Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Iwci w Niemczech

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Iwci w Niemczech

Sebek 18:41, 14 lip 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Fajnie te wizualizacje - teraz poprosimy coś w realu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kelasida 19:23, 14 lip 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
gardenarium napisał(a)
Jesteśmy jak lekarz, a lekarza się nie wstydzimy.


Ja sie bardzo wstydze hihi

Dobra zrobilam fotki tego co mamy a raczej tego czego nie mamy czyli ogrodu...
To nas dzieli z sasiadem no i z powodu gminy ma nasz spory kawalek ziemi bo inaczej nie wyjechalby z podworka...



To narazie mamy z drugiej strony wjazdu


Taka troche smieszna kompozycja przed dzrzwiami domowymi i kawalek nowych drzwi


Na teraz jeszcze tarasie stolik marmurowy z kwiatami(planuje taki kacik z tym wlasnie stolem gdzies w zaciszu , chce zeby troche ze starosci go zazielenilo)


Na tarasie tez komplet wypoczynkowo-jadalny , niestety narazie schowany bo u nas co chwilke leje jak z cebra

I kolo kompletu moj ukochany podworkowy kwiat w podswietlanej doniczce...

____________________
Sebek 19:27, 14 lip 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Super sprawa z tymi radioaktywnymi donicami świecącymi w ciemności

Dlaczego się wstydzisz - jak dla mnie kompozycje i rośliny masz już bardzo fajne.

A ten komplet - marzy mi się taki
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kelasida 19:32, 14 lip 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
Nastepnie chce pokazac tyly i boki domu...
Tak wiec to na przodzie domu i niewiem co by tu wykombinowac bo wiem tylko ze murek ma byc jeszcze podniesiony rowno z naprzeciw kamieniami..

ps , a ten maly szogun co sie wspina to moj najmlodszy

W pierwszym zdieciu widac tez tyl z boku(tam gdzie ten siwy kompostownik) , a teraz drugi czyli gorka (bedzie kiedys mocno ucinana bo chcemy jak najwiecej miejsca do wykorzystania)


No i zostaje ostatni bok bardzo obrosniety jakimis choinami-plan taki zeby kiedys na rowno i boki je przyciac-niewiem czy dobry plan...
____________________
kelasida 19:34, 14 lip 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
Hehe Sebek bo wszystkiego nie widziales
A swoja droga to komplet wcale nie byl drogi bo zaplacilismy tylko 250€ wylicytowany na Ebay tutaj
____________________
kelasida 19:42, 14 lip 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
Mam tez cos takiego , beznadziejne ze hoho , ale chce to utrzymac a potem gdzies fajnie przesadzic..










____________________
Pwl 20:04, 14 lip 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
Witam też Thuje z tyłu te duże najlepiej jak mówisz jakoś potraktować nożycami i ładnie
ich wyrównać, trzeba czekać wiele lat aby mieć taką wysoką ścianę a tu od razu Zobaczysz
jak po strzyżeniu od razu nabiorą wyglądu
____________________
paweł
kelasida 20:37, 14 lip 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
Tak Pawle taka duza sciana choin to sprawka ilosci lat bo byly tu juz takie gdy 5 lat temu sie wprowadzilismy , no i to sciana prawa sasiada z naszej lewej strony , a w niemczech jest takie prawo posiadania kawalka ziemi ze plot z roslin trzeba dbac od swojej prawej strony-jejku i my mamy to dla nas bo za tymi thujami jest wolny plac budowlany i sasiada ni widy ni slychu :-/

____________________
hanka_andrus 20:55, 14 lip 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Niezły plac budowy,ale rośliny się nie dają i jak dostaną swoje właściwe miejsce,to ci się odwdzięczą, burzą liści i kwiatów!
Życzę szybkiego finiszu budowlanego.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
kelasida 16:50, 15 sie 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
Dlugo mnie nie bylo ale to nie znaczy ze wcale nie bywalam....i totalnie musze sie opierac zeby czegos a raczej nowej rosliny do ogrodu nie kupic
W moim "ogrodzie" nastapilo pare zmian , a pogoda nie dopisywala i leje w niemczech ze plakac sie chce
Pare zmian
Pamietacie ta fotke z tym drzewkiem-dowiedzialam sie ze to Wierzba Iwa..

a tak wyglada teraz jeszcze chce podsypac innymi kamyczkami i nieskonczona ale efekty juz sa

Heh jak moj maz zobaczyl co zrobilam z drzewkiem to oczy mu w orbita wyskoczyly i powiedzial ze terz mu sie nie podoba , ale potem po nasadzeniu limelight i cos tam jeszcze to sam nanosil kamieni i teraz juz mu sie spodobalo hmmm..
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies