Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Iwci w Niemczech

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Iwci w Niemczech

kelasida 20:32, 13 lip 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
Witam wszystkich ogrodnikow i ogrodniczki .... , podgladam Was juz od miesiaca i czerpie natchnienie z Waszych pieknych ogrodow.
Osobiscie jestem w kopce poniewaz nasz dom ma zostac najpierw wybudowany wiec o ogrodzie moge narazie jedynie pomarzyc , ale juz mam w glowie pomysly co jak i gdzie
Polatam jutro z aparatem i wkleje zdiecia z domu teraz i potem , no i "ogrodem" hihi jesli mozna tak to miejsce mozna nazwac
A tymczasem wkleje swoja fotke zeby sie przedstawic..
Mam na imie Iwona


Uploaded with ImageShack.us
____________________
ell 20:42, 13 lip 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Witam i życzę powodzenie i cierpliwości w zakładaniu ogrodu
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Sebek 20:42, 13 lip 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witamy serdecznie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hanka_andrus 20:47, 13 lip 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witaj Iwonko,Twój domek budujesz w kraju,czy poza granicami?
Pytam, bo warunki klimatyczne na zachód od naszej granicy nieco się różnią.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
kelasida 21:11, 13 lip 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
Ciesze sie bardzo ze jakis oddzew do mnie

Budujemy w niemczech , mieszkamy tutaj juz 9 lat , dorobilismy sobie trojki dzieci i domek , narazie maly bo ma tylko 3 pokoje i zle rozplanowane , ale projekty juz mamy nowego wiec mamy nadzieje ze uda nam sie jeszcze fachowcow znalesc w tym roku i ruszamy z tym koksem

Szczerze to przed chwilka juz chcialam pojsc zrobic zdiecia bo tutaj jeszcze jasno ale deszcze wzbraniaja ta mozliwosc

A i prosze jesli cos zrobie zle , w pisaniu lub zdieciach i obrazkach to dajcie mi znac , i jak zaznaczyc obrazek ogrodowiska na zdieciu?-bo widzialam u Was
Pozdrawiam i pisze do jutra
____________________
Sebek 21:30, 13 lip 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Skoro jesteś tutaj nowa to zapraszam do oglądnięcia działu sprawy techniczne. A tutaj masz link do m.in. wątku jak się zdjęcia dodaje
http://www.ogrodowisko.pl/watek/10-jak-dodawac-zdjecia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hanka_andrus 21:33, 13 lip 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Iwonko jak dodasz zdjęcie w miejscu gdzie piszesz,obok ramki jest napisane wgraj zdjęcie->obok masz brak zdjęć,wgraj zdjęcie./otworzy ci się twoja galeria,wyszukujesz zdjęcie,które chcesz przesłać i klikasz otwórz.system sam zrobi miniaturkę.jak pokarze się okienko z minifotką,klikasz na niąi masz zdjęcie pod swoim postem.Klikasz wyślij i gotowe, MASZ POST I FOTKĘ Z PODPISEM OGRODOWISKO.jednorazowo możesz wkleić 4 zdjęcia jedno po drugim i dopiero wysyłać post z załącznikami.
Jeżeli taka siwa blondi jak ja to pojęła......Pozdrowienia dla rodzinki.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 22:41, 13 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam także, poćwicz wklejanie zdjęć tutaj http://www.ogrodowisko.pl/watek/11-testowe-dodawanie-zdjec
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kelasida 17:26, 14 lip 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
Troche czasu nie mam , ale wstawiam narazie z projektow obrazki
To miejsce po lewej z zaznaczonymi liczbami to nasz dom i "ogrod"


A tutaj pokaze dom jak wyglada teraz

i potem


Mieszkamy na gorce tzn w terenie gorzystym i nasze podworko to tez gora takze mam bardzo utrudnione zadanie :-/

Wieczorem wkleje jeszcze zdiecia z aparatu -martwie sie bo teraz przed budowa juz mamy balagan no i dzieci zabawki leza bo ciagle sie nimi bawia -wiec prosze na to nie patrzec
____________________
Gardenarium 18:35, 14 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jesteśmy jak lekarz, a lekarza się nie wstydzimy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies