Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » MagdoMisiowy ogród doniczkowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

MagdoMisiowy ogród doniczkowy...

MagdaMisia 10:09, 11 sie 2011


Dołączył: 20 lip 2011
Posty: 109
Bogusiu witam i dziękuję

Jolu - Wrocław
____________________
Niage 10:20, 11 sie 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Witam Masz niesamowity zapał do pracy w ogrodzie, co widać na zdjęciach. Zaglądałam juz wcześniej do Twoich projektów. Niektóre nasadzenia możesz już robić w trakcie budowy domu.
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
MagdaMisia 10:27, 11 sie 2011


Dołączył: 20 lip 2011
Posty: 109
Geniu pierwsze stałe nasadzenie będą myślę jesienią. Chodzi głównie o wjazd sprzętu ciężkiego na budowę, który będzie odbywał się od tyłu, bo z przodu ulica jest zbyt wąska. Tak więc muszę czekać, aż będzie zalany strop co zajmie czas pewnie do października. Ale powtarzam sobie, że nawet najpóźniejsze nasadzenia jesienne są lepsze niż najwcześniejsze wiosenne Poza tym u mnie w grę wchodzi też żwir, układanie trawy, a to wszystko wymaga wolnej docelowej przestrzeni i jej odpowiedniego przygotowania. Jestem taka, że wolę zrobić wszystko od razu żeby potem nie przerabiać. Dlatego dzielnie czekam
____________________
marzena 10:35, 11 sie 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Witaj Magda !

Niage napisał(a)
Witam Masz niesamowity zapał do pracy w ogrodzie, co widać na zdjęciach. Zaglądałam juz wcześniej do Twoich projektów. Niektóre nasadzenia możesz już robić w trakcie budowy domu.


oglądnęłam Twoje zdjęcia warzywnika i kwiatów i dokładnie to samo pomyślałam, co Niage
powodzenia w aranżowaniu ogrodu, z Twoją energią i motywacją wszystko pójdzie świetnie !
____________________
marzena O....!
KasiaWB 10:37, 11 sie 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj Magda fajna opowieść myślę, że finał będzie wspaniały przy Twoim zaangażowaniu warzywnik bardzo mi się podoba zdaje się, że masz również bukszpany, a w zasadzie całą alejkę, dobrze widzę? Kibicuję zarówno budowie jak i przyszłemu ogrodowi, bo czeka mnie to samo ) Powodzenia i czekamy na relację
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
MagdaMisia 10:43, 11 sie 2011


Dołączył: 20 lip 2011
Posty: 109
Marzenko, Kasiu witajcie!

Kasiu - mam alejkę bukszpanową, a raczej miałam. Danusia by mnie zatłukła, bo nie jestem ich wielką fanką z uwagi na obszar, który zajmują ich korzenie. Trzeba je będzie wraz z pieńkami usunąć koparką przy okazji prac ziemnych. I nawet nie mam sentymentu
Co do bukszpanów w ogrodzie to nie jestem przeciwna, ale nie takie jak były u nas bo to lekka przesada
____________________
KasiaWB 10:52, 11 sie 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Nie wyrzucaj na początek przesadź choćby pod płot. Niejeden z forumowiczów chętnie przyjął by takie okazy z dobrodziejstwem inwentarza i popracował nad nimi, a Ty masz gotowy materiał choćby na ekran osłaniający, nie mówiąc już o materiale do sadzonkowania zostaw, wyrzucić zdążysz
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
kaska_kadysz... 10:57, 11 sie 2011


Dołączył: 20 wrz 2010
Posty: 223
Życzę wytrwałości i cierpliwości przy budowie!
____________________
Podlasie * Podlasie Reaktywacja
MagdaMisia 11:02, 11 sie 2011


Dołączył: 20 lip 2011
Posty: 109
Kasiu bukszpany zostały na wiosnę ścięte równo z ziemią. Odrastają. Szukałam wiosną i pół zimy zainteresowanych ich odbiorem. Nie było takowych. Więc... Nie mam gdzie ich magazynować - spłoną na stosie - wiem, że wiele osób dałoby za nie sporo, ale ja nie mam zdrowia, ani tym bardziej czasu, żeby je przesadzać. Jak to mówi mój eM - pal licho

Kasiu II - dziękuję za miłe słówa
____________________
Gardenarium 16:25, 11 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jejku, szkoda bukszpanów, ja też bym zabrała. Ale czas widać był nie ten. Mojej agawy też nikt nie chciał, a teraz pewnie znalazłaby amatora

Jaka szkoda...

Witaj w kolejnym wątku Misiu Coraz ładniej, pomijając etap wyburzania.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies