Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

leon60 22:20, 20 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudownie ! ! !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Dorota123 23:12, 20 cze 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Ale masz pięknie, takie wysmakowane nasadzenia - bardzo mi się podoba.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
agam 12:53, 22 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Dziękuję grupowo za miłe wpisy.
Ta część ogrodu, czyli przód i bok fotografuję najczęściej bo nieskromnie napiszę podoba mi się najbardziej . W tym sezonie muszę tyły uporządkować, dosadzić dużo traw bo one robią klimat.
Cały czas zastanawiam się czy róże pasują do mojego ogrodu. Napaliłam się trochę oglądając przecudowne zdjęcia Marzenki, ale się waham.

I ma problem. Mój ogród opanował szczawik. Nie mogę tego wytępić. Mam go wszędzie, w korze i w kamieniach. Wczoraj wydarłam wielkie wiadro, tam gdzie się dało opryskałam wodą z octem. Czy macie na to cholerstwo jakiś patent???
____________________
Aga i Ogródek Agam
atena35 13:33, 22 cze 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Ależ u Ciebie pięknie Ogród bardzo wydoroślał zgęstniał
Super
Na szczawika nic nie doradzę
____________________
Ogród Tosi
malkul 13:48, 22 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
bardzo ładnei u Ciebie
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Mathildis 19:14, 22 cze 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Jeszcze chyba u Ciebie nie byłam, więc witam się serdecznie
Też lubię trawy, ale one chyba mnie troszkę mniej niestety...ślicznie w Twoim ogrodzie...

szczawik to trudny przeciwnik odrasta nawet z kawałeczka... chyba jedyne systematyczność i roundup pomogą (choć jestem wielką przeciwniczką ostatniego)
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
agam 08:34, 23 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
atena35 napisał(a)
Ależ u Ciebie pięknie Ogród bardzo wydoroślał zgęstniał
Super
Na szczawika nic nie doradzę


Dziękuję
Fakt wszystko urosło, coraz mniej kory widać co bardzo cieszy.
Wczoraj powalczyłam trochę ze szczawikiem. W ruch poszedł ocet, a tam gdzie rośliny, musiałam wydłubywać nożem. Skubaniec broni się na wszystkie sposoby. Nie dość że ma długie cienkie kłącza które trudno w całości wyciągnąć to jeszcze strzela nasionkami. Foch
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 08:39, 23 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
malkul napisał(a)
bardzo ładnei u Ciebie


No nie tak jak u Ciebie. Uwielbiam Twój ogród i minimalizm. Wiszę na Twoim płocie codziennie, dziwne że jeszcze się nie przewrócił pod moim ciężarem .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 08:45, 23 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Mathildis napisał(a)
Jeszcze chyba u Ciebie nie byłam, więc witam się serdecznie
Też lubię trawy, ale one chyba mnie troszkę mniej niestety...ślicznie w Twoim ogrodzie...

szczawik to trudny przeciwnik odrasta nawet z kawałeczka... chyba jedyne systematyczność i roundup pomogą (choć jestem wielką przeciwniczką ostatniego)


Ja roundapu jeszcze nigdy nie używałam i nie będę. Wolę dłubać paluchami, ewentualnie ocet zastosować, ale też w małych ilościach.
A tak w ogóle to już byłaś u mnie, a ja u Ciebie też . Ale nie martw się ja forum przestałam ogarniać już dawno .
Trawy uwielbiam, miskanty rosną u mnie super, carexy zależy jakie, ale ogólnie jest ok. Z tego co pamiętam to u Ciebie warunki podobne do moich. Piach?
____________________
Aga i Ogródek Agam
Gabrysia_ 08:55, 23 cze 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
agam napisał(a)


Moja "Calita". Pochmurno u mnie i słabo zdjęcie wyszło. W rzeczywistości niczym się nie różni od PF.


Zdjęcie z 2014 roku




Aga wielkie dzięki
Powiem ci,że jest bardzo podobna do PF...tylko czy ja taka dostanę hmm?
Często w szkółkach nie mają nazw!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies