Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu, gdzie zaczynają spełniać się sny...

Milka 16:14, 19 cze 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nika, psychole są bardzo niebezpieczni, więc tak jak dziewczyny, radzę zgłosić te incydenty!
pozdrawiam i rób ogrodzenie i kup rottweilera, super pies dla ludzi i świetny obrońca, o ile taki sąsiad nie podtruje psa!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
coli 12:41, 20 cze 2012


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Nika ja dziś pierwszy raz u Ciebie, więc grzecznie się witam
Ogród pięknie się zmienia, szkoda że sąsiedztwo kiepskie, ale cóż nie można mieć wszystkiego.
Rób to ogrodzenie, szkoda nerwów.
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
Ana 13:08, 20 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Nika, zmyliła mnie nowa nazwa wątku, dobrze, że mam w powiadomieniach Dobra decyzja!!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Basiaw 17:11, 20 cze 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Nika, rozmawialiście z innymi sąsiadami, sklepową, księdzem i kot tam może coś więcej wiedzieć o tym człowieku?
To dziwne, że najpierw zgodził się na korzystanie z jego mediów a potem stał się taką kanalią i w sumie co on chce osiągnąć?
Może na wódkę go zaprosić, upić i zmienić jego nastawienie do was? Rozpoczęcie wojny, to też żaden sposób na takich, pojedziecie do pracy, to szyby powybija.
Proponowałabym zawiesić od jego strony choćby atrapy kamer monitoringu i na płocie powiesić tabliczkę, że obiekt monitorowany albo i rzeczywiscie zgłosić się do jakiejś agencji ochrony. Nie wiem jakie sa ceny u Ciebie takich usług, ale w moim rejonie to ponoć kilkadzieisąt złotych miesięcznie. Ogrodzenie całości pełnym płotem będzie duuużo droższe a wizyta ochroniarzy co jakiś czas powinna działać dyscyplinująco na gada.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Ana 21:57, 20 cze 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
o, Basia ma bardzo dobry pomysł...może dziad przestraszy się Wielkiego Brata
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Diana 11:03, 21 cze 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Nika bardzo ładna nowa nazwa wątku czy awatarek równiez zmienisz?
abiko 11:17, 21 cze 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Nika, doczytałam o sąsiedzie.. ja wiem, że g..się nie rusza.. ale masz synka..
ja bym zgłosiła, nic nie zrobią, bo nie ma dowodów, że on... wojna będzie na 100%, ale i tak jest.. i do tego załóż kamerę.. może faktycznie to pomoże..

dobrze, że nikomu nic się nie stało, ale jakby się stało?????

____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Basiaw 12:01, 21 cze 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Nika, ja bym proponowała maksymalne przedstawienie na rzecz sąsiada. jak będziecie mieli pewność, że jest i podłuchuje, to zaprosić jakiegoś kumpla Twojego czy męża, anjlepiej dobrze zbudowanego i łysego i z nim zamontować albo prawdziwą kamerę albo i atrapę, ale głośno komentując, że ktoś podciął drzewo, że dziwne rzeczy się zdarzają i chcecie mieć dowody dla policji. Może sąsiad się wystraszy i odpuści?
____________________
Nasz mały, zielony świat
coli 12:29, 21 cze 2012


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Basiaw napisał(a)
Nika, ja bym proponowała maksymalne przedstawienie na rzecz sąsiada. jak będziecie mieli pewność, że jest i podłuchuje, to zaprosić jakiegoś kumpla Twojego czy męża, anjlepiej dobrze zbudowanego i łysego i z nim zamontować albo prawdziwą kamerę albo i atrapę, ale głośno komentując, że ktoś podciął drzewo, że dziwne rzeczy się zdarzają i chcecie mieć dowody dla policji. Może sąsiad się wystraszy i odpuści?


też myślę, że to dobry pomysł. Zrób tak aby wariat bał się Ciebie, a nie Ty jego
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
nika 17:35, 21 cze 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Dziewczyny dziękuję Wam za wszystkie rady. Mam teraz nad czym myśleć...

A co słychać w ogrodzie? A no nic... już drugi dzień pada od rana do wieczora... aż nosa z domu wyściubiać się nie chce...
Jak ja nie znoszę takiej pogody... strasznie mnie deprymuje... złapałam nawet chyba pogodowego doła....
JA CHCĘ SŁOŃCAAAAAA!!!









____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies