Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » O....!

Pokaż wątki Pokaż posty

O....!

bartek_luberda 22:44, 22 lip 2016


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Wypasione u ciebie te rośliny u mnie susza okrutna Raz polało Na dodatek taka glina że jak coś wsadzę to stoi jak zaczarowane
____________________
Ogródeczek
rozajerycha 00:02, 23 lip 2016

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Piękne rzeczy widzę Marzenko super zdjęcia,ale to Twoja zasługa nie aparatu.
Pozdrawiam Cię serdecznie
Martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
marzena 23:00, 25 lip 2016


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
był deszcz, podlało mi ogród...ale teraz znowu przydałoby się trochę wody z nieba, znów sucho...

tymczasem kilka fotek kwiatów i motyli

na jeżówkach oczywiście najwięcej motyli







____________________
marzena O....!
marzena 23:05, 25 lip 2016


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
no, innymi kwiatami motyle też nie gardziły...







____________________
marzena O....!
hanka_andrus 23:13, 25 lip 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Piękna sesja z motylami! Ja nie mam do nich cierpliwości. A i czasu zbyt wiele też nie mam ,bo jak wpadam do ogrodu, to patrzę co konieczne do zrobienia, a co poczekać jeszcze może, A teraz doszły jeszcze ogrodowe zbiory,

Os u mnie jakoś mało w tym roku, te ziemne, to budują gniazda masowo, a tych z ostatniej fotki nie widuję. Za to trzmielików masa.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
kasiek 23:09, 30 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Marzenko miło było Cię poznać, wątek Twój mi jest znany i zaciekawieniem śledzę fazy przez jakie przechodzi. Bardzo miło spędzony czas był z Wami u Mirry i mam nadzieję że jeszcze nie raz się zobaczymy. Pozdrawiam
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
mira 23:42, 30 lip 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Marzena dziękuję Ci, że Ci się chciało i mogłyśmy się spotkać.

Chyba mi upał rozum odebrał i za mało jak mi się wydaje pokazałam ogród i ciekawe rośliny. Mój aparat leżał na stole.... bez komentarza.
Bukszpany obetnę zgodnie z instrukcją i pokażę.

dziękuję pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
nicol21 16:16, 31 lip 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Bardzo ładne kwiatki masz!
Hortki bardzo szybko Ci urosły, dobrze im u Ciebie
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
barbara_kraj... 18:31, 31 lip 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Tej przestrzeni i widoków to Ci zazdroszczę.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
marzena 20:22, 31 lip 2016


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Haniu, ja też nie mam cierpliwości i zawsze podziwiam Bogdzię, ktora robi swietne zdjęcia i ptakom i motylom i żabom itp, ale po prostu kiedyś chodziłam po tym moim tarasie z trawy a pod nim przed murem jest ta 'angielka' i uwijało się tyle motyli na kwiatach, a ja byłam w takiem odległości, ze im nie przeszkadzałam i nie uciekały... z góry robiłam te fotki

Nicol, dzięki widziałam, że nakupiłaś roślin, muszę wpaść na dłużej i popatzreć spokojnie...

Basiu, no tak ta przestrzeń i widoki podgórskie to fajna sprawa

Mira dzięki za miłe i smaczne spotkanie ogrodowe, bardzo lubię odwiedzać Twój ogród, podziwiać piękne kompozycje, ciekawe okazy i zawsze różne nowości, dzięki za miłe rozmowy z Tobą i Kasiek oraz Twoje opowieści o angielskich ogrodach a bukszpany przytnij jutro jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś ! a z aparatem to faktycznie, było nas trzy i zadna nie robiła fotek, moje z komorki słabo wyszły, ale może w końcu uda mi się umieścić ze 2-3 u Ciebie dzisiaj...

Kasiek
bardzo miło było Cię poznać, sympatycznie pogadać, jak zwykle czasu zawsze zbyt mało, mimo, ze kilka dobrych godzin spędziłyśmy w ogrodzie Miry

i z mojego ogrodu ostatnie fotki...

Ramzes jak zwykle mi towarzyszy...



ma teraz na kilka dni koleżankę, która goni po całym ogrodzie non stop
____________________
marzena O....!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies