Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Biały domek pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Biały domek pod lasem

Dasia 23:05, 20 kwi 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Ale jakie miłe to tyranie No może oprócz usuwania darni, też mam glinę, więc wiem, co piszę.
____________________
Biały domek pod lasem
nl_kinia 09:59, 24 kwi 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
JoannA napisał(a)
ogród to miejsce na wypoczynek, a narazie to ja tylko tyram

cholerka ... ja też
dobrze, że nie jestem sama hihi

Dasiu, krokus przepiękny na tle tuji
a jakie masz już duże łubiny! moje bidy sadzone jesienią tyle-o-ile wysadziły łebki dopiero.
____________________
Kingi ogrodowe początki
Dasia 18:56, 28 kwi 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Chodzę po różnych wątkach i podziwiam wiosnę w różnych zakątkach Polski, bo u mnie mocno opóźniona. Tak dziś wyglądają moje tulipany:

Dziś mocno popadało, co mnie bardzo cieszy, bo od kiedy śnieg stopniał, to deszczu nie było.
____________________
Biały domek pod lasem
Dasia 19:02, 28 kwi 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Po tym deszczu mocno się ochłodziło. Wyszłam na chwilę, wyrzucić resztki na kompost; narzuciłam polar, wzięłam aparat, żeby parę fotek zrobić przy okazji, ale prawie nic nie wyszło, bo zimno mi było tak, że ręce drżały i zdjęcia rozmazane Ale mam do dokumentacji - będę mieć porównanie, bo wyjeżdżamy na tydzień i chcę zobaczyć różnicę jak wrócimy.
Przez ten wyjazd nic przed domem jeszcze nie mam w skrzynce, czy koszyku, bo nie chcę męczyć siostry, żeby mi podlewała, wystarczy jak o sadzonki w doniczkach zadba. Zdobienie ganku będzie po powrocie.
____________________
Biały domek pod lasem
Milka 15:43, 29 kwi 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Czekam na dalsze relacje, a i u nas deszcz i się ochłodziło i ponoć ma być taki weekend majowy, ale miesza ta pogoda
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Dasia 12:08, 11 maj 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Chwila przerwy w pracy.
Słońce tak grzeje, że wróciłam do domu po krem z mocnym filtrem, bo się spalę na czarno przy robocie.
Miałam sobie odpuścić i na jesień zająć się południową stroną domu, bo czasu brak, jeszcze ten wyjazd wypadł.
Ale nie umiem patrzeć jak mi chwastem zarasta
Zamówiłam wczoraj glebogryzarkę i dziś walczę z grabiami, miejscami są mocne darnie, więc praca ciężka. Ale widok już lepszy.
Na zdjęcia czasu brak, może jutro
____________________
Biały domek pod lasem
AniaDS 11:51, 12 maj 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Ja ja tego słonka zazdraszczam...
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Dasia 14:42, 12 maj 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Aniu, chętnie wymienię trochę słonka na deszcz, bo u mnie ziemia jak popiół. Na dziś zapowiadali zachmurzenie, więc posadziłam wczoraj róże, a tu znów grzeje. Może bidulki dadzą radę.
____________________
Biały domek pod lasem
nl_kinia 10:32, 20 maj 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
i co, padało coś u Ciebie od długiego weekendu majowego? bo w sobotę chmura z deszczem obok mnie szła... mój warzywnik i kwiatki tylko z konewki wodę znają od kąd je wysiałam...

a skóra po 11 maju już mi płatami zeszła hehehe
____________________
Kingi ogrodowe początki
nl_kinia 14:41, 21 maj 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
miałam zapytac już jakiś czas temu, ale ciągle zapominam - jak Ci przezimowała turzyca Carex testacea "Praire Fire"?
moja chyba zgniła
____________________
Kingi ogrodowe początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies