Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Katkak 13:55, 21 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
zawitka napisał(a)
Kasia sama widzisz ile to radości daje ;bardza fajnie wyszła ta szafka a jaka masywna a te kule gdzie wykorzystasz masz już miejsce ????

To nie kule . To uchwyty do szuflad . Już są zamontowane, jak się przypatrzysz to widać .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 16:40, 21 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasiu teraz to poszalałaś na maxa, bomba, ta szafka powalająca, dobrze że jej nie wywaliłaś, i ten turkus.....Uchwyty... wszystko dopracowane, miód i orzeszki.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
zawitka 17:58, 21 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
No to i ja mam wyzwanie oto fotelik nie patrzcie natło bo to piwnica a wielki jest a do tego ubrudzony smoł,czym zmyć żeby nie zepsuć miejsca ?????/ Nie ma siedziska muszę poszukać tapicera
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Fuksja 18:21, 21 lut 2015


Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 393
Świetne, kolor rewelacja no i gałki tak romantycznie. Rozumiem, że do sypalni szafki to poproszę o zdjecie sypialni..
____________________
pozdrawiam,Ania
Fuksja 18:23, 21 lut 2015


Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 393
zawitka napisał(a)
No to i ja mam wyzwanie oto fotelik nie patrzcie natło bo to piwnica a wielki jest a do tego ubrudzony smoł,czym zmyć żeby nie zepsuć miejsca ?????/ Nie ma siedziska muszę poszukać tapicera


Kształt bardzo fajny, pokaż jak zrobisz.
____________________
pozdrawiam,Ania
Katkak 18:32, 21 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Fuksja napisał(a)
Świetne, kolor rewelacja no i gałki tak romantycznie. Rozumiem, że do sypalni szafki to poproszę o zdjecie sypialni..

Sypialnia dopiero powstanie w maju
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 18:44, 21 lut 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Dziewczyny jak się Wam podoba to dołożę coś jeszcze . Od razu mówię, że ten mebelek to nie jest Ludwik XVI , nawet z litego drewna nie jest .


____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anabell 19:18, 21 lut 2015


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Halinko - będziesz fotel odnawiała? ja się na tym nie znam jak się to robi by cały odnowić. to wyższa szkoła jazdy.
Siedziska obijała teraz moja córka starym skórzanym płaszczem, podziwiałam ją jak ładnie wyszło.

Ja mam 6 krzeseł starych, pomyślałam wykorzystam je do ogrodu, odkręcę siedziska. Będą służyły za podpory do jesiennych astrów, (wyrastają wysokie)

Krzesła są ciemne i na jaki kolor pomalować olejną białą czy zieloną?
Proszę o poradę?
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Fuksja 19:19, 21 lut 2015


Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 393
Moja sypialnie też czeka na przeróbki. Pokazuj nam Kasiu te cudeńka,pokazuj......
____________________
pozdrawiam,Ania
MarekW 21:20, 21 lut 2015


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
zawitka napisał(a)
No to i ja mam wyzwanie oto fotelik nie patrzcie natło bo to piwnica a wielki jest a do tego ubrudzony smoł,czym zmyć żeby nie zepsuć miejsca ?????/ Nie ma siedziska muszę poszukać tapicera

smołę spróbowałbym zmyć benzyną ekstrakcyjną lub terpentyną,
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies