Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Sezon 2017 u Hanusi 22:22, 06 lip 2019


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Ja i moje siostry.
Mój ogrodowy pamiętnik 22:22, 06 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Inne inszości .



Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 22:18, 06 lip 2019


Dołączył: 05 cze 2016
Posty: 331
Do góry
@KasiaBawaria

Widzę, że problem "rozwiązany".
Trzeba powiedzieć, że w tym roku w całej Europie hortensje nie mają łatwego życia.

Poniżej zabiedzona H. sargentiana w Shamrock. Niby rośnie w półcieniu i w wilgotnym powietrzu. Co z tego, kiedy temperatury powyżej 35 stopni.


@eDorka
Wszystkie u Ciebie świetnie wyglądają, zupełnie jakby upały nie miały na nie wpływu.
Znowu na wsi 22:18, 06 lip 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174
Do góry
Mój kącik gospodarczy





Lawenda zaczyna



Kocimiętka już do wycięcia, szkoda bo fajnie wygląda w tym miejscu jak kwitnie

Znowu na wsi 22:10, 06 lip 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174
Do góry
Edence trudno się zadomowić ale stara się jak może



natomiast funkia wygląda na bardziej zadowoloną



Rzadko ostatnio używana bagażówka eMa zaczęła się zielenić

Mój ogrodowy pamiętnik 22:09, 06 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Jeżówki Piccolino w zeszłym roku burza kwiatów, w tym roku gorzej.



Mój ogrodowy pamiętnik 22:06, 06 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Róża Sheila's Parfume.

Ogród Małej Mi 2017 22:06, 06 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Mala_Mi napisał(a)

To sobie przyjedz i wykop, francysie mają korzeń palowy, kieski do przesadzania.. jak sobie ukopiesz to twój By potem nie było że źle wykopane.. chociaż tobie to i trzonek drewniany od łopaty wyrośnie w ładne drzewo
Te też są siewki


A te to z jednej małej sadzoneczki.. przesadziłam je kiedyś chyba 8 lat temu.. i w starym miejscu z kawałka chyba korzenia wyrosła kolejna kępa


Tę wielka kępę przesadzałam 2 lata temu, i rok była mizerna za to w tym dała czadu.. i dalej zarasta mi RH. Znów trzeba przesadzić ,a już nie mam siły, to jest ogromne.

Nie zapraszaj bo jeszcze przyjade i czasu na robote jeszcze mniej Ci zostanie
Przecudnej urody te siewki masz, może upoluję gdzie bliżej, jak nie to masz mnie jak w banku z łopatą swoją cobym Twojej nie złamała
Znowu na wsi 22:02, 06 lip 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174
Do góry






Kichuś się pojawił

Mój ogrodowy pamiętnik 22:00, 06 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Jeżowki Hope u mnie kwitną najpóźniej.



Na dole jeszcze jakieś resztki trawy są, na górze sahara .

Mirkowy ogród (początki) 21:58, 06 lip 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Szałwia przycięta ,bałam się na tę suszę ciąć niżej.



Oregano bardzo mi się rozrosło ,podzielę go na wiosnę i zrobię z niego żywopłot w warzywniaku.




Rozchodnik nn.



Kocimiętka Wolkers Love jeszcze kwitnie.Zwykła już przycięta .

Znowu na wsi 21:57, 06 lip 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174
Do góry
Obrazki z pewnego słonecznego poranka







Znowu na wsi 21:52, 06 lip 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174
Do góry
Tego słoneczniczka dostałam kiedyś od Ani (An_Tre), ładnie się rozrósł, bardzo go lubię



Tu też mam tyły. Spóźniłam się z przycięciem tawuły wczesnej, bardzo wybujała. Trochę ją przycięłam , pojawiły się brzydkie suche gałęzie. Trzeba będzie pomyśleć co z tym zrobić. Rośnie na tyłach magnolii i już właściwie ją pożarła a miskant ledwie zipie.



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 21:50, 06 lip 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Żeby nie było tylko o podlewaniu na jarmark warto się wybrac, na jarmarku jak zwykle ogród, mydło i powidło, z naciskiem, że ogrodu coraz więcej



Taki jarmark to gdzie Sylwuś?
Mirkowy ogród (początki) 21:47, 06 lip 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
Troszkę dzisiaj padało ale to wszystko za mało. Ziemia na centymetr mokra.
Troszkę aktualnych zdjęć .
Z ogródka na wsi 21:47, 06 lip 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Do góry
Alleluja!!! Po dwóch miesiącach suszy spadł piwrwszy deszcz...pada spokojnie, równomiernie...mam nadzieję ze popada całą noc, bo nie jestesm w stanie podlać wszystkiego...codziennie latam z wężem, konewką, butelkami, a rośliny i tak padają...

Znowu na wsi 21:44, 06 lip 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14174
Do góry
Piwonie już przekwitły, przywrotnik jeszcze kwitnie





Rodgersja ucierpiała podczas upałów (na szczęście od kilku dni popaduje)



Dobrze w tym miejscu czuje się carex elata aurea, nieco w cieniu jest.

Mój ogrodowy pamiętnik 21:42, 06 lip 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Wrzosowisko nabiera kolorów.


W cieniu - zacieniona 21:39, 06 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
boguslawa_madejska napisał(a)
Deszcz u ciebie?A u nas susza Mimo że się podlewa rośliny marne,wypalone od słońca.

Tak,ciągle pada.Nie można nic robić...wszystko mokre.Szkoda,że nie może być równo...

Pamiętajcie o ogrodach 21:38, 06 lip 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Dziewczyny dziś harówa żeby tą trawę skopać musiałem używać siekiery, uff



Elu najpierw chciałem zrobić po twojemu, gorczyca itd. ale teraz myślę że mam słabiutką ziemię że albo kupię wywrotkę ziemii (będzie na zaś) albo pomieszam kompost z ziemią z worków i posadzę rośliny lubiące takie podłoże.


No właśnie Kasiu jak to uporządkuję to napiszę co tam widze a propozycje od Was będą brane pod uwagę

sucho i gorąco
balia

i zielono biala



a teraz właśnie zaczął padać....deszcz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies