Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Daleki od ideału..... 08:34, 11 kwi 2025


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
Daleki od ideału..... 08:32, 11 kwi 2025


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1535
Do góry
A dzisiaj z wiosny Jet tyle.
Wzgórze chaosu 08:22, 11 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Iwonka napisał(a)


Wszystko cudne ale to połączenie mnie zachwyciło. W weekend dosadzam ciemierniki do brunner
Ogródek Gosi 08:00, 11 kwi 2025


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
Margo2 napisał(a)


Ładne, co to?
U mnie dziś bardzo pada, wczoraj wiatr był niesamowity. Marzę znów o ociepleniu. Taki ma być weekend, oby się sprawdziły prognozy bo muszę okna pomyć.
W Kruklandii 07:56, 11 kwi 2025


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
A na parapecie... lato


W Kruklandii 07:54, 11 kwi 2025


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42875
Do góry
Kto czeka na rośliny ode mnie... to sorki...



niech chociaż wiosna wróci
Za drzwiami do ogrodu... 01:28, 11 kwi 2025


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
DariaB napisał(a)
Bardzo uroczy jest wiosenny ogród. Mnóstwo cebulowych i innych wiosennych umilaczy otoczenia.

Trzeba sobie umilać życie
Za drzwiami do ogrodu... 01:22, 11 kwi 2025


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Ulina napisał(a)
Aniu, masz cudnie wiosennie nastrój pewnie lepszy po spotkaniu u nas zimnica odchodzi, już prognoza się zmieniła

Tak Ula, trochę lepiej
Za drzwiami do ogrodu... 01:19, 11 kwi 2025


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
April napisał(a)
No fajnie, nawet już sezon odwiedzin zaczęłyście

My właściwie nie kończyłyśmy w ogóle sezonu spotkaniowego
Kalendarz mamy do lipca rozpisany! My bez siebie już żyć nie możemy!
Za drzwiami do ogrodu... 01:14, 11 kwi 2025


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Monia81 napisał(a)
Ania to romantyczna osóbka to i ogród jest jej romantycznym dopełnieniem cudnie

Moniu słodzisz!
Za drzwiami do ogrodu... 01:10, 11 kwi 2025


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Wafel napisał(a)
Faktycznie, romantyczne, piękne dodatki

Dzięki Wafelku

Za drzwiami do ogrodu... 01:05, 11 kwi 2025


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Magara napisał(a)
Inne oko, to inne oko Fajne spojrzenie


Za drzwiami do ogrodu... 01:04, 11 kwi 2025


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Basieksp napisał(a)
No zgadzam się z dziewczynami tak jakby od niechcenia, ale z taką przemyślną nutką romantyzmu No bardzo ładnie

O tą nutkę mi chodziło Tak mi w duszy gra



Za drzwiami do ogrodu... 00:56, 11 kwi 2025


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Makao napisał(a)
Jak zawsze pełen romantyzm gdzie by nie spojrzeć


Cieszę się z takiego odbioru moich zakątków

Za drzwiami do ogrodu... 00:51, 11 kwi 2025


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
MagdaLenka napisał(a)
Wstawiam zdjęcia z wczorajszej wizyty w ogrodzie Ani. Pogoda nie dopisała, ale tyle było kwitnących różności i romantycznych ozdób, że wszystko wynagrodziły

MagdaLenko dziękuję za odwiedziny, transport i zdjęcia!

Ogród wiosenny, a w tym ujęciu jakby zimowy!

Za drzwiami do ogrodu... 00:40, 11 kwi 2025


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
Ulina napisał(a)
Aniu tęsknimy za ogrodem, ta zimnica wiosenna nas wykańcza, a zmęczenie psychiczne fajnie odreagowuje się w ogrodzie.
Może Cię pocieszy moje spojrzenie na sprawę natłoku obowiązków- jeśli masz chęć iść do ogrodu to idź, bo gorszy jest taki stan kiedy się do niego nie ma sił iść
Poza tym na fotkach masz idealniezimozielony leśny zakątek robi robotę

Trochę już odreagowałam w minioną sobotę w ogrodzie i niedzielę na spotkaniu ogrodowym! Teraz też odpoczywam od pracy zawodowej i opieki nad seniorem ogólnie mówiąc. Nadrabiam remontowo, bo do ogrodu za zimno. W nocy padał deszcz, potem śnieg. W dzień wieje lodowaty wiatr. Nie powiem, że mnie to cieszy ale trochę mi to ułatwiło wybór, czy ogród, czy dom!
Dobrze, że te nocne przymrozki symboliczne, myślę,że strat nie będzie. Ale najbardziej ciekawa jestem co z brzoskwiniami, bo kwitną w najlepsze, ale czy będą owoce?
W ozdobnym rządzą hiacynty, kolorem i zapachem



Działeczka - powolne spełnianie marzeń. 00:23, 11 kwi 2025


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1786
Do góry
Zdążyłam już sobie powiększyć rabatę słoneczną- powiedzmy,że w tym roku zagęszczę ją na styl angielsko- pinterestowy

Tyle roślin i inspiracji w necie że oczopląsu można dostać. Psiapsiółki zielonozakręcone obdarowały mnie też roślinkami ze swoich ogrodów.

Część jeszcze leci kurierem

Będzie dosadzanie, przesadzanie i szaleństwo w czystej postaci


I tu też zmiany. Trochę się muszę odizolować od przechodniów i taka mi rabatka wyszła po wsadzeniu rzędu tui. 50/50 słońca i cienia.
Ale zmieściła się różowa Annabelle i liatry i zawilce i hosty i żurawki

To mój szalony element wodny z kastry budowlanej.

Miejmy nadzieję na cieplejsze dni to podziałam.

Zamówiłam sobie jeszcze aerator/ wertykulator do trawnika, bo to też moje oczko w głowie


Porządkuję, kancikuję

Działeczka - powolne spełnianie marzeń. 00:08, 11 kwi 2025


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1786
Do góry
Witam Wilczycę i wszystkich w nowym sezonie


Wiosna, wiosna ...

Tak sobie podglądam działeczkę z kamerki podczas pracy

Tak mnie witała wiosna



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:53, 10 kwi 2025


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cyknięte z daleka



Na tym zdjęciu wydaje się, że ogród jest wąziutki, taki paseczek, ale przecież taki nie jest.
Jak to złudzenie działa.
Ciemierniki zacytowane przez Vitę na mnie też zrobiły wrażenie.
Rewelacyjnie to wygląda.
Zresztą cały ogród tak wygląda.
Zmiana koloru diametralna, ale chyba lepiej będziesz się czuła teraz. Tamten był zbyt agresywny
Ogródek Gosi 22:39, 10 kwi 2025


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 3262
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies