Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Iwci w Niemczech

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Iwci w Niemczech

kelasida 17:00, 15 sie 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
nastepna matamorfoza czekala te choiny kurcze nie mam glowy do nazw...


a teraz tak "narazie"- oczywiscie



i zobaczcie ile miejsca zyskalismy i te chiny i inne o meter ca od thui


Strasznie sie obawiam ze te suche sie nie zarosna i bedzie to tak wygladalo , moze trzeba cos zrobic?
I jeszcze to nie skonczona praca bo trzeba wierzcholkow sie jeszcze pozbyc , ale i tak chcialam pokazac
____________________
kelasida 17:04, 15 sie 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
No i malenka rabatka co ostro mnie wkurzala bo to przeciez wjazd byl :-/
Bylo

I jest teraz na dzien dzisiejszy
____________________
kelasida 17:06, 15 sie 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
cdn jak przyjada do mnie zamowione roslinki
____________________
monteverde 20:20, 15 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
kelasida napisał(a)
Mam tez cos takiego , beznadziejne ze hoho , ale chce to utrzymac a potem gdzies fajnie przesadzic..











cześć , ten bluszcz z 2 zdjęcia zostaw, jak podniesiesz murek, to obsadzisz bluszczem i np. rozchodnikami jakimiś to będzie ładnie się zwieszał z murku wierzbę bardziej podetnij i wejdź w środek i powycinaj te suche gałązki, widzę,że masz już fajne tuje, jako tło do ogrodu i inne rośliny, jak Red Barona- trawę
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Sebek 20:29, 15 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Tuje źle odbijają i powoli, ale odbijają :
Pięknie pod tym kamieniem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 20:58, 15 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tuje długo na dole będą odbijać, jeśli Ci się znudzi czekanie, podetnij te badyle i posadź przed tujami coś innego. Ja tak mam. Posadziłam w niektórych miejscach cisy.

Fajny ten pienny iglak, cudo z niego wyszło

Wierzba nie jest dobrą rośliną, bo dostaje grzyba jesienią i potem ma takie brzydkie liście. Ja osobiście nie za bardzo za nią przepadam, ale kiedyś w starym ogrodzie miałam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:58, 15 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Upatrzyłam koło róż jakąś płaskorzeźbę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:00, 15 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Stożek i dwie kulki koło hortensji trzeba zacząć leczyć. Trzeba je poskubać, ładnie przyciąć, opryskać i podlać Topsinem i potem będą gotowe do przesadzenia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lena 07:55, 16 sie 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Będzie piękny ogród i zaczątek wyszedł fajnie.Ja też przed tymi łysymi od dołu tujami posadziłabym cisy.Podobają mi się bardzo takie podwójne żywopłoty,a przed nimi byliny
Pozdrawiam
Lena
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
kelasida 15:54, 17 sie 2011


Dołączył: 22 cze 2011
Posty: 31
gardenarium napisał(a)
Tuje długo na dole będą odbijać, jeśli Ci się znudzi czekanie, podetnij te badyle i posadź przed tujami coś innego. Ja tak mam. Posadziłam w niektórych miejscach cisy.

Fajny ten pienny iglak, cudo z niego wyszło

Wierzba nie jest dobrą rośliną, bo dostaje grzyba jesienią i potem ma takie brzydkie liście. Ja osobiście nie za bardzo za nią przepadam, ale kiedyś w starym ogrodzie miałam.


Zrobilabym tak z tymi thujami ale maz zaparcie twierdzi ze to odrosnie szybko ;-/

Wierzba wlasnie miala grzyba dlatego ja tak opitolilam i postanowilam zrobic z niej bonsai hihi
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies