Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Juzia 11:23, 03 kwi 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38813
MAD napisał(a)

Zetnij krócej. Prawie do łysa. Sprawdź czy patyki są żywe w środku. Jeśli nie uschły do samej "bazy" to odbiją i będą fajnie odmłodzone. Moja z niemal trupa w zeszłym roku pięknie odbiła.


Potwierdzam!!!

Ja co dwa lata tak tnę lawendę, bo im większa tym gorzej po zimie wygląda.
Teraz mam suche patyki


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Magda70 11:24, 03 kwi 2017


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Jagodaa napisał(a)
Lawenda mam duże szanse odbić od korzenia, więc na razie się nie stresuj. Kiedyś tak miałam, wydawało mi się, ze do wyrzucenia, a później wyrosła piękna, świeża kępa i kwitla.


Jagoda - dokładnie. Przypomniałam sobie, że też tak kiedyś miałam z wielkim krzakiem. Wyglądał marnie a i tak odbił.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Kasya 11:30, 03 kwi 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42179
MAD napisał(a)

Bo ta lawenda mam wrażenie, że właśnie tak po zimie zawsze wygląda - przynajmniej u mnie. Hidcote prawda? Dlatego golę ją niemal do łysa jeszcze w lutym. Krótko, na jeżyka (są u mnie zdjęcia) i wczoraj widziałam, że już puszczała. Także nie trać nadziei.

Zobacz. Tak jest u mnie podcięta. W zeszłym roku było podobnie.

no ja ogladalam u ciebie, już wczesniej ze tak krociutko tniesz, wiec sie odwazylam i swoja tez poprawilam ale chyba nic jej juz nie pomoze
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
MAD 11:35, 03 kwi 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kasya napisał(a)

no ja ogladalam u ciebie, już wczesniej ze tak krociutko tniesz, wiec sie odwazylam i swoja tez poprawilam ale chyba nic jej juz nie pomoze

Byłam o krok od wywalenia mojej w zeszłym sezonie. Tez stwierdziłam, ze pewnie ją zabiłam lutowym cięciem. A jednak dała rade. Trzeba poczekać. Teraz moja dopiero zaczyna puszczać. Zrobię fotę jak wrócę do doku - zobaczysz.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
lojalna_ 11:38, 03 kwi 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Lawendy szkoda moze odbije magnolia w zeszłym roku też się tak martwila jak dobrze pamiętam a się zregenerowala.)


Wiosna śliczna .....I rusalka tez )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Makao_J 12:57, 03 kwi 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Och współczuję strat. Jednak zima bez śniegu to morderstwo dla każdej rośliny. Nie myślałam że nawet takie leciwe okazy może zniszczyć.

Przykro mi
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AniMa 13:52, 03 kwi 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
malkul napisał(a)
trochę zdjęc



Stipy współczuję, ale co to???

Pewnie już ktoś pytał, ale nadrabiam obrazkowe zaległości
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Kawa 13:54, 03 kwi 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
AniMa napisał(a)

Stipy współczuję, ale co to???

Pewnie już ktoś pytał, ale nadrabiam obrazkowe zaległości

trzcinnik KF
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AniMa 14:21, 03 kwi 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Doczytałam braki... Gosia współczuję - jakbym była bliżej to przyszłabym do Ciebie wieczorem z flaszką - byłoby nas dwie

Córcia widać bardzo szczęśliwa
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
frezja 14:27, 03 kwi 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
lojalna_ napisał(a)
magnolia w zeszłym roku też się tak martwila jak dobrze pamiętam a się zregenerowala.)



Jolu, jak długo czekałaś Z magnolią ?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies