Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

tulucy 21:59, 26 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Nie rysuję już Jolu, mam jakieś stare, ale i tak plan planem, a rzeczywistość to weryfikuje
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Iwk4 22:15, 26 mar 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jej, widziałam listę, to już zamówione pewnie?
Ja już nic nie chcę, będę prosić e-Ma by na żadne targi mnie nie zabierał, no bo gdzie ja bym to wcisnęła? Wprawdzie mam zamówione rozplenice lady U i hakone, i Ambrowca kliknęłąm sobie, no to jeszcze poćwiczę upychanie... Ale to nie dla mnie ...
Sekator mówisz w L? Testowałas już?
____________________
Ogródek Iwony II
tulucy 22:23, 26 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Tak, to chyba ze 4 lata już będą, jak je kupuję, nawet sąsiadom zaopatrzenie robię, bo im bardzo odpowiada. za 16 zł to nawet po sezonie nie szkoda wyrzucić, jak się stępi. Ale wytrzymuje dłużej niż sezon, tylko gdzieś ginie...

Ja mam jeszcze dwie rabaty do zrobienia, jedną - jak się pozbędę podagrycznika i zrobimy jakieś coś na kształt podmurówki w ogrodzeniu w tym miejscu, a drugą - jak się pozbędę huśtawki. I cały czas wykańczam rabaty w warzywniku, przerabiane w ubiegłym roku (te po karczowaniu jaśminowców)

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Iwk4 22:51, 26 mar 2019


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
To działaj Łucjo. Jak sekatory jeszcze będą, to sobie kupię.
____________________
Ogródek Iwony II
Kasya 04:23, 27 mar 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42175
tulucy napisał(a)
Tak, to chyba ze 4 lata już będą, jak je kupuję, nawet sąsiadom zaopatrzenie robię, bo im bardzo odpowiada. za 16 zł to nawet po sezonie nie szkoda wyrzucić, jak się stępi. Ale wytrzymuje dłużej niż sezon, tylko gdzieś ginie...



Bedziesz sadzić z tej kartki to może i sekatory znajdziesz
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
April 04:58, 27 mar 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10270
Oj, jak trudno u ciebie nadrobić zaległości
Czytam, że się zadaliowałaś. Ciekawe jakie odmiany, lub choćby kolorystyka. Ja właśnie posadziłam prawie 30 sztuk do donic, żeby podpędzić w domu
A floksy też lubię, od niedawna. Ten zapach jest cudowny. A do tego mają taką zaletę że białe świetnie kwitną nawet w moim lesie, w półcieniu.
Wczoraj zima trochę nam przerwała przyjemności ogrodowe ale ponoć weekend ma być już bardzo ładny.
pozdrawiam i zdrowia życzę
____________________
April April podbija las Mazowsze
tulucy 07:38, 27 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Kasia wątpię, raczej mogły pojechać z chwastami przy okazji wywozu śmieci.

Aprilia dużo nie ma u mnie, nic się nie dzieje. Dalie odmiany są wypisane na tej kartce, dwie strony temu, a kolory to fiolet, purpura, róż, biały, i taki modelowo-zółty.

Mrozek trzymał, rano było -3. Po pracy zobaczę, co i jak.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 08:45, 27 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
A co tam, mam kajecik pod ręką

Crazy love mam dwie przez pomyłkę (gapowe), spodobała mi się w obu sklepach, a nie pamiętałam i nie sprawdziłam, że już ją w tym pierwszym zamówiłam.

A sprężyną była Creme de Cassis. Od niej się zaczęło szaleństwo.
https://sklep.cebulekwiatowe.pl/product-pol-4919-Dalia-Dahlia-Creme-de-Cassis-1-szt.html
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
anka_ 09:38, 27 mar 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Cudowna ta Creme. Podziwiam za ilość sztuk. U mnie niestety nie ma gdzie przechowywać bulw.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Anda 10:17, 27 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Creme de Cassis mnie również zauroczyła i w tym roku ją jako pierwszą dalię kupiłam, ale tylko ją
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies