Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Leny.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Leny.

Gabriela 09:58, 15 cze 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Wspaniałe hosty i kompozycje, no muszę się wreszczie wybrać, żeby na własne oczy zobaczyć i herbatkę wspólnie wypić.
Zazdroszczę sprytnego męża - i donice z piaskowca zrobił i pergolę. Może się zamienimy na chwilę?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Tess 18:14, 15 cze 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12101
Witaj, Lenko!
Odwiedziłam i zwiedziłam Twój ogród. Pięknie masz
Uwielbiam takie dojrzałe ogrody.
Hosty piękne, bardzo je lubię.
Po raz pierwszy zobaczyłam kwiat tulipanowca. Piękny jest.
I czosnki też przecudne. I wogóle - wszystko jest prześliczne
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
marzena 21:04, 15 cze 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Lena, piękne hosty
czekam aż mi takie urosną
____________________
marzena O....!
isia33 22:44, 15 cze 2012


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Hosty powalają na kolana. Piękne, moje jeszcze malutkie, już nie mogę doczekać się takich rozmiarów.
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
anula_wn 23:04, 15 cze 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
o rany, Lenka, ależ hostowisko !!! dzisiaj widziałam taką metrową hostę ! stałam, gapiłam się i cud, że się nie ośliniłam....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Lena 09:09, 17 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
mira napisał(a)
poogladałam
hosty piękne - co one mają w sobie, że tak wszyscy je lubią ? - niby zielono różnoaste liscie a tyle zachwytu-
ja też je uwielbiam w kazdym stadium

apaganta mam kupionego dawno 1 cebulkę /4 lata może 5/ bardzo wolno rośnie pierwsze lata, posadziłam do dużej donicy od razu bo czytałam że nie lubi przesadzania - a mam już wielgachny i czekam ile wypuści kwiatów - jeszcze nie widac - zaczynam się denerwować

zapraszam w sobote wstawię zdjęcia


Mira dziękuję

Odnośnie Agapanta,myślę że dlatego nie zakwitł bo - ma za dużą donicę..One lepiej kwitną w ciasnej !! Im mają mniej miejsca tym bujniej kwitną. Sadzi się je do donicy tylko ciut większej od kłącza a przesadza dopiero jak już korzenie nie mieszczą się w donicy.
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Lena 09:17, 17 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Beatko też lubię wielkie donice ale do tej pory takich nie mam
Te lazurowe kupiłam za ..20zł na giełdzie samochodowej więc wybredna nie jestem..hehehe

Ell Donice robił mój M ...kupił głazy i wykuł w nich dziury, nacinając dno na odpływ

Aga barrrdzo dziękuję za zaproszenie - chętnie jeśli będziemy w Twoich okolicach - byłoby cudownie ujrzeć Twój ogród i poznać Cię

Karolino sekret runianki to ..cień!!! U mnie też nie rosła w innych miejscach a w tym ma idealnie

Ana dzięki - kupuj hosty bo są obłędne

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Lena 09:22, 17 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Gabrysiu zapraszam w realu - wstępnie umówiona jestem z Sylą na wakacje - będzie więcej czasu bo dzieciaki zwolnią nas z obowiązków szkolnych
Męża mogę wypożyczyć jeśli Twój ujawni jakieś talenty z których mogłabym skorzystać

Tess miło cię gościć i cieszę się że Ci się podoba

Marzenko z pewnością takich egzemplarzy doczekasz

Iwona cierpliwości i paru lat a będziesz miała Hościory że hej

Anulka dzięki - a ja czekam na zdjęcia u Ciebie
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Konstancja30 09:36, 17 cze 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Leno kolekcja host imponująca ... w Ogrodzie na Rozstajach będziesz się czuła jak u siebie ... nie ustępujesz im ... i mocno pozdrawiam bo jesteś bliziutko ... skoro pod Krakowem ... pewnie znając mojego pecha to dalsze ode mnie pod (każdy znajomy mieszkający w bloku mieszka przepisowo na ostatnim piętrze ) ... wracam do skanowania wątku
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Lena 09:39, 17 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499







Bardzo lubię "grę cieni i poświaty"









Tutaj widać hortensje na pniu - będzie obficie kwitła


















Guzikowiec zaczyna wykształcać "kuleczki"




____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies