No pięknie, Misia będzie szczęśliwa
Irenko żywopłot pierwsza klasa! Tylko to sprzątanie tych ścinków z kolcami to prawdziwa kara! Tylko za co Ja w tym roku berberysów nie tnę przynajmniej na razie, nie mam weny totalnie
Magda, u mnie dawno nic nie było, zrobiłam Ci fotkę moich
Ogólnie to można je bardziej ciąć i mieć bardzo wąskie kolumny, ale ja te moje troszkę podpasłam na szerokość i takie je lubię
Tnę je tylko z wysokości na razie.