wykonane przez męża- fajnie tak razem mieć wspólne hobby Wybrałaś już drzewka koło oczka wodnego?
____________________
" Baśniowy" ogród
agam 15:54, 07 cze 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Witaj Basia_1987,

drzewka w sumie wybrałam, świerki serbskie tylko nie mogę ich kupić w mojej mieścinie. No i M chce mi tam wstawić rząd tujek, których nie chcę . Muszę do Rzeszowa się wybrać, ale nie ma kiedy. Może jak szkoła się skończy to zatargam moje bliźniaki do ogrodniczego, co jest dla nich najgorszą z możliwych kar.

M dba o oczko i trawniczek, czasami kupi jakiś krzaczek. Nie mogę narzekać
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 16:07, 07 cze 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Moja nowa rabatka. Słonisz a pod nim tawułki, dwie odmiany rozchodnika okazałego. Muszę kupić rozplenice i jeżówki jeszcze no i nie wiem jaką bylinkę wsadzić w tylnej części rabaty.



Zbliżenie na słonisza, bardzo żadko u nas spotykanego a ciekawego.



____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 16:29, 07 cze 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Posadziłam żurawki przed hortensjami. Nazwy nie znam, ale ładne były i tanie jak barszcz, pewnie jakaś starsza odmiana.





____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 16:43, 07 cze 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
I tył. Basen w przyszłym roku pójdzie na miejsce huśtawki. Dwa rh pod ścianą domu całkowicie przemarzły, poszły do beki łyso tam teraz.







I mój towarzysz w pracach ogrodowych Ozzy.

____________________
Aga i Ogródek Agam
Diana 23:47, 08 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Cudnie śliczne fotki, pomocnik wspaniały
Strumyk prezentuje się jak z żurnala chyba za dużo nie powinnaś tam dosadzać, jest ślicznie
No i zazdraszczam strasznie tych sporych rozmiarów roślin...........kiedy moje takie będą ..............
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies