Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

Malgosik 09:23, 31 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
agam napisał(a)

Wysiewałam w lutym, pikowałam, przesadzałam do większych pojemników. Troche zabawy z tym jest, ale fajnie rośnie i przede wszystkim cieszy, warto. I przez to całe sianie, pikowanie sezon ogrodowy wcześniej się zaczyna .

Dzięki
____________________
Ogród na glinie
Luki 09:25, 31 lip 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ale ja gapa jestem tyle pięknych zdjęć mnie ominęło, a myślałem, że jestem na bierząco.
Cudownie rabaty się prezentują, też wole bardzie Berry Smothie od Georgia Peach, ta druga, żeby tworzyła ładny efekt musi być posadzona 2 razy gęściej niż inne
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
agam 09:45, 31 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Luki na moich zdjęciach dużej różnicy nie widać, ale w rzeczywistości Berry jest ciemniejsza i bardzo urosła od kwietnia, pamiętasz moje malutkie sadzoneczki?
Na bieżąco z wątkami to ja nigdy nie będę .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Tusiala 11:54, 31 lip 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Aga już od pierwszych stron wątku miałaś śliczny, zadbany ogród. Ale od kiedy go upiększasz, dodajesz nowe roślinki, ogród stał się jeszcze piękniejszy, zwiewniejszy, subtelniejszy
Bardzo bym chciała, żeby już upiększać swój a nie dopiero tworzyć.
Ściskam serdecznie
elzbieta_g 17:56, 31 lip 2014


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
agam napisał(a)

Wysiewałam w lutym, pikowałam, przesadzałam do większych pojemników. Troche zabawy z tym jest, ale fajnie rośnie i przede wszystkim cieszy, warto. I przez to całe sianie, pikowanie sezon ogrodowy wcześniej się zaczyna .

a moja jakoś nie może ruszyć z kopyta, nie wiem co źle robię lub nie robię siana dość późno coś przełom marca/kwietnia , teraz mają ok. 5cm
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
agam 18:23, 31 lip 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
elzbieta_g napisał(a)

a moja jakoś nie może ruszyć z kopyta, nie wiem co źle robię lub nie robię siana dość późno coś przełom marca/kwietnia , teraz mają ok. 5cm

Kurczaki u mnie jakoś rośnie. Wsaxzilas je do gruntu? Moze za mokro mają?
____________________
Aga i Ogródek Agam
Asisko_2005 20:09, 31 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
agam napisał(a)
Luki na moich zdjęciach dużej różnicy nie widać, ale w rzeczywistości Berry jest ciemniejsza i bardzo urosła od kwietnia, pamiętasz moje malutkie sadzoneczki?
Na bieżąco z wątkami to ja nigdy nie będę .


agam to ty wysiewasz z nasionek?WWWWWOOOOWWWWW
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Asisko_2005 20:09, 31 lip 2014


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
agam napisał(a)
Luki na moich zdjęciach dużej różnicy nie widać, ale w rzeczywistości Berry jest ciemniejsza i bardzo urosła od kwietnia, pamiętasz moje malutkie sadzoneczki?
Na bieżąco z wątkami to ja nigdy nie będę .


agam to ty wysiewasz z nasionek?WWWWWOOOOWWWWW
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
Jagodaa 20:36, 31 lip 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
agam napisał(a)

Dzisiaj pewnie dostaniesz te jeżówki, na pewno w dobrym stanie dojdą. Trawy + hortki = cud, miód, malina .


Dostałam, chodź zobacz

Pod tarasem fajnie się robi .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
agam 08:28, 04 sie 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Asia żurawki kupiłam, takie malutkie sadzoneczki bo to początek wiosny był. Z nasionek tylko stipę i werbenę mam.

Jagódko lecę do Ciebie .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies