Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Aranżacja ogródka przy zabudowie bliźniaczej. 21:57, 15 kwi 2025

Dołączył: 16 lut 2024
Posty: 318
Do góry
Cześć dziewczyny . Jutro zrobię zdjęcia więc będzie aktualizacja. W październiku posadziłam dużo tulipanów oraz czosnków. A w kwietniu liatrie kłosową oraz łubin
Poniżej zdjęcie lazani z cebulowych.
Wymarzony sielankowy ogród..... 21:56, 15 kwi 2025


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Do góry
Margo2 napisał(a)
Zazdraszczam narcyzów.
U mnie tylko te miniaturowe chcą rosnąc.
Gaury jak na razie się nie pokazały. Boję się, że będe musiała kupić od nowa.
Już któryś raz z kolei
Rewelacyjne podpory.
Mój m. ma spawarkę, ale nie chce mi takich podpór wyspawać. Musiałam kupić.
Chociaż może dzięki temu coś tam zacznie robić jak usłyszał cenę.



Gosia gaury mogą spokojnie jeszcze ruszyć, zaraz wstawię fotki jak u mnie wyglądają, młode ruszyły bujnie a starsze egzemplarze ledwo, ledwo widać,że się ruszają, u mnie huśtawka pogodowa i to im nie ułatwia rozruchu

Młodziaki gaury to takie u mnie są



A starsze mają na razie więcej zdrewniałego niż zielonego

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:53, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
I na dobranoc
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:52, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:51, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:49, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:48, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Kwitnie akebia, cudnie pachnące przepiękne kwiatuszki. Ktoś wie czy jej owoce je się na surowo czy trzeba przetworzyć, podobno są pyszne. W tym roku pierwszy raz kwitnie obficie liczę, że owoce będą



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:45, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:44, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:42, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:39, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:38, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
lubię ziarnopłony, celowo przywlekłam do ogrodu

po obwódce z kostki nie ma śladu, ziemia wessała


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:36, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


od Dorotki i od Uli

od Pawła
z łusek, które zostały po wyjedzonej cebuli. Nawet połówki łusek dały nową roślinę
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:33, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
otwierają kwiaty




pierwsze balety motyli ciężko sfotografować, ale jak przysiądzie to szukaj gdzie jestem.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:31, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry



Zawilcom też zasięgi zwiększam. Zastanawia mnie tylko dlaczego w lesie rosną tak luźno, a w ogrodzie kępowo... mimo, że kępowo nie były sadzone.

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:28, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry

pospamuję ułudką i namawiam, wdzięczna roślinka, niedawno przez rozsadzenie poszerzyłam jej zasięg w ogrodzie i w podwórko wprowadziłam również.


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:25, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
A tu taki co nie śpiewa, dostałam jesienią od syna na imieniny


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:23, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


śpiewak




Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:20, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry


coś polowało na coś sporego i nie upolowało chyba bo takie kępki tylko w kilku miejscach

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:18, 15 kwi 2025


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies