Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

Hogata 13:12, 21 kwi 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
fajna fotka z tymi szafirkami, chyba z pozycji poziomej

szafirki u mnie są i planuję ich jeszcze więcej

____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
iwonkap 18:58, 22 kwi 2015

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
agam napisał(a)




śliczności
am pytanie jakie wymiary ma a rabata finalnie wyczytałam ze szerokośc 4,8 m a głębokość ? Dużo ja poszerzałaś na przestrzeni czasu ??

agam 08:27, 23 kwi 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
iwonkap ta rabata bije rekordy w przerabianiu . Sama nie wiem ile razy była pogłębiana, ale to już jej finalna wersja.
Co do głębokości to muszę zmierzyć, dam Ci znać z wieczorka

Hogata zdjęcie na prawie na leżąco robione , ale takie najładniej wychodzą . Szafirki super, ja mam dwa rodzaje na tej rabacie, drugie dopiero łebki pokazują. Mam tam jeszcze narcyzy ale o nich szkoda gadać takie makucie .
____________________
Aga i Ogródek Agam
iwonkap 11:24, 23 kwi 2015

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
agam napisał(a)
iwonkap ta rabata bije rekordy w przerabianiu . Sama nie wiem ile razy była pogłębiana, ale to już jej finalna wersja.
Co do głębokości to muszę zmierzyć, dam Ci znać z wieczorka


Będę bardzo wdzięczna, zd żyłam zauważyć ze jest coraz inna na przestrzeni całego wątku ale jest cudowna. Chcial abym zrobić bardzo podobną , mam ją odrobinę dłuższa - bo to bok krótki działki ok 15 mb wiec muszę coś na boki dac jeszcze , ale środek na wprost tarasu marzy mi sie taki jak Twój prawie
agam 13:02, 23 kwi 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
iwonkap tylko wiesz, teraz jest prawie łysa . Limki ścięte, trawy też, tylko szafirki świecą.
____________________
Aga i Ogródek Agam
iwonkap 13:23, 23 kwi 2015

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
agam napisał(a)
iwonkap tylko wiesz, teraz jest prawie łysa . Limki ścięte, trawy też, tylko szafirki świecą.


Troche wiem heheh Zaczynam dopiero z ogrodem , i Twoj daje mi nadzieję na przyszłość w jakim czasie nabiera pełnej krasy ta rabata ??
agam 13:36, 23 kwi 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
iwonkap napisał(a)


Troche wiem heheh Zaczynam dopiero z ogrodem , i Twoj daje mi nadzieję na przyszłość w jakim czasie nabiera pełnej krasy ta rabata ??


Limki kwitną w lipcu, to zdjęcie pewnie w sierpniu pod koniec zrobione.
Końcem maja widać już gracki i listki na limkach. Od połowy czerwca do marca rabata wygląda ok. Na zimę nie ścinam kwiatostanów, wiążę tylko trawy, chociaż zeszłej jesieni tego nie zrobiłam bo brakło czasu a potem się nie chciało.
____________________
Aga i Ogródek Agam
iwonkap 14:52, 23 kwi 2015

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
agam napisał(a)


Limki kwitną w lipcu, to zdjęcie pewnie w sierpniu pod koniec zrobione.
Końcem maja widać już gracki i listki na limkach. Od połowy czerwca do marca rabata wygląda ok. Na zimę nie ścinam kwiatostanów, wiążę tylko trawy, chociaż zeszłej jesieni tego nie zrobiłam bo brakło czasu a potem się nie chciało.



to bardzo długi czas i jestem jak najbardziej zaa...dla takiego efektu

czy znajdę gdzies zdjęcie tej rabaty w szerszej perspektywie- żeby zobaczyć co tam po rogach sie kryje ??
agam 09:30, 24 kwi 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
iwonkap Rabata ma głębokość 2,5 metra mierząc od tujek. Limki 1,5 metra od nich.
Tutaj linki do zdjęć:

http://www.ogrodowisko.pl/watek/772-ogrodek-agam?page=144
http://www.ogrodowisko.pl/watek/772-ogrodek-agam?page=134
http://www.ogrodowisko.pl/watek/772-ogrodek-agam?page=117
____________________
Aga i Ogródek Agam
iwonkap 11:24, 24 kwi 2015

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
bardzo bardzo dziękuję, bosko jest
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies