Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

Loosiuu 10:01, 30 lip 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Ślicznie jest! Jeszcze jak podrosną te obwódki z bukszpanu i trzmieliny będzie bajka Fajnie poprzeplatałaś trawy i hortensje
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
agam 10:21, 30 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Loosiuu napisał(a)
Ślicznie jest! Jeszcze jak podrosną te obwódki z bukszpanu i trzmieliny będzie bajka Fajnie poprzeplatałaś trawy i hortensje


W tym miejscu już szykuję przemeblowanie bo z tyłu mam małe świerki i już wszystko się zlało. Miałam klapki na oczach jak to sadziłam. Błąd jaki robi większość z nas, roślinki małe to ścieśniamy wszystko, a po roku trzeba przesadzać.
Myślę że w przyszłym roku obwódki będą już fajne, trzmielinowa z własnych patyczków robiona .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 10:23, 30 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
dorciabe napisał(a)
Aga ślicznie masz hortki aż się wylewają, zieleń jak pomalowana
a płot robi dobre tło, mi sie podoba

Hortki obciążone po deszczu, uwielbiam fotki po opadach, kolory wychodzą bardzo wyraziste. No i eM aparat kupił ciut lepszy .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 10:26, 30 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Hogata napisał(a)


Skąd ja to znam "żeby bliźniaki nie uciekały"
U mnie to nawet furtka musi być sznurkiem wiązana, bo cwaniaki potrafią wszystko otworzyć i w nogi...

Ty masz samych chłopców więc wiesz .... U mnie furtka na klucz była zamykana, bo wyjście od razu na ulicę, niby mało ruchliwą ale mistrzowie kierownicy się zdarzają ....
____________________
Aga i Ogródek Agam
Loosiuu 19:07, 30 lip 2014


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
agam napisał(a)


W tym miejscu już szykuję przemeblowanie bo z tyłu mam małe świerki i już wszystko się zlało. Miałam klapki na oczach jak to sadziłam. Błąd jaki robi większość z nas, roślinki małe to ścieśniamy wszystko, a po roku trzeba przesadzać.
Myślę że w przyszłym roku obwódki będą już fajne, trzmielinowa z własnych patyczków robiona .

Hihi ja miałem na odwrót, bo sadziłem daleko i zanim się zarosło to trwało i trwało i długo mi się wydawało, że te rośliny stały w miejscu
Takie roślinki z własnych sadzonek zawsze cieszą najbardziej
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Jagodaa 19:39, 30 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ale nam te trawy namieszały w ogrodach! A horti wyglądają w nich, jak piękne bukiety z przybraniem .
Zobaczyłam piękne jeżówki i od razu maila napisałam do mojej pani, bo niby paczka wysłana w poniedziałek, a tu nic jeszcze nie przyszło, a jeśli przyjdzie po takim czasie, to.... będę się bała otworzyć!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Madzenka 22:25, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Loosiuu napisał(a)
Ślicznie jest! Jeszcze jak podrosną te obwódki z bukszpanu i trzmieliny będzie bajka Fajnie poprzeplatałaś trawy i hortensje


Już jest bajka!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:26, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Te ostro różwe jeżówki to southerm bells? Gdzie je kupiłaś?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
agam 22:33, 30 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Marzenko dziękuję, info o jeżówkach poszło na pw .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 22:41, 30 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Dla Malgosik hortensje "Bobo". Szału ni ma , ale chyba dlatego że rośliny sąsiadujące źle dobrane. Trzeba coś zmienić .



____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies