Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Agam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Agam

agam 08:46, 09 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Filemon24 cała działka ma niecałe 12 arów. Dom i cała reszta to około 5 arów. Strzelam bo nie liczyłam .
Tył robi się bardzo powoli. Niby wszystko obsadzone, ale cały czas brakuje uzupełnień i jakoś nie ma wyglądu. No i z tyłu na lato rozkładamy basen dla dzieci i ten element w ogóle psuje wszystko, ale basen jak na razie musi być.
Moja trzmielinowa obwódka robiona z własnych sadzonek. W tym roku wygląda porządnie. Dużo roślin dzielę sama, wiem że potrzeba czasu aby nabrały wyglądu, ale nie kosztuje to nic i satysfakcja ogromna. Wychodzę z założenia że kiedyś to wszystko urośnie. Rabatka z przodu domu zrobiona wyłącznie z podziału zaledwie kilku roślinek.
Hej załóż wątek żebyśmy mogli oglądać Twoje poczynania ogrodowe .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Filemon24 10:16, 09 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Mam już wątek na forumogrodniczym tutaj znalazłam się przypadkowo chyba jak na razie nie dam rady prowadzić dwóch watków na raz, jednak nie wykluczam całkowicie takiej opcji. Mój ogród jest bardzo duży 52 ary w tym sad warzywnik, staw i część ozdobna. Pracy multum aż czasami ma człowiek dosyć ale przychodzi nowy dzień i zapał znów powraca.
____________________
Agawita 10:29, 09 cze 2015


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
agam napisał(a)
Filemon24 cała działka ma niecałe 12 arów. Dom i cała reszta to około 5 arów. Strzelam bo nie liczyłam .
Tył robi się bardzo powoli. Niby wszystko obsadzone, ale cały czas brakuje uzupełnień i jakoś nie ma wyglądu. No i z tyłu na lato rozkładamy basen dla dzieci i ten element w ogóle psuje wszystko, ale basen jak na razie musi być.
Moja trzmielinowa obwódka robiona z własnych sadzonek. W tym roku wygląda porządnie. Dużo roślin dzielę sama, wiem że potrzeba czasu aby nabrały wyglądu, ale nie kosztuje to nic i satysfakcja ogromna. Wychodzę z założenia że kiedyś to wszystko urośnie. Rabatka z przodu domu zrobiona wyłącznie z podziału zaledwie kilku roślinek.
Hej załóż wątek żebyśmy mogli oglądać Twoje poczynania ogrodowe .


Też mnóstwo roślin mam z własnych sadzonek, trochę czasu trzeba zanim urosną ale to najtańszy sposób na posiadanie dużej ilości roślin. Satysfakcja z własnej pracy jest jeszcze większa pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
MAD 10:41, 09 cze 2015


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Obleciałam zdjęcia. Pięknie jest!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
agam 11:26, 09 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
MAD też najczęściej zdjęcia oglądam. Nie jestem dobra w wyrażaniu pismem . U Ciebie jestem na bieżąco, cichaczem. Mam parę pytań do rabatki z ambrowcami, więc zmykam do Ciebie .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 11:28, 09 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Agawita właśnie wszystko rozbija się o te duże ilości. 3-5 sadzonek ok, ale jak przychodzi kupić 15-20, a czasami więcej to bije po kieszeni .
____________________
Aga i Ogródek Agam
agam 11:31, 09 cze 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Filemon24 52 arów to jest to. Możesz szaleć ogrodowo . Rozumiem że czasami nie jest Ci do śmiechu ale pocieszaj się tym że wiele dziewczyn na ogrodowisku marzy o takich areałach i po cichu zazdrości .
Ja jednego forum nie ogarniam i wszystko mi się miesza ...
____________________
Aga i Ogródek Agam
Filemon24 20:30, 09 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Na pewno bym się nie zamieniła na mniejszą działkę bo cenie sobię to naszą przestrzeń i swobodę. Jednak zagospodarowanie tak dużego terenu jest drogie i muszę po prostu robić to etapami i sama rozmnażać rośliny. Ja nie kupuje od razu tylu sadzonek bo nie mam na to kasy. W dodatku jeżeli są to rośliny które mogę sama z łatwością rozmnożyć to wolę poczekać
____________________
Tusiala 12:52, 12 cze 2015


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Ja zawsze mam wrażenie, że u Ciebie jest za mało zdjęć Poproszę i o Bobo i o zdjęcie na ogród od uliczki
Agawita 13:20, 12 cze 2015


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
agam napisał(a)
Kochani dzięki że zaglądacie. U mnie niestety trochę choróbska w rodzinie i wszystko stanęło na głowie. Na szczęście jest już dobrze.
Zostawiam parę fotek.







Pamiętasz nazwę tych brązowych traw?
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies