@KasiaBawaria
Widzę, że problem "rozwiązany".
Trzeba powiedzieć, że w tym roku w całej Europie hortensje nie mają łatwego życia.
Poniżej zabiedzona
H. sargentiana w Shamrock. Niby rośnie w półcieniu i w wilgotnym powietrzu. Co z tego, kiedy temperatury powyżej 35 stopni.
@eDorka
Wszystkie u Ciebie świetnie wyglądają, zupełnie jakby upały nie miały na nie wpływu.