Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Magda70 10:55, 05 lis 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
magnolia napisał(a)
mam



Marta, a grab ma jakoś wyprostowane gałązki na boki? Czy sam na razie tak rośnie??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
ewakatowice 14:38, 05 lis 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Po pierwsze to nie porządku, nie dość, ze Twój ogród zachwyca nieustannie to jeszcze Magnolia dołuje przeciętniaków równie kuszącymi i pachnącymi kompozycjami
Oj, dziewczynki pięknie macie

Świetnie, ze macie ochotę dzielić się z nami na forum takimi wyjątkowymi pomysłami!



Pokoik świetny BA cudowny, klimatyczny !!!

Masz pokój gościnny ???
Walizkę pakuję… hihihi
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
baraga1904 14:45, 05 lis 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...Magnolia...cudny ogród...lawenda cudna, boska...ależ tam musi pachnieć...fajnie ze pokazujesz Twoje cuda u Gosi... Gosiu dzięki
babka 20:07, 05 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
magnolia napisał(a)
!






Magnolia to co tu pokazujesz to mistrzostwo świata.
Elegancja, szyk, nostalgia .... CUDO ! Ach ach !!
Zresztą wszystkie Twoje pomysły łącznie z projektem dla kokoszki są wręcz nie do opisania !
Ja zmagam się z pomysłem na 1 (słownie jeden ! ) gazon i w głowę zachodzę jak go upiększyć. Pozwolisz, że ukradnę ten pomysł z lawendowym polem ?
Pozwolisz ?
A może znajdziesz kiedyś czas i wpadniesz do mnie na chwilę, okiem znawcy rzucisz i może jakiś pomysł podsuniesz ?
Przepraszam Gosiu, ze Ci Twój wątek zaśmiecam ale nie mogłam się powstrzymać
Pozdrawiam miłe Panie
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
beta 21:24, 05 lis 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Gosia, szczękę zbieram....pokój synusia świetny...z charakterem...zazdroszczę Ci konsekwencji...czekam na pokój córci...ogród...co tu dużo pisać..dopieszczony i cudny..

aaa podróży zazdroszczę , jak wszyscy...ale cieszę się razem z Tobą...i nie mogę się doczekać zdjęć

buziaki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 21:28, 05 lis 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
magnolia napisał(a)
dzięki dziewczyny- miło słyszeć takie słowa od Was.

Kattax- Domek ciekawy?- tez go lubimy. Najfajniejsze że ludzie przechodząc komentuja że ładny, malutki domek, a on w srodku nie jest wcale mały-na naszą piątkę każdy ma swój pokój + jeden zapasowy i spory salon.

Noemi stipę ścinałam wiosną na ok 6-7 cm. Potem jak w kepach było sporo suchego to jeszcze skubałam z tego.

Magda70 - podjazd będzie dokładnie taki jak go wymysliłaś właśnie- po prostu śliczny.Dzięki


Marto-Magnolio-cudna ta Twoja lawenda...niesamowicie wyglądają te lawendowe poduchy...pewnie trochę schodzi na jej cięciu ?..drewutnia mnie się podoba
a co do domku, to oglądając zdjęcie też z eM stwierdziliśmy że" mały domek"...a tu proszę takie zaskoczenie
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Magda_ 21:30, 05 lis 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Magnolio a mi podoba się twój domek - jaki to projekt ?

a lawenda .... rewelacja
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
magnolia 22:03, 05 lis 2014


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
dzięki dziewczyny kochane.
Strasznieee mi miło.

Magda70 przy gałazkach A majstruje- wiesza na nim różne cegły ,łańcuchy albo podpiera patykami. Ale na krótko- 2-3 tygodnie i wystarczy bo grab jest plastyczny bardzo. Trochę sie kłócimy co wiosnę w jego temacie , bo każde ma swoja wizję ( cholewka, nawet tu muszę iśc na kompromis).
Ola od wiatraków bierz te lawendy, ale moge też wpaść. Tylko za kilka dni, bo od jutra w terenie jestem i nie wiem kiedy zajrzę

Beatko to w nim lubię- to zaskoczenie
Magdo projekt gotowy, trochę przerobiony z muratora Pawła Włada- Kowalskiego, ale juz go nie ma w katalogu, był kilka lat temu. Zapomniałam nazwę.


Dzięki za lawendowe pochwały jeszcze raz
____________________
babka 22:12, 05 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
magnolia napisał(a)


Ola od wiatraków bierz te lawendy, ale moge też wpaść. Tylko za kilka dni, bo od jutra w terenie jestem i nie wiem kiedy zajrzę


Świetnie! Już się cieszę zatem codziennie nastawiam na herbatkę
Domku też zazdroszczę, taki wymarzony, śliczny mały a pakowny nie to co moja landara ...
Buziam, Cmokam itd
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
leon60 08:03, 06 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Magnolio domek i ogród rewelacja !
Nie mogę wchodzić na ten wątek bo się naoglądam u Was dziewczyny a potem mam ochotę wszystko zaorać
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies