Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To właśnie tu

Pokaż wątki Pokaż posty

To właśnie tu

Dzidka 22:53, 05 cze 2015


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
monteverde napisał(a)
Przepięknie masz Dzidko w ogrodzie co to za krzew białej róży? piwonie pięknie kwitną


To róża 'Frühlingsduft'.



____________________
Dzidka - To właśnie tu
Dzidka 23:00, 05 cze 2015


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Mala_Mi napisał(a)
Dzidka.. jestem fanką twojego ogrodu ... i mam ochotę krzyknąć za Pszczółka mój ci on Szkoda, że tak oszczędnie go pokazujesz.
Kondzio porobił fotki a ja z rozdziawioną paszczęką się gapiłam .. wrzuć gości i nich cykają fotki których skąpisz.


Aniu, za ten okrzyk, ode mnie kwiaty dnia,: piwonie.







____________________
Dzidka - To właśnie tu
monteverde 23:19, 05 cze 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dzięki a piwonie prześliczne, widzę w kąciku morelową?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
paniprzyroda 01:12, 06 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Stałą bywalczynią tego ogrodu i ja jestem, bo jak nie oglądać takich łanów piwonii, irysów, że o różach nie wspomnę Zachwycam się i znikam
____________________
Dwa ogrody
Kondzio 09:40, 06 cze 2015


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Oj zdjęcia mi przypominają mój czas który u ciebie spełniłem i zacząłem znów tęsknić Mam nadzieję że jakoś się spotkamy ale chyba nie w nastąpi to szybko Miłego odpoczynku wam życzę My jedziemy 19 do 29 czerwca
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
mira 22:35, 06 cze 2015


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Dzidka to ja jeszcze w temacie azalii. Otóż byłam dzisiaj i dopytałam. Śmiała się Pani bo doskonale wiedziałam o jaką azalię pytałam i stwierdziła, że dostawca im ją upchnął i nikt nie chciał kupić. Nie podała mi jednak skąd mają jedynie,że ze szkółki spod Wielunia i że już nie ma ale żebym się przypomniała na jesieni bo na pewno będzie. Zatem ???

Twoją nową azalię wąchałam tydzień temu w Pisarzowicach no i chyba rozsądek przemówił jeśli umie mówić.

Piwonie masz niesamowite, to chyba szpaler.Ja nie mogę ich jakoś wkomponować w ogród.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Dzidka 20:03, 27 cze 2015


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
monteverde napisał(a)
Dzięki a piwonie prześliczne, widzę w kąciku morelową?

Aniu, to Coral Charm. Pięknie i obficie w tym roku kwitła.

mira napisał(a)
Dzidka to ja jeszcze w temacie azalii. Otóż byłam dzisiaj i dopytałam. Śmiała się Pani bo doskonale wiedziałam o jaką azalię pytałam i stwierdziła, że dostawca im ją upchnął i nikt nie chciał kupić. Nie podała mi jednak skąd mają jedynie,że ze szkółki spod Wielunia i że już nie ma ale żebym się przypomniała na jesieni bo na pewno będzie. Zatem ???

Twoją nową azalię wąchałam tydzień temu w Pisarzowicach no i chyba rozsądek przemówił jeśli umie mówić.

Piwonie masz niesamowite, to chyba szpaler.Ja nie mogę ich jakoś wkomponować w ogród.


Miro, nie będę rozsądna. Jeśli będzie możliwość, to proszę kup ją dla mnie.
Piwonie sadzę też pomiędzy różami i obok rozplenicy.


Kondzio napisał(a)
Oj zdjęcia mi przypominają mój czas który u ciebie spełniłem i zacząłem znów tęsknić Mam nadzieję że jakoś się spotkamy ale chyba nie w nastąpi to szybko Miłego odpoczynku wam życzę My jedziemy 19 do 29 czerwca


Jestem ciekawa Waszych wrażeń.
Lipiec tuż, tuż. A wakacje, nastrajają do spotkań.

paniprzyroda napisał(a)
Stałą bywalczynią tego ogrodu i ja jestem, bo jak nie oglądać takich łanów piwonii, irysów, że o różach nie wspomnę Zachwycam się i znikam


Bardzo się cieszę z odwiedzin. Wprawdzie irysy i piwonie przekwitły, ale niektóre róże jeszcze kwitną.
Zapraszam ponownie.








____________________
Dzidka - To właśnie tu
monteverde 20:18, 27 cze 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Chopiny wyglądają ślicznie horti już Ci kwitnie? a swoja Coral Charm zostawiłam w rajskim ale tam jeszcze mi nie kwitła, pozdrówka
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 20:19, 27 cze 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dzidka napisał(a)


To róża 'Frühlingsduft'.




śliczna ale za duża do mojego "pryszcza"
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Dzidka 20:26, 27 cze 2015


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Skoro wreszcie wyplątałam się z gąszczu ogrodowych chwastów, to jeszcze kilka widoków grodowych.









Róża Veilchenblau.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies