Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wichrowe wzgórze

Pokaż wątki Pokaż posty

Wichrowe wzgórze

Monic 21:43, 03 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Witajcie
Rzadko tu bywam, ale to niezmiernie miłe, że jeszcze ktoś tu zagląda Dziękuję Wam za odwiedziny i miłe wpisy :*.
Tegoroczna zima, choć łagodna, narobiła wiele złego - wymarzły turzyce włosiste (wieloletnie, duże kępy), straciłam piękne odmiany jesiennych zawilców japońskich, a niektóre róże do tej pory ciężko się mają i nie mogą się pozbierać Czy u Was też takie straty?
Z niepokojem obserwuję niektóre róże licząc po cichu na to, że do jesieni nabiorą sił i wigoru, bo inaczej krucho widzę co pozostanie z nich za rok. Szkoda by było.
Poza tym ogród się rozrasta, rabaty coraz pełniejsze, bo byliny pięknie rekompensują straty.
Zostawiam kilka fotek z ostatnich dni
Pozdrawiam Was serdecznie!


















































____________________
mój ogród Monika
Joku 21:04, 04 lip 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12123
Baaardzo ucieszyło mnie twoje pojawienie się n O. Bardzo lubię twój ogród, od czasu zaglądam w inne miejsce skoro tutaj bywasz tak rzadko. Widzę sporo nowych pięknych detali, wrażenie robią łuki różane. Pięknie masz.

Zapytam jeszcze co to za róża na zdjęciu pomiędzy jeżówką a przetacznikiem (chyba?) - 10. zdj. od dołu?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Monic 21:20, 04 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Dzięki, Jolu
To New Dawn
____________________
mój ogród Monika
kosolka 08:29, 05 lip 2016


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Ja też podglądam gdzie indziej Ale fajnie ze tu zajrzałas! Dziękuję za fotki pięknego ogrodu
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Pszczelarnia 20:53, 05 lip 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
I ja się cieszę że się tutaj pojawiłaś! Twój kobiecy ogród jest śliczny i romantyczny.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Urszulla 23:31, 05 lip 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21824
Cudowny klimatpozdrowienia zostawiam bo nie wiadomo kiedy wrócisz
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ZieloneWrota 14:59, 06 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
CUDOWNY ROMANTYCZNY OGRÓD!!!!!!!!!!!!!, Boski pozdrawiam
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 15:06, 06 lip 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Monic napisał(a)
Witajcie
Rzadko tu bywam, ale to niezmiernie miłe, że jeszcze ktoś tu zagląda Dziękuję Wam za odwiedziny i miłe wpisy :*.
Tegoroczna zima, choć łagodna, narobiła wiele złego - wymarzły turzyce włosiste (wieloletnie, duże kępy), straciłam piękne odmiany jesiennych zawilców japońskich, a niektóre róże do tej pory ciężko się mają i nie mogą się pozbierać Czy u Was też takie straty?
Z niepokojem obserwuję niektóre róże licząc po cichu na to, że do jesieni nabiorą sił i wigoru, bo inaczej krucho widzę co pozostanie z nich za rok. Szkoda by było.
Poza tym ogród się rozrasta, rabaty coraz pełniejsze, bo byliny pięknie rekompensują straty.
Zostawiam kilka fotek z ostatnich dni
Pozdrawiam Was serdecznie!








Jak nazywa się róża na zdjęciu nad przetacznikiem? pozdrawiam










































____________________
Agataod początku
abiko 12:58, 13 lip 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Monika ależ miło, że nie zamknęłaś jednak wątku.
Ja również podpytuję o różę na pergoli.

Cieszę się, że pokażesz parę nowych ujęć pięknego, romantycznego ogrodu.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Monic 13:52, 14 lip 2016


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Dziękuję Wam za odwiedziny :*
Ta ciemna róża na łuku to Laguna, a jaśniejsza to Camelot.
____________________
mój ogród Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies