Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój azyl na wichrowym wzgórzu

Gosialuk 17:21, 04 kwi 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Też się podpinam pod pytanie. Czekam na fotki.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Anitka 20:07, 04 kwi 2024


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Zaglądam, podczytuję ale jakoś trudno mi wrócić. Jakieś fotki mam z zeszłego roku i aktualne. Ale szczerze sporadycznie coś popstrykam. Nawet emuś nieraz mi przypomina by coś uwiecznić przed i po. No i wówczas klops bo bateria w aparacie rozładowana. Pozostaje wówczas coś udokumentować telefonem. I coraz bardziej utwierdzam się że mój ogród lepiej na żywo wygląda Działam teraz więcej na innych frontach. Jak to Iwonka ze Wzgórz Chaosu ostatnio mnie nazwała - bywam "Bondem'.
Wiosna przyszła jak co roku i jak u większości z Was jakieś mniejsze czy większe są jej oznaki. Chyba mam przesyt ogrodu i bardzo zmieniło mi się do niego podejście. Nie chce mi się na niego psioczyć i innych zrażać. Dużo zmian zaszło ale nie koniecznie na korzyść. Raczej takie wybranie mniejszego zła, pójście na łatwiznę by się nie narobić. Tym bardziej że co rusz coś mi daje się we znaki. Nie ma zapału i często mi się po prostu nie chce. Aż z rozczarowaniem obejrzałam jakieś stare fotki i uświadomiłam sobie jak kiedyś byłam kreatywna i pomysłowa. Chyba taka kolej rzeczy.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:12, 04 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Anitka napisał(a)
Zaglądam, podczytuję ale jakoś trudno mi wrócić. Jakieś fotki mam z zeszłego roku i aktualne. Ale szczerze sporadycznie coś popstrykam. Nawet emuś nieraz mi przypomina by coś uwiecznić przed i po. No i wówczas klops bo bateria w aparacie rozładowana. Pozostaje wówczas coś udokumentować telefonem. I coraz bardziej utwierdzam się że mój ogród lepiej na żywo wygląda Działam teraz więcej na innych frontach. Jak to Iwonka ze Wzgórz Chaosu ostatnio mnie nazwała - bywam "Bondem'.
Wiosna przyszła jak co roku i jak u większości z Was jakieś mniejsze czy większe są jej oznaki. Chyba mam przesyt ogrodu i bardzo zmieniło mi się do niego podejście. Nie chce mi się na niego psioczyć i innych zrażać. Dużo zmian zaszło ale nie koniecznie na korzyść. Raczej takie wybranie mniejszego zła, pójście na łatwiznę by się nie narobić. Tym bardziej że co rusz coś mi daje się we znaki. Nie ma zapału i często mi się po prostu nie chce. Aż z rozczarowaniem obejrzałam jakieś stare fotki i uświadomiłam sobie jak kiedyś byłam kreatywna i pomysłowa. Chyba taka kolej rzeczy.

Anitka zwyczajnie nie masz czasu i Jesteś zmęczona. Teraz masz inne priorytety. Podziwiam Cię nieustannie za poświęcenie dla innych. Zdrowie mamy jedno. Ja też sporo odpuszczam przyzwyczajam się do myśli, że moje rabaty za chwilę będą wyglądały jak łąka, Ilość chwastu mnie przerasta. Nawłoci znów cała masa i to na rabatach na których dotąd jej nie było. Bardzo dużo mi tej zimy wymarzło. Zastąpić czym innym nie będzie łatwo. I tak się toczy nasze życie i życie naszych ogrodów
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anpi 21:23, 04 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8141
Anitko, pozdrawiam!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gosialuk 20:53, 05 kwi 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
To tylko znaczy, że musimy w realu spotkanie zorganizować.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Anitka 21:38, 06 kwi 2024


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
NowaKiKi napisał(a)
Czesc, czy masz jeszcze miskanta flamingo? Ile on ma lat u Ciebienibjaka średnicę osiągnął?


Mam od kilku lat. Pierwszy mój miskant. Może 5-6. Nie pamiętam dokładnie. On raczej z tych mniejszych miskantów. W zeszłym roku został przesadzony bo tam gdzie rósł było za dużo już cienia. Wykopałam bryłę bez problemu, średnica może jakieś 40 cm. On przewiesza mocno, może ok 80 cm ma w najszerszym miejscu.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:44, 06 kwi 2024


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Sukces. Posegregowałam fotki z zeszłego roku. Więc może wrzucę takie skompensowane, spóźnione podsumowanie roku 2023. Będą ładniejsze widoki i te brzydsze, część zmian też będzie widać.

Iryskowa wiosna.



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:46, 06 kwi 2024


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:51, 06 kwi 2024


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 21:53, 06 kwi 2024


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774


____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies