Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Leny.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Leny.

Lena 07:19, 15 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Wieloszka Dziękuję
Na zjazd nie dam rady - córa na "zieloną szkołę" wyjeżdża
Ja jestem spod Krakowa , a do Wrocławia wybieramy się prawdopodobne w lipcu - oby!
Podobnie jak ty "lubuję "się w kamieniach..piękne ramy wokół drzwi,okien z piaskowca ..bardzo to twórczy materiał
popcarol agapanty rok temu też miały dwa kwiaty - widać nastawiły się na liczbę parzystą
Oskubańce nabiorą kształtu - wierzę

Aniu tak,tak - to są bryły piaskowca w których mąż zrobił mi otwory - sprawdzają się kolejny sezon

Weroniko ładnie to ujęłaś - lazurowe donice - o takie też mi chodziło,a upolowałam je za 20zł..na giełdzie samochodowej
Dziękuję

Marto bo się rumienię

ewaglen miło cie gościć Zapraszam ponownie

Aniu miło mi

Marzenko to są Rozplenice japońskie Liczę na fajny efekt !

Zdjęcia!!!













Funkie






Ta jest gigantyczna - ma ponad metr szerokości..










____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
BEATA_S 07:26, 15 cze 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Śliczne funkie i oskubańce też niczego sobie Doniczki jak ta lala... szkoda, że nie większe ( jak dla mnie)
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Lena 07:31, 15 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Funkiowy c.d.

Proszę pominąć wielgachną trawę i chwasty....pogoda im sprzyja

















____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Lena 07:33, 15 cze 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
BEATA_S napisał(a)
Śliczne funkie i oskubańce też niczego sobie Doniczki jak ta lala... szkoda, że nie większe ( jak dla mnie)


Zgadzam się z Tobą odnośnie wielkości donic - ale - są mega ciężkie - ta większa waży ok.200kg...M ma dorobić trzecią więc całość nabierze wyglądu
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
mira 07:44, 15 cze 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
poogladałam
hosty piękne - co one mają w sobie, że tak wszyscy je lubią ? - niby zielono różnoaste liscie a tyle zachwytu-
ja też je uwielbiam w kazdym stadium

apaganta mam kupionego dawno 1 cebulkę /4 lata może 5/ bardzo wolno rośnie pierwsze lata, posadziłam do dużej donicy od razu bo czytałam że nie lubi przesadzania - a mam już wielgachny i czekam ile wypuści kwiatów - jeszcze nie widac - zaczynam się denerwować

zapraszam w sobote wstawię zdjęcia
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
BEATA_S 07:46, 15 cze 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Lena napisał(a)

Śliczne funkie i oskubańce też niczego sobie Doniczki jak ta lala... szkoda, że nie większe ( jak dla mnie)


Zgadzam się z Tobą odnośnie wielkości donic - ale - są mega ciężkie - ta większa waży ok.200kg...M ma dorobić trzecią więc całość nabierze wyglądu


Lenko te z piaskowca są Oki, a jak jeszcze dołozysz jedną to będzie MEGA CUDOWNIE. Mówiłam o tych lazurowych, że mogłyby być większe jak dla mnie Ale nie patrz na to bo ja mam fijoła na punkcie dużych donic
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
ell 07:56, 15 cze 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Lena napisał(a)




Piękna donica - moje marzenie. Gdzie takie coś można zdobyć?
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Wieloszka 08:24, 15 cze 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Lena napisał(a)
Wieloszka Dziękuję
Na zjazd nie dam rady - córa na "zieloną szkołę" wyjeżdża
Ja jestem spod Krakowa , a do Wrocławia wybieramy się prawdopodobne w lipcu - oby!

Lena, jeśli będziecie w pierwszej połowie lipca, to zapraszam serdecznie na kawę do mojego ogrodu
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
popcorn 08:27, 15 cze 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudne te donice, ale jakie ciezkie! Nie do wiary! Hosty bujnie u Ciebie rosna, cudne sa! A jaka wypasiona runianka! Moja ledwo zipie, musze jej pomoc florovitem chyba...

pozdrawiam, milego dnia!!
____________________
Mój nowy ogródek
Ana 09:45, 15 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
a ja dopiero rozkochuję się powoli w hostach i są na mojej sobotniej liscie zakupów - zamkną hortensjową rabatę...Twojesa absolutnie piękne, no i te rozmiary imponujace!!!!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies