Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wichrowe wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wichrowe wzgórze

Rench 17:49, 04 lis 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Witaj Moniko,trafiłam do Ciebie po różach z forum budowlanego Aż się ucieszyłam,kiedy odkryłam,że jesteś również ogrodowiczanką
Kolekcję róż masz imponującą !
Zdradz gdzie nabyłaś Pompon Flower Circus ,jest niesamowita,nie mogę jej namierzyć na necie
Lecę dalej zwiedzać Twój ogród,bo dopiero go wyszperałam
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
dominika_rew 22:22, 06 sty 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Monic napisał(a)
I na koniec widoczki z mojego różanego raju...











Toż to jest naprawdę Raj! Skąd Ty bierzesz te piękne róże w tak szlachetnych odmianach..? Ja na swoją różankę nic sensownego w ogrodniczych nie mogłam znaleźć. W końcu trafiłam przypadkowo na pnącą Jasminę i jestem z niej zadowolona. Ale Twoje odmiany to jakieś marzenie! W ogóle zdjęcia jak z ogrodów pokazowych gdzieś w Anglii... Pozdrowienia serdeczne!
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
aniaib 22:37, 07 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
witaj, dostałam od Kondzia link do Twojego ogrodu, bo moja działka jest podobna do Twojej. Też długa na ponad 100 metrów i niezbyt szeroka (chociaż czytałam, że Twoja część przy domu jest całkiem spora). Czytam z zapartym tchem i podziwiam Co prawda jeszcze ponad 100 stron do przeczytania przede mną, ale efekty już są super. Ale staram się być twarda i nie zaglądać na koniec
Pozdrawiam
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Kondzio 12:22, 08 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Monia ale długo cię nie ma
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Dorota123 08:19, 08 lut 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witam, od 3 dni spaceruję po Twoim pięknym ogrodzie. Przysiadam na chwilę na pięknej drewnianej ławce, zatrzymuję się przy kłutych podporach pod pnącza, podziwiam nasadzenia i dostojnych gości z lasu, wdycham zapach róż i kombinuję co u siebie jeszcze zmienić. Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Gabriela 16:56, 08 lut 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Moniko, jak się mają Twoje doświadczenia z różą Giardina? Bo wiem, że ją masz, a ja zamówiłam. Chodzi mi zwłaszcza o siłę wzrostu. Pozdrawiam.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Monic 13:28, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Kondzio napisał(a)
pięknie super to wszystko wygląda

dziękuję
____________________
mój ogród Monika
Monic 13:33, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Rench napisał(a)
Witaj Moniko,trafiłam do Ciebie po różach z forum budowlanego Aż się ucieszyłam,kiedy odkryłam,że jesteś również ogrodowiczanką
Kolekcję róż masz imponującą !
Zdradz gdzie nabyłaś Pompon Flower Circus ,jest niesamowita,nie mogę jej namierzyć na necie
Lecę dalej zwiedzać Twój ogród,bo dopiero go wyszperałam

Oj, na budowlanym to już dawno mnie nie ma odkąd zakończyła się budowa. Nie mam czasu na dalsze udzielanie się w tylu miejscach
Pompon Fl.Circus kupiłam w szkółce francuskiej. U nas póki co ciężko dostępna

____________________
mój ogród Monika
Monic 13:37, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
dominika_rew napisał(a)


Toż to jest naprawdę Raj! Skąd Ty bierzesz te piękne róże w tak szlachetnych odmianach..? Ja na swoją różankę nic sensownego w ogrodniczych nie mogłam znaleźć. W końcu trafiłam przypadkowo na pnącą Jasminę i jestem z niej zadowolona. Ale Twoje odmiany to jakieś marzenie! W ogóle zdjęcia jak z ogrodów pokazowych gdzieś w Anglii... Pozdrowienia serdeczne!

Dominiczko, dobre odmiany trzeba kupić w porządnych szkółkach, które są coraz obficiej zaopatrzone w naszym kraju. Ja kupuję sporo w zagranicznych szkółkach, choć prawdę powiedziawszy w tym roku nie szalałam z zamówieniami, bo już powoli mam to, co chciałam, a z zagranicznych nowości nic mocno mnie nie chwyciło za serce. Może w tym roku jesienią pojawi się coś ciekawszego.
____________________
mój ogród Monika
Monic 13:41, 09 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
aniaib napisał(a)
witaj, dostałam od Kondzia link do Twojego ogrodu, bo moja działka jest podobna do Twojej. Też długa na ponad 100 metrów i niezbyt szeroka (chociaż czytałam, że Twoja część przy domu jest całkiem spora). Czytam z zapartym tchem i podziwiam Co prawda jeszcze ponad 100 stron do przeczytania przede mną, ale efekty już są super. Ale staram się być twarda i nie zaglądać na koniec
Pozdrawiam

Dziękuję za odwiedziny, Aniu
U mnie ogród w przedniej części stanowi kwadrat szer.ok. 36-40m, dł.40m, dalej ciągnie się ogród o szer.20m, dł. kolejnych 80m, co razem od drogi daje 120m. Taki ogród to duże wyzwanie, dużo pracy, ale ... jest gdzie odpoczywać z dala od innych

____________________
mój ogród Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies