Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W moim małym ogródeczku II 12:13, 23 kwi 2025


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20291
Do góry
Dorota321 napisał(a)



Czy te niebiesko-fioletowe kępki to prymule? Cudownie wyglądają.
Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki. 12:12, 23 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry
Narsilia napisał(a)
Kwitnienie rodkow w tym roku słabiutkie w porównaniu z rokiem poprzednim ale każdy kwiatuszek cieszy

U mnie jeszcze nie kwitną, ale rosną w cieniu, może dlatego. Te twoje to dorodne krzaczki i takie gęste. Mają ładne, soczyste ulistnienie. Chciałabym, żeby moje tak wyglądały. No ale różanecznika mam tak naprawdę tylko jednego, bo drugiego posadziłam miesiąc temu i jest jeszcze mały. Reszta to azalie.

Śliczne tulipanki .
Wiejski ogród Magdy 12:04, 23 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry
Wiśnia cała bzyczy od pszczół.



Czereśnia tydzień temu.



Nowe poidełko dla ptaków.

Wiejski ogród Magdy 11:54, 23 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry
Magnolie kończą kwitnienie...



...ale zaczęły floksy szydlaste (mój zdziczały skalniak):



Jedne piwonie mają już pąki, a inne wyglądają tak, jakby dopiero co wyszły spod ziemi:

Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 11:49, 23 kwi 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
Hortensje na miejscu docelowym zaczynają pokazywać listki, chyba przeżyją.


Tego muszę dokupić więcej.

Młoda jabłonka a jaka chętna do kwitnienia.
Wiejski ogród Magdy 11:45, 23 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry
Tak wygląda murawa, coś pięknego. Cała ukwiecona.







Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały 11:45, 23 kwi 2025


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 6127
Do góry
ajka napisał(a)
Patrcyjo gratuluję pierwszych szparagów, uwielbiam ! Mogę jeść kilogramami Kitusia masz cudownego.

Kitek z nami już 7 rok

Wiejski ogród Magdy 11:39, 23 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry


Wiejski ogród Magdy 11:37, 23 kwi 2025


Dołączył: 26 cze 2019
Posty: 905
Do góry


Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki. 11:21, 23 kwi 2025


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 1949
Do góry
Kwitnienie rodkow w tym roku słabiutkie w porównaniu z rokiem poprzednim ale każdy kwiatuszek cieszy
Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki. 11:20, 23 kwi 2025


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 1949
Do góry
Klinika palmowy pięknie odbił , jedynie jeden klon globoson padł po zimie ((
Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki. 11:19, 23 kwi 2025


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 1949
Do góry
Podarowane Iryski od dziewczyn z ogrodiwiska pięknie meznieja
Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki. 11:19, 23 kwi 2025


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 1949
Do góry
Porankiem zamknięte
Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki. 11:18, 23 kwi 2025


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 1949
Do góry
Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki. 11:17, 23 kwi 2025


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 1949
Do góry
Ogród vs budowa- czyli trudne początki ogrodniczki. 11:16, 23 kwi 2025


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 1949
Do góry
Dziś podróbka o 5 rano i nie mogłam spać więc wyszłam do ogrodu ,zieleń i ogród zawsze mnie uspokajała i dawała pociechę i tak też jest teraz , mimo wszystko chciałam zrobić pamiątkę z pierwszego kwitnienia tulipanów w moim ogrodzie .
Miskantowa pustynia, w przyszłości tarasowy ogród na skarpie 10:54, 23 kwi 2025


Dołączył: 24 mar 2021
Posty: 1519
Do góry
Miskantowa pustynia, w przyszłości tarasowy ogród na skarpie 10:35, 23 kwi 2025


Dołączył: 24 mar 2021
Posty: 1519
Do góry
Poranny wypad
200kg kompostu.
Dobre i to. Małżon wypożyczył tym razem Toyotę Yaris, nie chcieliśmy przeginać.

Tak więc ładnych parę worków trafiło do ofoliowanego bagażnika.

Teraz wisienka na torcie. Zapłaciłam...22grosze.

Ogród długi 09:46, 23 kwi 2025


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2365
Do góry
Tulipany ku pamięci





Magary Dramaty z Rabaty 09:39, 23 kwi 2025


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 8636
Do góry
LIDKA napisał(a)



Co to za roslina bo bardzo ładna?

Wszystko inne też ładne!!!

I mnie też zaciekawiła.
Na początku pomyślałam że to wielosił ale to chyba jeszcze nie ten czas.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies