Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Skąpana w słońcu 22:37, 07 lip 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13011
Do góry
basia3012 napisał(a)
Dzięki Ewo za odwiedziny u mnie. Twoje róże i ostróżki są piękne. Czy mogłabyś podzielić się wiedzą jak o nie dbasz? Ja mam pierwszy rok kilka pnących róż i chciałabym mieć kiedyś taki efekt.
Poza tym wszystko pięknie kwitnie i ten powojnik też cudny.
Pozdrawiam.


Basiu, mam dość dobrą ziemię, wiosną róże i inne byliny, w tym ostróżki, dostają obornik granulowany. Wiosną było sporo deszczu to obornik się rozpuścił i roślinki dostały jeść.







Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 22:34, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry


Kwiaty we włosach 22:34, 07 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
róże






Przerabianie ogródka pod swój gust 22:34, 07 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Do góry



Musze jutro na spokojnie przegladnac fotki, bo sie rozpadalo i burza nas zaskoczyla, wiec fotki takie sobie.





Moze ktos wie co to za roslina? Bardzo mi sie spodobala.




W ogródku emerytki 22:29, 07 lip 2019


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Danko, tak dojechałam i jestem bardzo szczęśliwa
Poznałam świetnego kolegę z O. i nacieszyłam oczy roślinami.
Byliśmy z Wacławem tylko " we dwoje ", pełnił honory domu, jako częsty bywalec.
Prowadził, opowiadał, zwracał uwagę na ciekawe miejsca i gadaliśmy, gadaliśmy.....
Jednym słowem super udane spotkanie
Wyłapaliśmy kilka ciekawych roślin, podobały się nam obojgu.
Dziurawiec kielichowaty Rose von Sharon.

Różanecznik Special Dane, o liściach z brązowym meszkiem; te zielone liście były mokre.

Różanecznik o srebrnym meszku Silbervelours.

Tymotka Boehmera.
Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 22:28, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry



Kwiaty we włosach 22:28, 07 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry



Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 22:26, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
różanka jest zachwycająca ,jak i cały pozostały ogród =przemyślany i dopracowany



Od domowniczki do ogrodniczki ;-) 22:26, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
Ewa dziękuję jeszcze raz za możliwość poznania Twojego ogrodu zachwyciłam się nim ,a przede wszystkim Tobą bardzoooo

co prawda wpadłam ,jak po sól,na chwilkę a przyjęłaś mnie jakbyśmy znały się sto lat uwielbiam takich ludzi ,jak Ty ........mogłybyśmy gadać dniami i nocami .....dziękuję

i do następnego razu …
.a teraz moja relacja z Twojego przepięknego ,cudownego ogrodu




W moim małym ogródeczku - Dorota 22:25, 07 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Pięknie w każdym kąciku, gdzie nie zajrzeć to niespodzianka





Delektujcie się cdn.
Wymarzony sielankowy ogród..... 22:24, 07 lip 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12539
Do góry
Monia81 napisał(a)




Monia to ujęcie jest przepiękne.
Ale powiem Ci, że jestem pod wrażeniem ogrodu. W jeden rok wszystko tak Ci się niesamowicie rozrosło, osiągnęłaś piękny efekt.
Na fotkach nie widać skutków tych upałów, nawet trawnik jest zielony.
A chwasty musisz czym prędzej powyrywać, tego to Ci nie zazdroszczę.
Kwiaty we włosach 22:21, 07 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Do góry
Dzisiaj trochę pogrzebałam w ziemi, w nocy padało, więc chwasty łatwiej było wyrywać.Duchota i te wysokie temperatury nie pasowały, teraz tak chłodno? Też nie pasuje. Lipiec zaczął się byle jaki.

wysyp jeżówek




W moim małym ogródeczku - Dorota 22:20, 07 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 22:15, 07 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:14, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry




jeszcze raz dziękujemy tak dobrze spotykać i poznawać ludzi ,którzy kochają ogrody jak ja
W moim małym ogródeczku - Dorota 22:13, 07 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Ogród kipi kolorami



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:10, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry
strasznie wolno zdjęcia się wgrywają....hmmm ….







W moim małym ogródeczku - Dorota 22:09, 07 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



W moim małym ogródeczku - Dorota 22:07, 07 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
zachwyty nad rabatą, nie było im końca

bo i było co podziwiać, prześliczna


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:06, 07 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Do góry


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies